Grāmatzīmes

Kultūras Online

Citi nosaukumi: kultūras online, online spēles kultūru, Culture Beat online, kultūras 2 online

Ja Jūs interesē gaitā civilizācijas, ja jūs izdarīt uz seno vēsturi vikingiem, un, ja jūs vēlaties būt kurpes viens no tiem, tad bezmaksas pārlūku, pamatojoties multiplayer online spēle Cultures [_1_ ] ar stratēģiju žanrā - tas ir tas, kas jums nepieciešams. Patīkams spēle interfeisu, labi novilkta rakstzīmes, krāsains ēkas - tas ir tas, kas padara spēle patīkams auditoriju. Turklāt spēle ir pilnībā pielāgota krievvalodīgo lietotājiem un neprasa lielus datora resursus. Lai spēlētu spēli Cultures tiešsaistē, jums būs nepieciešams dators

·                    Ar operētājsistēmu Windows 98/ME/2000/XP/Vistax32/Seven

·                    ПроцессорIntelPentiumIII 1 GHz

·                    Memory 256 Mb

·                    Video 64 MB

·                    Interneta pieslēgums

·                    Pārlūks

Jāatzīmē, ka bez reģistrācijas Cultures Online play nestrādās. Bet jums nav jāuztraucas, jo reģistrācija spēlē Cultures Online standartu un neaizņems daudz laika. Pirmkārt, jums jādodas uz oficiālo mājas lapā spēles un noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu. Pēc tam standarta reģistrācijas veidlapa, kurā jāievada:

·                     Vārds

·                     E-pasts

·                     Nāciet un apstipriniet paroli

·                     Lasīt un pieņemt lietotāja līgumu

Ja vēlaties, jūs varat parakstīties uz jaunumiem. Par to jūsu Cultures online reģistrācija ir beidzies, un jūs uzreiz nokļūt spēli.

Sākumā jums ir jāizvēlas spēle pasauli četru pieejamo

·                     Novgorod

·                     Maskavā

·                     Kazan

·                     Tagil

Tad Cultures tiešsaistes spēli lūdz jums, lai noteiktu rasi spēlētāju raksturu.

Viņu spēle divas

·                     Vikings

·                     Aziātiem

Pēc izvēles rase jums rakstzīmju izveides lapu, bez kuras nav iespējams spēlēt spēli online Cultures Online . Jums ir jāizvēlas viena no sešiem ierosinātajiem attēlu (3 vīriešu un 3 sieviešu), un pēc tam pielāgot to pats, izvēloties krāsu un stilu, raksturu. Ak jā, neaizmirstiet nākt klajā ar nosaukumu viņa varonis. Viss, kas ir tagad ir iespējams spēlēt Cultures Online . Pašā sākumā spēle jums tiks uzdots spēle raksturs, kas palīdzēs jums galā ar vadību spēlē. Šajā spēlē, jums ir, lai attīstītu savu varoni, nosūtot viņam kaujas, bet neaizmirstiet par attīstību ciematā.

Visas ēkas un iekārtas ciematā tiek būvētas no četriem pamata resursu apvienošana, kas var un vajadzētu ražot

·                     Tree

·                     Stone

·                     Gludekļi

·                     Gold

Turklāt, spēle joprojām pastāv apskates zinātnes, kas būs vajadzīgi, lai attīstītu jaunas tehnoloģijas un brilles, kas atspoguļo noskaņojumu ciema - tās ir atbildīgas, lai uzlabotu ēkas. Patstāvīgi attīstīt visus resursus varonis Cultures Online būs grūti, tāpēc jums vajadzētu nolīgt vikingi, ka jums ir noderīgi ne tikai resursu ieguvi.

Spēle iezīmes trīs veidu ieroču, katrai klasei

·                     Cirvis

·                     Bow

·                     Sword

Spēle iezīmes kopumā piecas īpašības varoni

·                     Force

·                     Agility

·                     Luck

·                     Mind

·                     Izturība

Par katru jaunu līmeni varonis saņem 1 punktu, un par darbu īpašos ēkās var uzlabot

Ar sagatavots karjerā

Mind attīstīties laboratorijas alķīmiķis

Izturība pētījums par dzelzs raktuves

Zelta raktuves nozvejotas veiksmi

Agility saņemt kokzāģētavas

Spēle Cultures tiešsaistē, jūs varat izvēlēties rakstzīmes, piemēram:

·                     Warrior

·                     Berserker

·                     Shooter

Warriors izmantot vienu roku ierocis un vairogs. Ja karavīrs ir mājās, tā būs noderīga, strādāt kokzāģētavā un karjera izstrādāt rādītājus izturību un veiklību.

Berserkers dod divu roku asis, kas ņem daudz pūļu. Tāpēc, lai Berserker nesēž mājās garlaicīgi, tas būs noderīgi darbam karjerā.

Bultas sasniegtu mērķi no attāluma, un par to viņam ir jāsaglabā prasmes un hit aukstu prātu. Tāpēc, kad šāvējs mājās, tā būs noderīga, strādāt laboratorijā alķīmiķis.

Spēle Cultures tiešsaistē piedāvās jums veikt cīņas ar monstriem, bet ne tikai, jo cīņa pret citiem spēlētājiem, kas spēlē sniegta. Bez spēja radīt klanus ar saviem draugiem un klanu, savukārt, ir iespēja saņemt visu salu Jūsu rīcībā.

Reģistrācija Cultures Online atvērs priekšā no jums iespēju ienirt nezināmā pasaulē jautrības, kas ceļo kopā ar draugiem, ka jums prieku.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more