Grāmatzīmes

Crossfire: Leģions

Citi nosaukumi:

Crossfire Legion reāllaika stratēģijas spēle ar interesantām misijām. Spēlei ir izcila grafikas kvalitāte, kas šī žanra spēlēs ir retums. Laba mūzika un laba balss spēle.

Jūs piedalīsities daudzās kaujās, kur jūsu vienībām ne vienmēr būs vienkārši uzdevumi, lai iznīcinātu ienaidnieku.

Ne pārāk tālā nākotnē gandrīz visa pasaule ir iekļāvusies militārā sadursmē starp divām starptautiskām korporācijām, Black List un Global Risk. Taču karadarbības arēnā parādās trešais spēks, un tikai no tā atkarīgs, cik ātri šis konflikts beigsies un kam par labu.

  • Vadiet civiliedzīvotāju glābšanas misijas
  • Cīnieties ar ienaidnieku pilsētvidē, uz jumtiem, šaurām ielām un pazemē
  • Sagatavojiet reljefu savu pozīciju aizstāvēšanai
  • Plāns notvert aizsargātus ienaidnieka mērķus
  • Parādiet visiem, cik spēcīga ir jūsu armija, un izmēģiniet jaunas taktikas tiešsaistes cīņās ar spēlētājiem no visas pasaules
  • Izveidojiet savus scenārijus un jaunus līmeņus, izmantojot ērtu iebūvēto redaktoru

Pateicoties tam, ka spēlē ir vieta, kur pielietot dažādas stratēģijas misiju rotācijas laikā, tās spēlēšana netraucē.

Jūs izlemjat, kā vēlaties spēlēt Crossfire Legion. Tā var būt sarežģītu un ļoti grūtu cīņu sērija vai vienkāršākas misijas.

Pašā sākumā ir vērts veltīt laiku, lai vispirms izietu kampaņu. Sižets tajā ir interesants, valdzinošs un neatstās vienaldzīgus.

Tādējādi uzkrājis pieredzi un apguvis kaujas taktiku, kā arī kaujas laukā apguvis vairākus stratēģijas veidus, varat pāriet uz kādu no vairāku spēlētāju režīma režīmiem.

  1. Tērzējiet, iegūstiet draugus un veidojiet alianses
  2. Veiciet kopīgas misijas un uzdevumus vai apvienojiet spēkus, lai mēģinātu uzvarēt spēcīgāku pretinieku
  3. Cīnieties savā starpā, lai uzzinātu, kura armija ir spēcīgāka
  4. Skriet kopā

Tas viss padara spēli ļoti dinamisku un daudzveidīgu. Eksperimentējiet kaujas laukā, dažreiz pareizs karaspēka izvietojums nosaka kaujas iznākumu pat pirms kaujas sākuma. Turklāt ļoti svarīgi ir izvēlēties karaspēka un ekipējuma veidus, kas būs nepieciešami uzdevuma veikšanai, un katru reizi tie var būt dažādi transportlīdzekļi un karotāji atkarībā no misijas.

Cīņas notiek reāllaikā. Varonīgie vadītāji komandē karavīru karaspēku. Izvēlieties, kurš no tiem vedīs jūsu cīnītājus cīņā. Katram no vadītājiem ir savas stiprās puses un unikālas spējas, kas attiecas arī uz viņa vadītajiem karavīriem. Dažreiz būs grūti izvēlēties komandieri, kas būtu cienīgs vadīt savu tautu. Turklāt dažādu uzdevumu veikšanai var noderēt pavisam citi talanti. Izvēlies prātīgi.

Izstrādātāji nav aizmirsuši par spēli. Diezgan bieži tiek izlaisti atjauninājumi, kas sniedz vairāk misiju, jaunas teritorijas, vairāk iespēju tiešsaistes cīņās un kļūdu labojumus.

Crossfire Legion lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai izmantotu spēku, lai atrisinātu korporāciju konfliktu un glābtu civiliedzīvotājus no iznīcināšanas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more