Grāmatzīmes

Dāvana

Citi nosaukumi: Dar Bogov, Gift of the Gods

Dāvana Gods Online - bezmaksas multiplayer online lomu spēlē spēli, kas ir cienīgs spēļu produktu cauruļvada. Spēle notiek īpašā burvju pasaulē Dar. Šī pasaule ir uz robežas starp dzīvību un nāvi, jo tās iedzīvotāji nesen piedzīvoja bezprecedenta destruktīvu spēku savā katastrofu nosaukumu "Kara". Šajā pasaulē ir cīnās savā starpā dievību labi un pa kreisi roku.

Pievienoties spēle Dāvanu Dievu ir ļoti vienkārša un nav nepieciešams daudz sava laika. Viss, kas jums jādara - ir ievadīt lietotāja vārdu un paroli, lai piekļūtu spēli un savu e-pasta adresi, kas vēlāk Jūs saņemsiet paziņojumu, ka reģistrācijas aizpildītu dāvanu no dieviem. Pēc tam, jums būs nepieciešams izvēlēties savu patrons Dievs, kas ir reāls mentors. Šī izvēle ir atkarīga lielā mērā par kļūst ceļa un savu raksturu. Left Hand dievi - dieviem ļaunuma spēkiem, nāve, mūžīgās ciešanas un briesmīgu nežēlību. Atšķirībā no tiem, dievi ar labo roku - dievi harmoniju, labestību un taisnīgumu. Atkarībā no izvēlētā pusē, pirms atverat iespēju kļūt māceklis Jaunavas, vai svētki ir Defender, vai arī terora iznīcināšana vai bēdas, ja jūs nolemjat, lai izvēlētos ceļu uz kreisās rokas. Ir svarīgi atcerēties, ka izvēle patrons var izdarīt tikai vienu reizi.

Play dāvana Gods būs, bez izņēmuma, katrs, jo spēle ir diezgan prasīga uz specifikācijām jūsu personīgo datoru. Viss, kas jums nepieciešams - dators ar pārlūkprogrammu savienots ar World Wide Web.

Patīkami priecīgi grafiskais elements spēlē. To novērtējuši pat visvairāk pieredzējušiem spēlētājiem. Rakstzīmes un ēkas izstrādāti ļoti detalizēti, un skaistumu vietām nevar apstāties domājām, pat pēc daudzu stundu spēlēšanas. Kopumā visi ir sastāvdaļas brīnišķīgu atmosfēru, kurā neviļus iegrimuši sāk spēlēt. Sajūta, it kā jūs patiesībā saņemt šo brīnišķīgi burvju pasaulē.

Dāvana Gods tiešsaistes spēli, kas iepriecinās ikvienu spēlētāju interesantu un kvalitatīvu izstrādāta cīnīties sistēma. Tātad, uzvara kaujā atkarīgs no tā, cik labi jūs apvienot zināmo veidu uzbrukumu jūs vai īpašas iemaņas raksturs. Vēl viens svarīgs aspekts ir tas, ka, aizbildnībā jebkuru dievību iet motokross. Jo sākumā, cīnās ar saviem vienaudžiem pretiniekiem, lielā mērā lemj iznākumu kaujas veiksmi, bet ar attīstību, savu raksturu, jūs iegūtu vairāk un lielāku kontroli pār savu kaujas efektivitāti kontrakcijas. Nedrīkst vienkārši ignorēt faktu, ka valkā savu raksturu, jo tas ir tieši atkarīgs no kaitējuma apjomu, kas tiks atspoguļots, izmantojot kvalitātes bruņu vai labs ķivere.

Galvenā iezīme spēle ir klātbūtne ts dāvanas - īpašas spējas saņēmuši raksturs, ja viņš seko ceļš viņa nevainojami patrons god. Katrs no dieviem dod, lai viņa sekotāji ir unikāls kopums "dāvanas". Ar šo spēlēt spēli online ir ļoti interesanta dāvana no dieviem.

Valūtas ka spēle Gift of the Gods nodrošina tiešsaistes raksturs - sudraba monētu. Tiem, jums ir iespēja iegādāties viņa bīskapijas dažādu aprīkojumu un ieročus. Sudraba arī var izlietot citas noderīgas un svarīgas lietas ir varoņa ceļojums. Dievu dāvana spēlēt kļūst interesanta ar katru jaunu līmeni, kas pieņemts, jo ar pieaugošo raksturu, pakāpeniski palielinot daudz īpašības, tādas kā, piemēram, uzbrukuma un aizsardzības.

Online spēle Gift of the Gods - tas ir viss, kas nepieciešams, lai ikviens, kurš vēlas atpūsties ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli un iegūt daudz prieka no tiešsaistes izklaides. Un vēl jo vairāk tāpēc, ja jūs sāka spēlēt spēli dāvanu Dievu ar saviem biedriem, nav šaubu, ka maksa par labas jūtas ilgu laiku spēle ir paredzēta, lai jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more