Grāmatzīmes

Dawngate

Citi nosaukumi: Dawngate

Game Dawngate - fantastiski MOBA-stratēģija, kas uzņemsies lomu dzērienu raksturs. Braukšanas čempions, jūs varat veikt neierobežotu notikumu secību, kas sagatavoto sižetu. Waystone spēles, uzņēmums, kas ir projekta attīstītājs, sola, ka piedzīvojumi trūkumu nebūs. Perfekti, elastīgs, jautri, dziļa spēle uztver ļoti pirmās minūtes. Turklāt, spēle turpinās attīstīties un administrācija nedzirdēja pret vēlmēm lietotājiem, lai veiktu izmaiņas atbilstoši savām interesēm. Tagad uzsvars tiek likts uz spēju radīt kopienu, interesants stāsts, oriģinālu saturu un brīvu attīstību rakstzīmes. Saskaņā ar autoru, kas Dawngate tiešsaistes paliek klasika MOBA spēle, kā arī būs pievilcīgs spēles elementi, ņemot savu novitāti. Passage spēle noteikti dos daudz jautrības!

Lai gan spēle ir ar PTA, detalizēts saraksts ar sistēmas prasībām, ir zināms. Bet tiek pieņemts, ka šajā gadījumā nevajadzētu būt šķēršļiem, un var pat atskaņot Dawngate datoru īpašniekiem ar vidējo konfigurāciju. Kļūt palīdzība Dawngate reģistrācija. Jums ir jāpieprasa, lai piedalītos pārbaudes spēli, atstājot savu e-pasta adresi, uz oficiālajā vietnē. Šeit jūs atradīsiet lietotāja līgumu, kas nozīmē pieņemt pati.

Sāka spēlēt Dawngate, jums ir nepieciešams saprast, kas notiek. Kartē spēle ir divi galvenie koridors. Starp tiem un ap tiem ir mežs. In rajona mežos ir neitrāli monstri, kas var nogalināt strādāt out. Galvenie ienaidnieki ir arī citi spēlētāji. Iekšā ir četri koridori naudas punkts. Divi no tiem ir ienaidnieks. Viņi var mēģināt iekarot padarīt peļņu vai vismaz pārtraukuma laikus nav iespējams izmantot tos. Nu, lai īgnu ienaidnieku, atstājot viņu ar neko! Jums jācenšas iznīcināt ienaidnieku torņi gaiteņos, un galu galā, lai izjauktu kāds cits pamats, lai iznīcinātu galveno ēku tur. Protams, tas būtu salauzt noturību pretiniekiem, jo ​​tie saglabā lielisku aizsardzību. Starp citu, jūs nedrīkstat aizmirst, ka vispār un aizsargāt viņu pašu labā. Un atcerieties, vēl vienu reizi, izpostītu torņi mēdz atgūtu un bieži uzbrūk tiem vēlreiz. Īsāk sakot, nebūs garlaicīgi! Pievienot visu vajadzība pēc resursiem, medījumu, kas jums ir skatīties, nepieciešamību uzlabot objektu savā valdījumā, ēnošanu veiktspējas parametrus varoni. Darbojas kā komanda, jums ir jāzina par personīgās intereses, pretējā gadījumā to, kas ir punkts, lai kaut mērķis? Rūpes Dawngate Pašreiz būs pietiekami, lai atdzīvināt savu brīvo laiku.

Izvēle par lomu, jūs varat redzēt, ir četri varianti, no kuriem izvēlēties vispiemērotāko. Jums būs iespēja pielāgot varonis savā veidā, jo katram variantam ir dažas prēmijas. Un šīs prēmijas ir spēkā dažās stili spēlēt. Bez tam jums būs kopums. Izmantot jebkuru no tiem var būt īstajā laikā. Un, protams, ir teikt dažus vārdus par sīkumiem meitasuzņēmumu. Sākot priekšmetus būs seši, un katrs no tiem ir pieejams divreiz uzlabot. Rezultāts ir patīkami šķirnes ieročiem, bez kura, kā mēs zinām, jūs nevarat iet jebkurā cīņā. Laikā spēle jūs nopelnīt naudu un tērē to saskaņā ar savām vajadzībām. Piemēram, jums ir nepieciešams palielināt parametru Done - pirkt atbilstošos elementus.

Varbūt brīdī spēle nav tik ideāls, kā mēs vēlētos, bet, protams, tas var atrast cieņu, jūs nevar palīdzēt, bet novērtēt. Pievienoties tagad, lai būtu labs laiks, un iegūt iespēju izteikt savu viedokli. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more