Grāmatzīmes

Counter-Strike: Source

Citi nosaukumi: Counter-Strike: Source

Game Counter-Strike: Source - sava veida leģenda. Viņai izdevās vienreiz un uz visiem laikiem mainīt apziņu visvairāk Gamers šodien. Aizraušanās spēli var salīdzināt mērogā uz jebkuru epidēmijas.

Tagad tas ir vērts atzīmēt, ka spēle CS: Source - tas ir mīļākie ar daudziem veco labo Counter Strike, pārcelta uz jaunu, jaudīgāku dzinēju. Jaunā versija tagad ir cieši saistīta ar dzīvi un piedzīvojumiem Gordon Freeman. Kritiķi ir ātri norādīt, ka izstrādātāji izvēlējās likt spēli uz komerciāliem pamatiem, un mēs ar visu atbildību, ka tas nebojā spēli, viss paliek tas pats interesanta un aizraujoša.

CSS - spēle, kas sludina tos pašus noteikumus, kas tika iesniegti tagad leģendārais pirmo projektu. Jums jātiek galā ar tiem pašiem spēlēšanas iespējas un tikties ar pazīstamiem ķīlniekiem. Tikai patīkami "bet" - tagad tas viss ir darīts pēc augstas kvalitātes grafika. Turklāt, izstrādātāji nolēma izgreznot jaunu versiju spēle mūsdienu modernu un modes fizisko modeli. Īsāk sakot, nav laika, lai būtu garlaicīgi - spēlēt Counter Strike Source būs tagad ir ne tikai aizraujoša, bet arī jauka.

Uz "Bison" geymerskogo lietas justies ērti, un viņiem nav jāpielāgojas kaut ko radikāli jaunu, veidotāji spēļu palicis Counter Strike Source ieroču un munīcijas ", no pagātnes."

Lai sāktu spēli, tev, tradicionāli, tomēr jau ir vispirms lejupielādēt Counter-Strike: Source. Projekts tiek lejupielādēti no torrent trackers un uzstādīt uz jebkura mūsdienu datoru sekundēs. Uzreiz brīdina, ka atkarībā no jūsu datora sistēmu mainīsies un kvalitāti pierāda ar projekta grafiku. Neskatoties uz to, ka faktūra var likties picky spēlētāji pārāk dubļainiem dažos brīžos, tie nebojā kopējo iespaidu par spēli. Turklāt tie ir gandrīz pilnībā kompensē mūsdienu lupatu lelle animācijas un reālu asinīm! Ak jā, get gatavs, ka Contra Soars tiešām vārītu daudz asiņu. Bieza purpura šķidrums gandrīz Netīro sienas, grīdas, pat griestiem, un kāpēc jūs vēlaties, pirms jūs reālajā pieaugušo spēlē - vairāk nekā nopietni.

Play CSS būs tikpat patīkams, cik vien iespējams arī tāpēc, ka izstrādātāji ir parūpējušies par reālāko projektu. Jums vairs nebūs velku, ka karavīri iet caur otru, lai panāktu - šis defekts tika novērsta uz visiem laikiem.

Vēlreiz, es vēlos, lai apturētu uzmanību uz ieročiem, neskatoties uz to, ka modeļi šeit uzrādītās ir tāds pats kā iepriekš, viņi izskatās vienkārši voskhotitelno - neviļus sāk skatīties un apbrīnot to.

Ja jums nav ticiet mums, un vēlas, lai personīgi pārliecinātu ticamību iepriekš, mēs iesakām lejupielādēt spēli, ja ne, tad vismaz skatīties uz Counter Strike Source video piekabi. Pārliecināts, ka viņš dos Jums ātri kļūt personīgi iepazīties ar projektu! Jābūt gatavai uzaicināt draugus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more