Grāmatzīmes

Kristāla ceļojums

Citi nosaukumi: Crystal Jurnay, Kristāla ceļojums

Game Crystal Journey - fantastisks piedzīvojums bērniem

Jauns burvju stāsts no anime pasaules ir gatavs stāstīt spēli Crystal Journey. Talimore plaukstošo, skaisto valsti apgrūtina nežēlīgais velns un viņa nemierīgo dēmonu armija. Daudzi gaiši bruņinieki pulēja savu bruņas un asināja savus zobenus, lai aktivizētu aizsardzības artefaktus ar ienaidnieka neatlaidīgo uzbrukumu.

atjaunoto pasauli ļāva Talimora iedzīvotājiem pārtraukt karu. Bet, atceroties ienaidnieka neticīgo uzbrukumu, viņi palika modri, kas ir labi, jo tumšie spēki atkal sāka kustēties. Viņi uzvarēja kā apvainojums, un viņi vēlas atriebties.

. Velns ir izstrādājis jaunu taktiku, nolemjot karaļvalstij sniegt sāpīgāko triecienu - lai nolaupītu gudru princese Alice, bet viņa nevērīgi nozvejas tauriņus, dziedot smieklīgu dziesmu. Saldīga meitene ir jāsaglabā - tikai tā Talimors atkal būs laimīgs. Jau nodzēsti vienaldzīgi un drosmīgi karotāji, gatavi spēlēt Kristāla braucienu, cīnoties pret biedējošu ļaunumu.

Sekot un nokārtot

Mūsu drosmīgi cilvēki būs laipni gaidīti pārlūka piedzīvojumu rotaļlietā. Izvēlnes un dialogi ir krievu valodā, un tas atvieglos izpratni par dāsni pārkaulotiem uzdevumiem. Jums ir bīstama kampaņa un neizbēgama tikšanās ar briesmīgiem dēmoniem, ņemot vērā dažādus veidus - milzu krupis, rozā putns, tad kāds nezināms zvērs.

. Sākumā katrs dalībnieks gaida Crystal Journey reģistrāciju vai piedāvājumu pieteikties caur Facebook vai VKontakte, izmantojot esošo nosaukumu, kur var:

 • Talk
 • Izmēģiniet forumu
 • Skatīt papildu informāciju
 • Pieprasiet jautājumu
 • Uzziniet par konkursiem un balvām
 • Saņemiet balvu par aktīvo popularizēšanu spēles laukumā

Mēs izvēlamies rakstzīmi un dodamies uz Ronas skaistumkopšanas salonu, lai dotu tai oriģinālu izskatu. Salons atrodas Windrain pilsētā, kas atrodas vēja kalnos. Metamorfoze sāksies tikai pēc vaicājuma "Skaistums" pabeigšanas. Pēc šī uzdevuma pabeigšanas jūs saņemsiet dāvanu no Rhone kuponiem pārveides darbnīcai.

Jūs varat izvēlēties stilu pats vai izmantot izlases atlases funkciju, un pēc tam noņemt "putnu" pozīcijā "Displejs", un jūs redzēsiet visas izmaiņas. Ir nepieciešams nopietni vērsties pie radošās transformācijas, jo tikai kuponi, kas saņemti kā dāvana, dod jums tiesības brīvi apmeklēt salonu. Ja vēlāk vēlaties kaut ko labot, tas būs iespējams tikai par maksu.

Pārvaldīšanas līdzekļi

Ir pienācis laiks elpot savu varoni. Viņš ir gatavs mest sevi uz kaujas lauka, slaucot briesmas un šķēršļus. Tas nav pietiekami, lai to aprīkotu ar asu asmens, jums ir prasmīgi jāpārvalda visas kustības, un pirkstiem būs kaut kas jādara, jo kontrole nav tikai pele, bet arī tastatūra.

Teaching digest palīdzēs jums apmierināt visas pogas, un drīz jūs automātiski atradīsiet jebkuru taustiņu, un papildu prasmes ar funkcijām tiek ieviestas pakāpeniski, ļaujot jums viegli pielāgoties inovācijām. Kosmosa josla ir visvairāk pieprasītā atslēga, un burti nozīmē noderīgas prasmes.

 • Meklējam dialogus un apstiprinām atlasi
 • Telpas ar bultiņu uz augšu - kāpt pa kāpnēm
 • Telpas ar lejupvērsto bultiņu - iet uz leju
 • Telpa ar virziena bultiņu (pa kreisi / pa labi) - parasta lēkt
 • Dubultā telpa ar virziena bultiņu - garais lēciens
 • Prasmes un bankas: q w e r a s d f g h
 • Enter sāk automātisku pāreju uz darbības punktu vai nodod pabeigto uzdevumu

apgūt iPlayer Crystal Journey vadību, tērzējiet ar draugiem, piedalieties PVP cīņās, iznīciniet visus monstrus un bezmaksas Alice, lai viņa varētu doties uz bumbu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more