Grāmatzīmes

Tumšas dvēseles 3

Citi nosaukumi: Tumšas dvēseles III, tumšas dvēseles 3

Game Dark Souls 3: Gothic Fantasy.

Japanese uzņēmums No Software uztur slepeno informāciju par Dark Souls otrās daļas turpināšanu, izsniedzot to nelielās porcijās festivālu, izstāžu un interviju laikā. No tā, kas kļuvis zināms, veidojas pievilcīgs attēls, un fani gaida, ka būs pieejama spēle Dark Souls 3. Ja citi pasaules spēki netraucēs, tā atbrīvošana notiks 24. 03 2016 Japānā, un pārējā pasaule gaidīs līdz 12. aprīlim, lai lejupielādētu Dark Souls 3.

Vācot pieejamos datus mazliet, varat pievienot seansu un faktu mozaīkas. Vispirms, darbība / RPG tiek izstrādāta ar atvērtu pasauli vienlaicīgi trim populārākajām platformām:

  • One Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Spēle tiks izplatīta optiskos diskos un spēs lejupielādēt Dark Souls 3 oficiālajā tīmekļa vietnē. Tam ir divi spēļu režīmi: multiplayer un viens spēlētājs.

Baumas, minējumi un fakti.

B cenšas noskaidrot jaunuma nianses, Japānas izdevniecības ražotāja Atsuo Yoshimura, uzdodot jautājumus par rotaļlietas iezīmēm, bet viņš nevainojami izvairījās no specifikas, apstiprinot tikai to, ka Dark Souls 3 datorā un citās platformās patiešām būtu grūti iziet no pirmajām minūtēm. Tātad, gatavojieties sarežģītai cīņai tumšajā pasaulē.

No spēlei piekabes, ir skaidrs, ka produkts ir pārsteigts ar mistiku ar atpazīstamām japāņu filozofijas un mitoloģijas iezīmēm. Raksturs peld cauri valstības bojāejai teritorijai, pēta pili, cīnās ar monstriem. To ieskauj tumšas sienas, iejauktas mirušo augu saknēs, un tumšās debesis uzkaras virs galvas.

Reiz kāds varonis bija apvainots, un tagad viņš tiek nosūtīts uz Drangliku valsti, lai atbrīvotos no savās citās pasaules būtības. Lai notvertu noslēpumaino dvēseli, viņam būs jācīnās ar pārdabiskiem valstības iedzīvotājiem, kas sākas pēc paša sākuma pēc tam, kad ir izvēlējušies sākuma klasi un uzreiz niršanas lietās.

Heroy ir pārsteigts par to, ko viņš redzēja, ka pelēkais kaulu iedzīvotāji lūdza, lai ķermeņi, kas pakļauti kokiem un pūķu akmens statujas. Bet viņš nav paredzēts, lai apbrīnotu šo skatienu uz ilgu laiku, jo viņam ātri tiek pievērsta uzmanība, un cīņa sākas.

neskaitāmi monstri uzbrūk bruņiniekam, un viņa zobens nekad netiek nosūtīts uz apvalku. Varonis ir uzbrukuši visu zemūdens svītru dēmoniem, skeletu nemiernieku armijām, bruņiniekiem, bruņiniekiem, mehāniskajiem pūķiem, trīskāršām hidras aug no zemes.

projekta vadītāja Hidetaka Miyazaki reiz teica, ka viņš mīl iepazīstināt ar pūķiem spēles sākumā, tāpēc tikšanās ar viņu ir neizbēgama. Tomēr daudzi cilvēki nezina, ka ar manas klases mannu palīdzību var nogalināt briesmīga veida monstru, un, ja tas tiek darīts, varonis saņem 27 000 dvēseles, kas sākušas savu piedzīvojumu.

Pārvietojoties dūmu zemēs, personai ir jārada spēks atvairīt uzbrukumus un izpētīt apkārtējo pasauli, saņemot informāciju no karaļvalsts iedzīvotāju monologiem un to priekšmetu aprakstiem, kas sastopami. Un, tā kā starp bijušo un jauno sēriju nav nekāda saistoša stāsta, spēlētāji paši var izlemt un uzminēt, kā Dranglikas valstība ir radusies vai kas izraisīja Kunga nāvi.

Noslēgumā.

Dark Souls 3 var iegādāties rezervējot vai gaidot oficiālo atbrīvošanu. Iespējams, sākumā būs Dark Souls 3 versijas spēļu konsolēm, un vēlāk tās tiks izlaistas Windows platformā. Tā kā autori daudz atpaliek, saglabājot intrigu starp faniem, tas nav fakts, un, visticamāk, produkts būs pieejams vienlaicīgi visos virzienos.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more