Grāmatzīmes

Tumšākais Dungeon

Citi nosaukumi:

Darkest Dungeon nav parasts dīkstāves rpg. Visbiežāk šī žanra spēlēs valda jautra multfilmu atmosfēra, taču šī nav tāda spēle. Atmosfēra šeit ir ārkārtīgi drūma, depresīva, ar atbilstošu muzikālo pavadījumu.

Spēle sākas ar to, ka saņemat vēstuli no kāda attāla radinieka, kurā viņš apraksta noslēpumainu īpašumu, kurā ir atklāts portāls uz citu dimensiju un notiek neticami šausmīgi mistiski notikumi. Neko darīt, ejam kārtot vietu, lai noskaidrotu, kāds liktenis piemeklējis radinieku, un vienam izdomāt, kas noticis.

Kad viņi ierodas, viņi konstatē, ka muižas apkārtne ir apsēsta ar netīrumiem. Apmetušies kaimiņpilsētā, savervējiet cīnītāju komandu un sāciet cīņu par cilvēces likteni.

Izveidojiet dažādu klašu cīnītāju komandu, lai tajā būtu tuvcīņas vienības, distances vienības un varoņi, kas sniedz atbalstu kaujiniekiem.

Spēlē ir daudz nodarbību:

 1. Antikvariāts
 2. Arlente
 3. Warrior
 4. Vestal
 5. Geek
 6. Treneris
 7. Savage
 8. Crusader
 9. Kapu zaglis
 10. Musketieris
 11. Algotnis
 12. Okultists
 13. spitālība
 14. Rogue
 15. Paššaustīšana
 16. mēra ārsts
 17. Jester
 18. Shieldbreaker

Katrai klasei ir septiņas unikālas spējas, taču tikai četras no tām sākotnēji tiek nejauši atbloķētas. Pieaugot līmeņiem, pēc ģildes atvēršanas būs iespēja pilnveidot jau atvērtās spējas vai apgūt jaunas. Turklāt smēdē būs iespējams uzlabot bruņas un ieročus. Un slimnīcā būs iespējams izārstēties no slimībām un pat izlabot dažas rakstura īpašības. Iestāžu pakalpojumi nav bezmaksas, nāksies šķirties no zelta. Var labiekārtot arī pašas ēkas, kas prasīs dažādus resursus.

Kad sāksiet spēlēt Darkest Dungeon, jums būs jāizpēta milzīgs skaits pazemes un katakombu kilometru garumā ap īpašumu. Virzoties uz priekšu, esiet piesardzīgs, papildus acīmredzamajiem draudiem, ko rada ļauno garu bari, kas apdzīvo šos senos tuneļus, pat aizsprostojumi ir bīstami, un tie var tikt nopietni ievainoti. Pat vienkārši izlasot atrastu grāmatu, var pieķert slimību, no kuras nebūs viegli atbrīvoties.

Kazemātos jūs atradīsiet daudzas lādes, no kurām ne visas ir piepildītas ar dārgumiem, var būt nepatīkami pārsteigumi. Turklāt dažreiz jūs paklupsiet uz karotāju līķiem, saviem priekšgājējiem un bezgalīgi daudzām lamatām.

Papildus acīmredzamai veselības saglabāšanai jums ir jārūpējas par komandas dalībnieku emocionālo stāvokli. Galu galā nebeidzamās cīņas ar briesmoņiem, nekromantiem un cietumu nomācošā atmosfēra neatstāj vislabāko ietekmi uz psihi. Ir nepieciešams laicīgi atgriezties pilsētā, lai atbrīvotu stresu krodziņā vai apmeklējot baznīcu. Pretējā gadījumā cīnītāji var kļūt traki, kas novedīs pie viņu nāves.

Cīņas notiek soli pa solim, komanda pēc komandas, sitienu secība ir atkarīga no ātruma un iniciatīvas.

Spēle ir ļoti interesanta, neesiet slinks lasīt, un jums patiks stāsts, kas risinās jūsu acu priekšā.

Darkest Dungeon bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Bet spēle bieži tiek pārdota ar labu atlaidi spēļu platformā Steam vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad un iegremdējieties pasaules drūmajā atmosfērā, ko pārņem netīrības uz daudzām stundām, lai uzzinātu galvenā varoņa likteni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more