Grāmatzīmes

Crossout

Citi nosaukumi: Crossout

Game Crossout — postapokalipses pasaule bez kompromisiem

Spēle Crossout ir unikāls jaunums MMO-action žanrā, kur darbība norisinās trakā postapokaliptiskā pasaulē. Apkārt ir izpostīta pilsēta, kas kādreiz bija plaukstoša metropole. Tagad tas atrodas drupās, un pa tukšo ielu labirintiem braukā jūsu un citu spēlētāju radītie kaujas transportlīdzekļi. Jūs gaida īsts dizaina birojs, kas jāvada jums pašam. Katram spēlētājam ir sava darbnīca, kurā viņš dara brīnumus, no atsevišķiem materiāliem saliekot milzīgu mašīnu un pēc tam to atdzīvinot. Iedomājieties tikai šādas aktivitātes pavēršanas potenciālu!

Iznīcinoši cilvēku radīti kari

Sāciet Crossout, lai cīnītos kara labā. Tava misija ir skaidra – šauj un uzvari, izdzīvo telpā, kur vairs nav neviena cilvēka. Tikai mašīnas ar zvērīgiem ieročiem turpina cīņu, savas idejas vadītas. Jums ir jālejupielādē Crossout, lai sāktu izstrādāt savu automašīnu modeļus, tos aprīkot:

  • Bruņas
  • ierocis
  • izsekots
  • Riteņi
  • Pretgravitācijas platforma

Katra detaļa, kas jāizstrādā pašam, vai tā būtu raķešu palaišanas iekārta, ložmetējs vai motorzāģis un urbis. Savienojiet savu iztēli un izdomājiet unikālu aprīkojumu, lai kļūtu spēcīgāks par pretinieku. Tagad jūs esat tērauda pašpiedziņas karavīru vadītājs, kuri nepazīst bailes, virzās uz ienaidnieku, apņem viņu un iznīcina.

Rūpējieties par tuvcīņas un attāluma detaļām. No cieša kontakta nevar izvairīties, un, ja bruņas ir aprīkotas ar rezerves "pārsteigumiem", jums būs vieglāk izturēt un atvairīt uzbrukumu. Tas arī ļaus jums sāpīgāk "iedzelt" ienaidnieku un nokost no viņa automašīnas noderīgu ierīci, atņemot viņam priekšrocības un aizsardzību. Dažādiem uzdevumiem jums būs nepieciešamas vieglākas un smagākas automašīnas. Daži veiks ātrus manevrus un izlūkošanu, savukārt tiek audzināti briesmīgāki spēki.

Mijiedarbība ar spēlētājiem

Uzlabotus un unikālus dizainus var piedāvāt citiem spēlētājiem izsolē. Šī ir abpusēji izdevīga tirdzniecība, kurā katrs pārdod savus kara darinājumus. Esiet radošs un drosmīgs, lai jūsu produkts būtu pieprasīts. Arī mantas var paņemt uz lauka pēc kaujas. Jūsu iznīcinātā tehnika atstāj daudz noderīgu, vērtīgu lietu, un, lai tā nepazustu un nenonāktu pie citiem, kas vēlas gūt peļņu, labāk paņemiet tās.

Pievienojieties Crossout datorā un sāciet cīņu ar milzīgām bruņumašīnām. Viens šāviens var iznīcināt ienaidnieka ieroci vai sabojāt aizsardzību, kas samazinās tā kaujas īpašības. Sākumā jaudas līmenis netiks paaugstināts līdz maksimumam, bet gūstot pieredzi un pelnot punktus, varēsiet pumpēt, pilnveidot savus pašpiedziņas ieročus. Jums ir visas iespējas kļūt par spēcīgu pretinieku:

  • Inovatīvu mašīnu projektēšana
  • Piedaloties un rūdot kaujās
  • Bīstamo ieroču kolekcijas vākšana
  • Pārdodu retus artefaktus par augstu cenu

Šī ir pilnīgi jauna pieeja spēļu pasaules radīšanai. Pievilcīgi izskatās pat ainavas ar noplukušām ēkām. Nāc klajā ar apkaunojošām mašīnām, sarīko īstu nāvējošā baleta izrādi, tās griežot, veikli pārvarot akmeņu aizsprostojumus, sienu atlieku labirintus, klajus laukus, skābos purvus. Arī pati cīņa izskatās iespaidīga - metāla slīpēšana, dzirksteles kā ventilators, zemes gabali no riteņiem. Jau pirmās minūtes, atrodoties spēles laukumā, ir uzlādētas ar azartu un vēlmi pēc iespējas ātrāk sākt darboties. To veicina oriģināls sižets, populārs žanrs, lieliska grafika, neparasta pieeja notikumu attīstībai un interesanti specefekti.

Kā lejupielādēt Crossout datorā?

Šodien spēle Crossout ir pieejama lielākajā daļā spēļu platformu - datorā, XBox, Android / iOS un ieskaitot Steam. Lai instalētu spēli savā datorā, jums ir jālejupielādē un jāinstalē Gaijin Launcher, tas paveiks pārējo jūsu vietā, lejupielādēs un instalē spēli automātiski. Jums tikai jāgaida. Spēle aizņem līdz pat 10 GB brīvas vietas cietajā diskā un, ja interneta ātrums nebūs liels, nāksies nedaudz pagaidīt.

Ieteicamās sistēmas prasības: Windows 7 vai jaunāka versija; Intel Core i5 procesors, 8 GB RAM; Nvidia Geforce 960 vai jaunāka grafiskā karte; 10 GB vietas cietajā diskā; Interneta pieslēgums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more