Grāmatzīmes

Darkest Dungeon 2

Citi nosaukumi:

Darkest Dungeon 2 ir slavenās un neticami veiksmīgās RPG spēles turpinājums. Spēlē jūs redzēsiet parasto drūmo ar roku zīmēto 2D grafiku. Katrs jauns skats vai ainava ir šedevrs. Pasaulē nav nekā līdzīga, šajā gadījumā grafika ir kļuvusi vēl unikālāka salīdzinājumā ar pirmo daļu. Mūzika un balss aktierspēle palīdz radīt neaprakstāmu atmosfēru.

Jūs ceļosit cauri pasaulei, kas ir nomocīta ar netīrumiem. Visur ir drūmas pagrimuma ainavas. Jūsu komandai būs ļoti bīstams brauciens ar autobusu, cenšoties apturēt pasaules nāvi.

  • Uzlabojiet savu varoņu cīņas prasmes
  • Skatieties, kā attīstās viņu attiecības ceļojuma laikā
  • Iegūstiet resursus ieroču un aprīkojuma uzlabošanai
  • Iznīcini ļaunumu savā ceļā
  • Uzlabot vilcienu

Spēle joprojām ir ārkārtīgi sarežģīta. Jebkurš nepareizs lēmums noved pie komandas nāves. Bet pat ja jums neizdosies, tas ļaus jums iegūt vairāk resursu nākamajā mēģinājumā un doties tālāk.

Ceļojuma laikā būs jāizbrauc pieci reģioni. Katram no šiem reģioniem ir savi iedzīvotāji un ienaidnieki. Jums nāksies salauzt smadzenes, izvēloties visefektīvāko stratēģiju.

Taka ir ārkārtīgi bīstama, taču tavernās būs nelielas pauzes. Šo laiku var veltīt uzlabojumiem un īsai varoņu atpūtai.

Jūsu komanda sastāv no ļoti dažādiem personāžiem. Kopā pārvarot grūtības, viņi var kļūt par labākajiem draugiem, vai otrādi, viņi strīdēsies un kaitinās viens otru. Komandu attiecībām ir milzīga ietekme uz kaujas lauku. Personāži, kuri diez vai pacieš viens otru, cīnās daudz mazāk efektīvi. Pārmērīgs stress var sabojāt attiecības jebkurā uzņēmumā. Sekojiet šim parametram un mēģiniet atrast līdzsvaru starp cīnītāju izklaidi un gatavošanos jauniem izaicinājumiem.

Cīņas sistēma ir balstīta uz gājieniem, ienaidnieki un jūsu cīnītāji mainās. Izvēlieties uzbrukuma veidu vai izmantojiet citus cīnītāja talantus. Piemēram, jūs varat stiprināt komandu vai vājināt ienaidniekus.

Nopietnākais ienaidnieks vienmēr ir ar jums visur. Spēles laikā jums būs jāpārvar piecas savas vājās puses.

Pirms katra jauna izaicinājuma jums būs iespēja nedaudz mainīt savu stratēģiju un taktiku, lai labāk atbilstu gaidāmajam uzdevumam.

Atsevišķi ir vērts atzīmēt mūziku, kas lieliski papildina spēļu pasauli. Tas nav pārsteidzoši, jo Stjuarts Četvuds apstrādāja mūziku un Power Up Audio komanda strādāja pie skaņas efektiem. Stāstu ierunā profesionāls aktieris Veins Džūns.

Projekts joprojām ir pieejams sākotnējās piekļuves stadijā. Taču tagad nekādu nopietnu trūkumu nav, un līdz ar galīgās versijas iznākšanu parādīsies vēl vairāk piedzīvojumu, sīki trūkumi tiks laboti.

Spēlēt Darkest Dungeon 2 ir interesantāk, un notiekošais ir saprotamāks, ja jau esi pazīstams ar pirmo daļu. Bet, ja nē, neuztraucieties, tas ir cits stāsts. Neliela apmācība sākumā parādīs visas spēles iespējas.

Darkest Dungeon 2 bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl nav iespējama. Šo šedevru varat iegādāties Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet savu ceļojumu pa mirstošo pasauli tūlīt un iznīciniet ļaunumu, kas ir sapinājis visu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more