Grāmatzīmes

Cyber ​​Monster

Citi nosaukumi: Cyber ​​Monster

Game Cyber ​​Monster - liels projekts klases brīvo laiku. Ja jūs vēlaties, lai dotu sev atpūsties un nedomāt par kaut ko, jums ir nepieciešams, tas ir spēle. Vienkāršs, bet tomēr interesanti un labi izstrādāts, un ar zemes gabalu. Mūsu spriedums - liels "gadījuma" spēle. Aplūkojot grafiku, jūs varētu domāt, ka šis projekts ir par maz ones. Tomēr, pieaugušajiem ir vairākkārt atzinusi, ka Cyber ​​Monster palīdz viņiem atpūsties pie datora pēc grūtas nedēļas darbu.

History of Cyber ​​Monster tiešsaistes jautri un aizraujoši. Tā stāsta par pasauli, uz kuru pirms simtiem gadu nomedīti Dark Dragon. Pūķis devās uz kontinentu un izplatījās visā zemē gabalu savas dusmas. Tāpēc viņš gribēja, lai izveidotu kontroli, pamatojoties uz ļaunajiem spēkiem. Vairāk radības kontinentā inficēti ar "dusmas", lielāks risks pakļauto iedzīvotāju kontinentā. Visas sacensības, kas pastāv pasaulē, nolēma apvienoties, lai uzvarētu burvestību ļauno pūķi. Viņi seko īstenošanas un beigās visi labie cilvēki pasaulē izdodas, lai saglabātu savu pasauli no ļaunuma. Bet pravietojums saka, ka Dark Dragon var gaidīt simts gadiem ...

Tā kā šī spēle tiešsaistē, tas noteikti ir jāsāk spēle Cyber ​​Monster reģistrācija ir nepieciešama. Līdz šim projekts neparedz pielāgošanās interfeiss krievu lietotāju, bet visi kontroles uzrāda vienkārši, lai risinātu ar īpatnībām spēli, un ar veidlapas aizpildīšanas principu, būs viegli.

Lai reģistrācijas process ir sācies, jums būs nepieciešams sekot saiti «Sākt spēli», kas atrodas kreisajā augšējā daļa no spēles.

Tas atvērs reģistrācijas veidlapu, aizpildot to, ka jūs varat sākt spēlēt Cyber ​​Monster. Jums būs nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu un paroli, lai jaunu lietotāju reģistrāciju.

Ja ir vēlēšanās, katrs iesācējs var izmantot, lai pieteiktos uz jūsu projekta datiem kādā no sociālajiem tīkliem. Tātad, jums būs iespēja, izmantojot kontu, Facebook, Google, Yahoo, Paypal, kas var ievērojami paātrināt reģistrācijas procesu, lai reģistrētos.

Parakstot augšu, jūs varat sākt spēlēt spēli Cyber ​​Monster. Simts gadi ir pagājuši, un ļauno Dark Dragon paceļ galvu vēlreiz. Cilvēce piedzīvo periodu briesmīgā mutācijas. Un izlemt, lai cīnītos ar ienaidnieku Angels, grupa, kas noveda pie Sentinel ceļot.

Katram spēlētājam būs pieejami no kuriem izvēlēties dažādu klašu rakstzīmes, kuru vidū ir:

Warriors. Ir ārkārtīgi jauda un spēks, visas cīņas viņi ieņem vadošus amatus. Viņi spēj pārsteigt pat visspēcīgākais ienaidnieku.

Magee. Šīs zīmes ir neticami burvju pilnvaras. Tās var hit jebkuru ienaidnieka spēkiem, bet tajā pašā laikā savu aizstāvību - viņu vājais.

Priesteri. Šie varoņi spēj dziedēt savus komandas biedrus un atbalstīt viņus cīņā.

Rangers. Ceļotāji ar pieredzi. Viņi uzskata, ka ir grūti būt ilgi vienā vietā.

Pasteidzieties! Tas būs interesanti, turklāt spēlēt bezmaksas Cyber ​​Monster var būt jebkurš.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more