Grāmatzīmes

CrimeCraft

Citi nosaukumi: CrimeCraft, KraymKraft

CrimeCraft Online - bezmaksas pārlūka spēle šāvēja. Tas nav dīvaini, jums atrast sev in ir ne tikai pilsētas, bet visā pasaulē pēc vides katastrofas. Biedējošu? Nebaidās no jebkuras hibrīdu? Bailes šeit nav tā vērts, un banda villains kuri ķer mirkli, kas varētu jums laupīt.

No tehniskās puses, un varas datora, spēle ir diezgan KraymKraft demokrātiskas sistēmas prasības:

• RAM - Windows 2000/XP/Vista/7;

• CPU - 2. 2 GHz

• RAM - 1. 5 GB uz Windows 2000/XP, 2 GB Windows Vista / 7;

• Hard Drive - 3. 5 GB

• savienojums ar internetu.

Lai sāktu spēlēt tiešsaistes spēles CrimeCraft, jums tikai nepieciešams, lai sakārtotu sevi spēlē. CrimeCraft reģistrācija neļaus jums ilgi mocīja, tikai labi pārbaudīt šos datus

1. Piesakieties oficiālajā mājas lapā spēles CrimeCraft;

2. izvēlēties reģistrāciju;

3. ievadiet nosaukumu jūsu nākotnes raksturu;

4. izveidot paroli, kas sastāv no ne mazāk kā sešiem burtiem vai cipariem,

5. Atkārtojiet iepriekšējo paroli,

6. ievadiet savu e-pasta adresi, lai apstiprinātu savu kontu;

7. lejupielādēt spēli klientu;

8. Palaist to un ievadiet konta informāciju.

Jūs saņemsiet uz Zemi, kas piepildīts ar haosa kontroli noteiktajām pilsētās pieder bandas. Atveras priekšā no jums ir viena no tām pilsētām - Sunrise City - un neizmanto savu raksturu šeit.

Game CrimeCraft cīnās ar mērķi veikt specifiskus uzdevumus un misijas, lai, iespējams, jūs saņemsiet naudu un pieredzi uzkrāt reputāciju, apgūt jaunus amatniecība un kaujas prasmes, lai attīstītu savu raksturu.

Preview:

• dinamisku shootout;

• personalizācija

• ražošana;

• melno tirgu;

• banda;

• tehnoloģiju Unreal Engine.

Dynamic šaušana - "ll vadīt cīņu ar varoņiem no citiem lietotājiem, un programmatūras ienaidniekiem. Lai to izdarītu, jums ir dota izvēle, blshoy Ekipējums: Ieroči, sprāgstvielas un stimulanti.

Personalizācija - Tu iemieso raksturu indivīda, izvēlēties apģērbu, ieroču, dažādi temati un prasmes, kas vēlas. Gada ir unikāls!

Production - balvas var saņemt cīņa, nosūtot izveidot ieroču, apģērbu vai stimulanti.

Black Market - var ražot savus produktus dažādiem priekšmetiem, pārdot vai mijmaiņas ar citiem rakstzīmes spēli.

Bandas - CrimeCraft spēlēt interesants ar saviem vienaudžiem, ir atļauts veidot bandu, tāpēc jums būs jūsu klubu un pajumti.

Technology Unreal Engine - ļauj pilnībā iepazīt tik plašu un skaistu pasauli izveidots uz Unreal Engine 3.

Noslēgumā mēs varam teikt, ka CrimeCraft - ir apvienība trešās personas šāvēja un lomu spēle ar daudz lietotāju, kas savieno dinamisku šaušana, uzlabotu raksturs, un tērzēt ar citiem spēlētājiem.

Tas ir šeit tevi gaida briesmīga cīņa par dzīvi ar citiem cīnītājiem. Pasaule ir iegremdē anarhija - tas ir laiks, lai varu droši rokās un pierādīt savu pārākumu! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more