Grāmatzīmes

Crime Boss: Rocky City

Citi nosaukumi:

Crime Boss Rockay City pirmās personas šāvēja. Jūs varat spēlēt uz datora. Grafika ir laba neparastā nedaudz karikatūras stilā. Balss spēlēšanu veica profesionāļi, mūzika tiek izvēlēta ar gaumi.

Galvenā varoņa vārds ir Treviss Beikers, viņam ir plāns kļūt par pirmo vietu Rokisitijas noziedzības pasaulē. Taču ceļā ir daudz izaicinājumu.

Lai gūtu panākumus, ir jāvirzās vairākos virzienos vienlaikus:

 • Attīstīt kaujas prasmes
 • Paplašiniet savu ieroču arsenālu
 • Cīnieties ar konkurējošām grupām par jaunām teritorijām
 • Likvidējiet konkurentus, ja tiek dota iespēja
 • Neļaujiet policijai jūs arestēt vai nošaut

Spēlēt Crime Boss Rockay City būs jautri un ne pārāk grūti. Pirms sākat, noteikti izlasiet īsu ievadu un uzziniet, kā kontrolēt varoni. Jūs varat spēlēt, izmantojot peli un tastatūru, vai ar spēļu paneli.

Rokisitijā valda 90. gadu noskaņa. Šajā metropolē ir viss, augsti debesskrāpji, luksusa viesnīcas un bankas, kas pilnas ar skaidru naudu. Būs, kam tērēt iegūto bagātību, spīdīgi hromēti auto, jauni ieroči, stilīgi apģērbi un jautras izklaides.

Spēles galvenie varoņi kopē īstu aktieru izskatu.

Spēlē jūs uzzināsit:

 1. Maikls Madsens
 2. Maikls Rūkers
 3. Kima Beizere
 4. Denijs Glovers
 5. Dēmons Puatjē
 6. Denijs Treho
 7. vaniļas ledus

Un pat Čaks Noriss, saskaroties ar drosmīgu šerifu, kurš ar nevaldāmajām bandām cenšas atjaunot kārtību un saprātu.

Pabeidziet viena spēlētāja kampaņu, kad sākat spēlēt. Iegūstiet naudu un pieredzi, veidojot savu kriminālo impēriju. Tādējādi jūs pakāpeniski sapratīsit spēles mehāniku un sarežģījumus. Pēc tam, saņemot pietiekamu sagatavošanos, jūs varat doties uz kolektīvo spēli.

Izveidojiet bandu ar līdz pat 4 citiem spēlētājiem un kopā ar varas iestādēm piedalieties laupīšanā, nolaupīšanā un apšaudē.

Sižets šeit ir sadalīts vairākos dažādos stāstos, izejiet tos visus, lai labāk iepazītu spēles varoņus. Tās nav tikai rakstzīmes, kas parādās uz pāris sekundēm un pazūd pēc ieprogrammētu darbību veikšanas. Katra raksturs ir reģistrēts, viņi visi ir īstas personības ar savām vēlmēm, plāniem un sapņiem. Uzziniet iemeslus, kas viņus motivē darīt to, ko viņi dara.

Piedaloties kolektīvajās PVE misijās, jūs varat nopelnīt vērtīgus priekšmetus, ieročus un naudu. Bet, ja uzdevums neizdosies, jūs paliksit bez nekā. Nav vērts ļoti satraukties par neveiksmēm, pat ja kaut kas neizdodas pirmajā reizē, nepadodies un ar laiku rezultāts mainīsies uz pozitīvu.

Crime Boss Rockay City lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam platformā vai apmeklējot izstrādātāju oficiālo vietni. Ja sākumā cena tev šķiet nedaudz augsta, seko spēles lapai un ar laiku tev būs iespēja to iegādāties ar labu atlaidi.

Instalējiet spēli tūlīt un pakļaujiet Rocky City noziedzīgo pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more