Grāmatzīmes

Truckers 2

Citi nosaukumi: Truckers 2

Truckers 2 spēle, kas apvieno elementus sacīkšu ne tikai neparasti, bet arī lielāku ekonomisko stratēģiju.

Lejupielādēt Truckers 2 ir pieejama jebkurā vietā, kas nodrošina šādu iespēju. Būtībā lejupielādēt spēli no torrent. Jūs varat Truckers 2 spēle download vairākos formātos:

1) Expanded Edition PC. Bestsellers.

2) Expanded Edition PC. Grozītajā versijā.

3) Standard Edition PC.

Play Truckers 2 Jums nebūs aizmirst šādus objektus:

1. Degvielas uzpildes stacijas - pie gāzes stacijas jūs aizpildīt atbilstoši jūsu automašīnu.

2. STO - šeit jums būs remonts auto vai vienkārši, lai tos uzlabotu.

3. Rezervuāru parks - vieta, kur jūs to slodzi, un nosūtīt to uz norādīto vietu (piemēram, degvielas gāzes staciju). Veikt šāda veida lejamkravām ir ļoti uzmanīgi, jo tie ir sprādzienbīstami. Ja jūs ņemt to veiksmīgi, jūs iegūsiet daudz naudas.

4. Degvielas tvertnes - ir īpaši objekti, kas atrodas dažādās vietās. Tie ir apzīmēti ar uzrakstu «Degviela». Ar viņiem, jūs varat aizpildīt savu auto degvielas cenu zemāk. Tvertnes parasti atrodas tālu no gāzes stacijas, tāpēc jums būs vairāk lietderīgi, lai uzpildītu degvielu tos.

5. Atsauces kioski - objekti, kas ir blakus terminālu noliktavām. Tiem jūs varat uzzināt par visiem transporta un kravas, kas pašlaik tiek gatavots, un pēc tam izvēlēties labāko preci.

6. Semi - objekti, kas ir galvenokārt ceļmalās vai apmetnēs. Tie ir bezmaksas. Piekabes izmanto, lai pārvadātu preces īpašiem traktoriem. Spēle ir speciāls vilcējs, kas ir piemērotas tikai saskaņošanas piekabes. Standarta to piekabēm nav pievienots.

Jo Road Truckers 2 mijiedarbojas visus norēķinus. Visi šie ir norādīts uz kartes. Papildus galvenajiem ceļiem spēle Truckers 2, ir arī slēpta ceļš. Par tiem jūs varat saņemt, ja apakškategorijās pusē ar izraudzīto ceļu.

Simulator Truckers 2 ietver vairākas rakstzīmes:

1) Neitrāli draiveri - jūs varat izpildīt tos uz ceļa vai autostāvvietās.

2) Policija - viņu automašīnas - tas ir BMW, kā arī vairākas lidmašīnas. Policija soda autovadītājus, kas pārkāpj noteikumus: braukt par zagtiem transportlīdzekļiem, kas pārvadā nozagtas preces. Ja jūs veicat pārkāpumu policijā, jums tiks pieprasīts pārtraukt. Attiecībā uz paklausību, jūs izdeva naudas sodu. Ja jūs neapstājas, tad pakaļdzīšanās sākas jums, un pēc tam atklāja uguni.

3) Bandits - pārvietot uz planētas. Tie var stāvēt malā, piedāvājot jums runāt. Ja Jūs pārtrauksiet, ko tās veic prom no jums preces. Vai bandīti Jūs varat iegādāties zagtu automašīnu vai lūgt, lai nozagt preces no konkurenta.

Truckers 2 spēle spēlēt dod jums iespēju dažādiem transportlīdzekļu tipiem:

1) Traktori - 13 modeļi.

2) Furgoni - 9 sugas.

3) Automašīnas - 12 modeļi.

4) Bus.

Truckers 2 spēle ir ļoti interesanta un diezgan neparasta. Tas ir tas, kas padara to vēl pievilcīgāku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more