Grāmatzīmes

Darksiders 2

Citi nosaukumi: Darksiders 2

Darksiders 2 spēle ir turpinājums aizraujošu spēli pilnā Darksiders. Šī spēle apvieno stilu un spesher lomu cīnītājs.

Jums ir spēle Darksiders 2 ceļojumu pasaulē, kas meklē piedzīvojumu, cīņa ienaidniekiem, risināt sarežģītas noslēpumus, un tajā pašā laikā, lai iegūtu pieredzi, jaunas iekārtas un kļūst visspēcīgākais pretinieks viņa ienaidniekiem.

Lejupielādēt Darksiders 2 jūs varat ar oficiālo spēli vietā vai citā vietā, kas nodrošina piekļuvi.

Game Darksiders II paredz reģistrāciju forumā, kur var tērzēt ar citiem spēlētājiem par dažādiem iezīmes spēli.

Uz vietas ir video spēli Darksiders 2, kas parāda dažādas iezīmes spēli.

Lai sāktu spēlēt Darksiders 2 uz PC, jums būs nepieciešams vispirms lejupielādēt spēli Darksiders 2 no vietas. Jūs varat arī lejupielādēt, izmantojot torrent failu, bet pirms, ka jums būs nepieciešams instalēt atbilstošu programmu.

Videospēļu Darksiders 2 jums būs iespēja spēlēt vienu no šādiem simboliem:

1. Nāve - ir viens no galvenajiem varoņiem šajā spēlē. Viņa brālis - tas ir karš. Pēc kara stājās gūstā, viņš devās viņu meklēt bez brīdinājuma Padomē. Nāve ir ļoti grūts pretinieks, viņš vienmēr cenšas būt atjautīgs ienaidniekiem. Lai iegūtu dvēseli, Death jābūt atslēgas eņģeļiem un dēmoniem.

2. Izmisums - Nāve ir patiess draugs. Izmisums no sevis ir warhorse. Jums būs piekļuve tai no paša sākuma.

3. Pelni - pārstāvēja putns, kas atgādina vārna. Viņš palīgs nāves jautājumiem dažādos veikls un nežēlīgi nodomiem. Pelni attēlota melnās un zaļās krāsās.

4. Old Crow - tas gudrākais radījums spēlē. Viņš zina visus noslēpumus un noslēpumus. Lai saņemtu palīdzību no Vecās Crow nāves bija dot amuletu ar dvēselēm no Nephilim. Bet Crow nebija pietiekami, viņš gribēja, lai iznīcinātu šo amuletu. Nāve nolēma uzņemties Krauklis, jo viņš nespēja panest, lai redzētu iznīcināšanu amuletu. Tā rezultātā nāve uzvarēta Raven.

5. Absaloms - tas ir otrs brālis nāves, bet tie ir slikta attiecības. Pēc Death nogalināja visus Nephilim, Avessal apstrīdēt viņu uz dueli un zaudēja. Viņiem bija iespēja tikties atkal Source dušu, un tikai šeit Avessala kaujas beidzās ar sakāvi. Nāve skāra otru laika brāli.

6. Samael - dēmons no pirmās daļas. Viņš ir boss un mīļākais Lilith. Tā ir viena atslēga uz dušu. Samael iedomāties kaujas ar nāvi, iespējams, bija brīvprātīgi dot atslēgu.

7. Lilith - tas ir mīļš un mīļāko Samael. Tā bija viņa, kas izveidoja Nephilim. Viņa palīdzēja konstatēja Death Samael, bet darīja savā labā. Viņai vajadzēja atdzīvināt dažas rakstzīmes, ka tie ir vienpusīgs ar Lucifers un bija starp viņa armiju.

8. Vulgrim - tas ir parastais dēmons, kas nodarbojas ar tirdzniecību. Visu spēli palīdz daudzos veidos nāvi un nāves viņam.

Ienirt pasaulē neticami notikumu Darksiders 2!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more