Grāmatzīmes

Core Masters

Citi nosaukumi: Core Masters

Core Masters online - bezmaksas multiplayer klients ir fantastiska spēle stilā Moba. Dinamiskas cīņas, reālistiskāku 3D grafiku, liela izvēle rakstura klasēm, daudz interesanta misija, ciets izvēle spēļu režīmi - visi projekta ieguvumi no Korejas studijā Soft Big Bang. Pieredzējuši lietotāji var saskatīt līdzības ar spēlēm, piemēram, līgas leģendas un DotA 2. Braukšanas varoņi, spēlētāji sacenšas viens ar otru kādu kodolu. Pirms jums būs pastāvīga mērķi - uzņemt tik daudz punktus, kā varonis nogalināti pretiniekiem. Pirms jūs spēlēt caur kuras atbilst visvairāk neiedomājamas radības patika tuvošanās uz krāsains vietās, noplūde visu uzkrāto enerģiju aizraujošas cīņas, paaugstināt adrenalīna līmeni asinīs un jāspēj pierādīt, visi ap viņas ārkārtas spējas. Core Masters var spēlēt gan patstāvīgi, gan sadarbībā ar citiem lietotājiem. Jūs esat brīvi izvēlēties, kā ir jautri šajā bagāts pasaulē.

Core Masters reģistrācija ir nepieciešams solis, kas noved pie spēļu Visumu. Jums noteikti vajadzētu informēt savu e-pasta adresi, konta nosaukumu un nākt klajā ar spēcīgu paroli. Pēc tam būs pieejams Core Masters lejupielādēt un instalēt spēli klientu datorā. Tas ir jauki, ka tā ir pieejama ikvienam interesentam. Sistēmas prasības projekta ļoti zems, un, ja jums ir dators priekšā vidējo rādītāju - laipni lūdzam kosmosa neaizmirstamu piedzīvojumu!

Tātad, kā spēlēt Core Masters jums būs viens no personāžiem ir būt pirmais, lai izvēlētos vispiemērotāko. Izvēle, man jāsaka, plaša. Tik daudz kā 25 dažādas rakstzīmes gaida to īpašniekiem. Raksturs kontrole netiek samazināta līdz neprātīgs skraida un piedalīties kaujās. Jums ir izveidot savu bīskapiju un sekot sūkņu parametrus. No klases potenciāls atklājas pakāpeniski, un var tikai apbrīnot, cik spēcīga un visvarens pašu var būt sākotnēji pieticīgs varonis. Turklāt, visi jūsu sasniegumi aicinātas balvas, lai jūs varat saglabāt spēli valūtu un iegādāties nepieciešamo aprīkojumu. Jo spēle izmanto dažādus ieročus un viļņus īstenoti mehānika. Tas nozīmē, ka, ja jūs vēlaties, lai uzvarētu naudu tur.

Spēle Core Masters sastāv no vairākām kartēm, kas mainās daudz kas notiek ar viņiem un notikumiem. Un klāt režīmi, kas ļauj spēlēt, kā vēlaties jūs. Piemēram, jums būs iespēja baudīt parasto PvP spēles, aizraujoša PVE uzdevumi, veidi spēlē, bet, kas iesaistīti līdz pat 8 spēlētājiem vienā kartē, kā arī sadarbības režīmā 4x4. Kā jau minēts, kodolu - tas ir jūsu galvenais mērķis. Lielāks ir to skaits, jo labāk. Bez tam, jums nav vienkārši savākt tos brīvi, jums vienmēr ir jāuzmanās no ienaidnieku uzbrukumiem un jāuztraucas par ietaupīt savu dzīvi. Starp citu, pretinieki un cenšas iznīcināt kodolu, ka jūs varat iegūt visu jums ir arī kontrolēt to. Un atriebības, kāpēc nevar kaitēt ienaidniekiem?

Likums kopā, ir daudz vieglāk, nekā mēģināt, lai gūtu panākumus sevi. Apvienoties ar tiem, kas dalīties ar jūsu ambīcijas un konkurēt ar citiem spēlētājiem par čempionāta šādā grūtā opozīcijā. Jāatzīst, ka šī spēle ir neatpaliek no saviem konkurentiem, turklāt jums ir absolūti nav nepieciešams maksāt par prieku, nepiedaloties apsildāmi cīņas. Ja kādu laiku tagad, jūs esat ievērojuši, ka brīvā laika ir kļuvis garlaicīgi un meklē veidu, kā mainīt apstākļus, Core Masters ērts palīdzēs jums out! Mēģināt spēlēt, lai pārliecinātos, ka projekts ir vērts jūsu uzmanību! Mēs varam tikai novēlēt jums veiksmi

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more