Grāmatzīmes

Tumši Swords

Citi nosaukumi: Tumši Swords

Dark Swords internetā - tas ir masveidā multiplayer online lomu spēle (bezmaksas MMORPG). Fantāziju pasaulē tiešsaistes spēli Dark Swords, jums būs jāsaskaras ar konfrontāciju ar brutālu spēku un burvju pilnvaras no tumsas un gaismas, kā arī kārtību un haosu.

Lai pievienotos Darkswords spēli, jums ir nepieciešams, lai iet pārbaudīt Dark Swords. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir izveidot kontu, un augšupielādēt savu raksturu ofsayta spēle klientu. Apskatīsim radīšanas procesā:

1) Izvēlēties savu rasi (rase nosaka tieksmi uz dažādām darbības jomām): Orcs, Elves, Cilvēki, Dwarves un Drow;

2) nosaka tēlu raksturu (tas ir izskats, kurā ikviens var redzēt to): Trīs vīrieši un trīs sievietes,

3) Izvēlieties sākotnējās īpašības (tās spēlē galveno lomu karjeras rakstzīmes) stiprums, Satversme, Veiklība un Intelligence;

4) Izvēlieties ieroči: zobens, cirvis, šķēps un nazis,

5) Izvēlieties sākuma pilsētu (tātad jūs sākat savu spēli): Seastone, Fort Arkijah un rubīniem.

Identifikācijas reģistra spēle Dark Swords ir pabeigta, un jūs sākat spēli. Par savu pirmo ieceļošanu tiešsaistes spēli Dark Swords, raksturs izpaužas centrā jūsu izvēlēto pilsētu -. "Stairway to Heaven" atrašanās vietu Aprīkot savu raksturu mācību kopa vienotu, saņem vismaz sākt sadzīšana potions. Nākotnē, savu raksturu, kad izejat spēli, saglabāts, ja spēle bija beigusies pēdējo reizi.

Play spēli Dark Swords Online, jūs varat iesaistīties dažādās amatniecības: Alchemy, Makšķerēšana, Agrokultura Ģenētika ...

Dark Swords online spēle ļauj jums iegādāties ieročus, aprīkojumu un apģērbu, kā arī atjaunotu sadzīšana potions vai pārdot savas trofejas - viss, jūs varat darīt, veikalos un citās tirdzniecības vietās, kas spēlē daudz .

Veikalos, online spēles Dark Swords, tur Guild un skola, kur pēc paaugstinot tās apkarot līmeni jūsu raksturs var saņemt apmācību un iegūt jaunas iemaņas, burvestības un iestatījumus (paaugstināt cīnīties līmeni notiek automātiski, ja zināma pieredze pašreizējā līmenī).

Lai saglabātu priekšmetus un naudu par savu raksturu šajā spēlē Dark Swords ir viesnīcas un bankas, kas ir bagātīgs lielākajās pilsētās spēle Dark Swords.

Spēlēt tiešsaistes spēli Dark Swords, jūs varat iet tālu, bet drošu navigāciju kuģu un speciālo vietām sauc par "Port".

Būtisks aspekts spēle ar Dark Swords ir PvP cīņas, par kuru pastāv vietu Arena. Iezīme Arena ir godīga cīņa bez iejaukšanās. Vienlaikus arēnā var būt ne vairāk kā divi spēlētāji vai grupas dalībniekiem.

Play Dark Swords, jūs varat iepazīties ar trim skolām kaujas maģijas un attiecīgi trīs elementiem: Uguns, aukstā un zibens. Cīnās viļņus rēķina "pretestību" vai citiem elementiem, atkarībā no vairākiem parametriem, apmācības līmeņus, iekārtu un ģildes.

Pasaulē Dark Swords, ir tā saucamās Reliģiskās Skills (to 3 veidi). Rising Reliģisko prasmes, jums piekļūt reliģisko objektu, kas dod iespēju iegūt unikālas prasmes, kas ievērojami uzlabo spējas savu raksturu.

In Dark Swords spēlēt Clans var veidoties (pievienojās klans var piedalīties klanu karos un saņemt bonusu, kā arī uztveršanas un kontroles teritoriju, iegūt savā klana vai zelta trofejas no teritorijām kontrolē). In Dark Swords notiek automātiski katru dienu turnīros (šeit jūs varat piekļūt veikalu alķīmijas "Zelta Banka" un laimē balvu).

In Dark Swords ir iespēja iegādāties mājdzīvniekus (pazīstami): lapsas, vilki un Pallas. Bet ņemiet vērā, ka familiars nepieciešama jūsu aprūpe, samaksa par kuriem būs viņu centību un prasmes, ar kurām viņi palīdzēs jums kaujā.

Pēc pārskatīšanas beigām, mēs varam teikt, ka Dark Swords spēlē būs interesanti, jo ir daudz dažādu quests, vietās, komandējumiem, ir pat iespēja nostiprināt mezglu sirdis diviem mīlētājiem. Reģistrācijas Braucot Dark Swords, varat mēģināt to visu. Kļūst par daļu no šo spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more