Grāmatzīmes

Virtuve royale

Citi nosaukumi: Cousin Royal
Automijas rezultātā Latvijas izstrādātājs Darkflow Software un krievu izdevējs Gaijin Entertainment 2018. gada vasarā dzimusi spēle Cuisine Royale. Ikviens, kas iepazinies ar iekļautajiem šāvējiem par Otrā pasaules kara, jaunajā produktā viegli atpazīs vienu no spēlēšanas režīmiem. Izstrādātājiem nevajag ilgstoši lūgties, un drīz viņa tika uzrādīta E3 izstādē.

Sākas"Royal Kitchen"darbība. Pirmā lieta, kas izpaužas jautrībā, ir humors, ar kuru izstrādātāji tuvojās tā radīšanai. Attēls ir diezgan smieklīgs, taču nevajadzētu aizmirst, ka notikumi attīstās nopietni. Apakšējā līnija ir tā, ka cīnītāji atrodas uz vietas ar skaidrām robežām, kuras pakāpeniski saspiež. Ir svarīgi vienmēr palikt aktīvajā apli, jo virs tās varonis sāk zaudēt svarīgas pazīmes. Rezultātā aizvien mazāk ir pajumte, konkurence par artifaktiem palielinās, pretinieks kļūst vieglāk pabeigts, bet vienlaikus palielināsies arī upura risks. Tagad visinteresantākais rakstura radīšana. Īpaši uzjautrinoši bikses ar modernu sponta, ķiršu, polka dot un tā tālāk. Starp citu, ja jūs apvienojat ar citiem spēlētājiem nelielā komandā, zīmējums var kļūt par savas identifikācijas zīmi. Ir trīs spēļu režīmi:

  • Single
  • Parkings ar citu spēlētāju
  • Bet komandā līdz 4 dalībniekiem

Magic preces, kas jums palīdzēs.Neviens gabals ir pabeigts bez palīgierīcēm, un šeit arī tās eksistē. Kā redzat, spēlējot Royale spēli būs jautri, tādēļ turpiniet meklēt artefaktus, kas palīdzēs jums izdzīvot un redzēt, ko vēl autori ir sagatavojuši.

.Par derīgu tradicionālo pirmās medicīniskās palīdzības komplektu vietā atrodami derīgi priekšmeti, kas atveseļos zaudēto veselību. Spēku dod cepta vistas, picas un maizes izstrādājumi. Mēs atrodam arī munīcijas un ieroču somas, tostarp tradicionālās granātas, automāti un amerikāņu, vācu un vietējo tipa pistoles. Katram ir savs mazais miniona palīgs, kurš ir iesaistīts darbā, pārejot no pirmās personas režīma uz trešo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more