Grāmatzīmes

Company of Heroes 2

Citi nosaukumi: Company of Heroes 2

Šis turpinājums gaida daudziem spēlētājiem. Un tad, beidzot, spēles Company of Heroes 2 tika iesniegts cilvēkiem. Protams, sakarā ar pilnīgi dažādiem skatu punktiem, mūsu tautieši, kas spēlē tieši tur bija vairāki uzkrītošo neprecizitātes. Daži resursi pat publicēja petīciju, pieprasot aizliegt sadalījumu spēli lielākajā postpadomju telpā. Tomēr, neskatoties uz visiem komentāriem un trūkumiem izstrādātājiem, kuri neapzinās augsto spēli kvalitāte un lieliskas tehniskās īpašības, tas ir vienkārši neiespējami. Jā, un turklāt, zinot pilnīgi individuālu viedokli kanādieši un amerikāņi par proistechenie karu, šī interpretācija notikumiem, jūs varat piedod viņiem (tikai kvalitātes sniegumu, protams).

Tagad jums būs iespēja Company of Heroes 2 spēlēt, izmantojot pilnīgu padomju kampaņas. Spēlētāji no visas pasaules piedalīsies kaujas Staļingradas, netālu no Maskavas un apmeklēt sagūstīšanu Reihstāgā laikā. Galvenais varonis projekta ieslodzītais sēž gulaga Sliv Isakovitch. Un daži notikumi tiek atjaunotas pēc viņa memuārus. Protams, tad, kā īsteno spēlē visas cīņas un cīņas no vēsturiskā viedokļa, un kādā gaismā izstādītas visas Krievijas komisāri, nav neiecietīga pret kritiku, bet nav jāsteidzas, lai aizvērtu savu Company of Heroes 2 pārbaudes, tomēr mēs atbalstām tehniski laba spēle, bet CoH ir tikai to.

Daudz vēl svarīgāk ir tas, kā kompetenti, efektīvi un ātri kampaņas plānu. Katrā misija, raksturs būs jārīkojas uz diviem vai pat trīs frontēs vienlaicīgi. Spēle piedāvā daudz misijas un uzdevumus, un katru jaunu uzdevumu, kas pirms jums palīdzēs neparedzētu notikumu pavērsienu. Ar katru soli (kā jūs redzēsiet, tiklīdz jūs varat lejupielādēt Company of Heroes 2) vienkāršs un tiešs pēc pirmā acu uzmetiena, misija tiks papildināta ar jauniem uzdevumiem un negaidītu pasūtījumus.

Ir vērts atzīmēt, ka spēle nav par vāju sirds. Tātad, jūsu ienaidniekiem un notikumus, dinamiski mainās viens otru, neļaus jums atpūsties par minūti. Lai redzētu šo personu, jūs varat skatīties demo video Company of Heroes 2. Ar tik strauju pārmaiņu notikumu vaimanāt izkropļojumus vēsturisko faktu vienkārši nav laika.

Spēle kļūst sarežģītāka, jo izstrādātāji ir nolēmuši uzlabot izdzīvošanu smago militāro aprīkojumu, tāpēc tagad, lai iznīcinātu ienaidnieka spēkiem nāksies tērēt vairāk enerģijas. Šajā spēlē, tāpat kā iepriekšējā daļā, parādīsies trīs galvenie veidi resursu:

1. Cilvēki.

2. Degvielu.

3. Munīcija.

Lai apskatītu projektu detalizēti, mēs iesakām CoH 2 download.

Tradicionāli kvestu jūs varat saņemt bonusa punktus, kas dod papildu iespēju iegūt piekļuvi dārgāku munīciju. Un, lai gan spēlēt Company of Heroes 2 bezmaksas nedarbojas, mēģiniet sevi šajā spēlē ir vērts - tas kvalitātes projekts ir redzēt katru gamer!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more