Grāmatzīmes

COSMICS: Galactic karš

Citi nosaukumi: KosMiks, Galactic karš, Cosmics

Game Review Cosmics: Galactic Wars

Cosmics: Galactic Wars online - tā ir bezmaksas multiplayer lomu spēle, kurā jums tiks veikti kosmosā.

Online spēles Cosmics: Galactic Wars padara šādām minimālajām sistēmas prasībām attiecībā uz datoru atskaņotājs

- Ātrgaitas interneta pieslēgums,

- Procesors: Pentium IV-2000

- 512 Mb RAM

- Video: 64 MB

- Minimums 700 MB brīvas vietas cietajā diskā

- Minimālā ekrāna izšķirtspēja: 1024x768

- Flash Player 10. 0

- No proxy un ugunsmūri

- Atklāta ports 5432 par Adresa cosmics. ru

Pievienojies spēļu Cosmics: Galactic Wars sastāv no diviem posmiem:

- Autentifikācija un jūsu e-pasta vēstules,

- Nodrošināt personas datus (login - vēlamo lietotājvārdu, paroli seksu).

Cosmics: online reģistrācija Galactic Wars joprojām lejupielādējot klientam - īpaša programma, kas optimizē interneta satiksmes, samazina kļūdas kartēšanas spēlē. Klients ir pieejams vairākās versijās - Light (maza izmēra) un pabeigta.

Cosmics: Galactic Wars online spēle, sākumā jūs atlika šo planētu, kur viņi dzīvo, viena no divām sacīkstēm: humarty un Aller. Šīs sacīkstes ir tālu pēcteči cilvēku un sacensties par planētas piemērots dzīvošanai. Tavs uzdevums ir palīdzēt savam sacīkšu win.

Kad jūs spēlēt spēli Cosmics: Galactic Wars online, tad jūs, protams, patīk animācijas cīņas. Kaujas laikā, jums būs izvēlēties trieciens nodarīt par ienaidnieku. Lai veiktu apkarot ietekmēt raksturu

- Aizsardzība

- Agility,

- Intuition

- Force

- Dzīves līmenis,

- Energy.

Lai uzlabotu veiktspēju, laikā, kā jūs spēlēt spēli online Cosmics: Galactic Wars ir iespējams, pateicoties izaugsmei rakstzīmju līmenī (līmenis palielinās atkarībā no pieredzes Cīņu laikā iegūtās), kā arī, iegādājoties dažādu posteņu munīcijas. Tikai jūsu raksturs būs iespēja piemērot pirms cīņas dažādiem stimulantiem, kas palielina savas izredzes uzvarēt.

Boy, ja jūs spēlēt Cosmics: Galactic Wars var notikt gan starp reāliem spēlētājiem, un starp jums un datoru. Lai aktivizētu tā jums ir nepieciešams, lai ieslēgtu medībām un tiks atspoguļoti jūsu kartē visi tuvumā monstriem.

Ļoti bieži jums būs cīņa ar pretējo sacensībām dažādās jomās - no neitrāla, konfliktu teritorijās, kurām ir savi noteikumi par iesaistīšanos.

Spēle Cosmics: galaktikas kara tiešsaistē pilsētās ir vairākas nozīmīgas ēkas, kas ir spēles funkcijas

- Slimnīca (kurā jūs atdzīvināt)

- Store (pirkt dažādas lietas, pieejamība, kas mainās atkarībā no jūsu līmeņa)

- Izsole (jūs varat pārdot to pa lietām)

- Banka (naudas maiņa),

- Communication Centre (tajā varat nosūtīt īsziņu, vai nosūtot citu spēlētāju)

- Prison (tajā spēle noteikumu pārkāpējus).

Lai padarītu to interesantāku Cosmics: Galactic Wars spēlēt spēli, ir daudz datoru rakstzīmes, kas dos jums dažādas quests - ģeniāls darbs, kura laikā tas ir nepieciešams un posrazhatsya un sagraut galvu uz mīklas. Lai īstenotu katru kvestu jums būs jāpaļaujas unikālas balvas.

Arī šajā spēlē jūsu raksturs var būt jebkāda veida profesijas: biologa, ģeologs, mednieks, psy raksturs, inženieris, bioķīmiķis, slepkava, medic. Profesija var saņemt no trešās raksturs līmenim. Profesija dos jums naudu un spēja pārdot lietas, kas savu produkciju.

Reģistrēties Cosmics: Galactic Wars būs iegremdēt jums pasaulē kosmosa cīņas starp divām sacīkstēm, un, iespējams, atkarīgs no jums būs atkarīgs no jūsu uzvaru cilvēkiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more