Grāmatzīmes

Company of Heroes

Citi nosaukumi: Company of Heroes

Šodien amatieri stratēģiskā šāvēja spēle Company of Heroes bija nedaudz atstumt, gaidot jaunu otro daļu. Bet mēs nedrīkstam aizmirst par visiem sasniegumiem ir pirmā daļa no projekta. Galu galā, kas ir viens no nedaudzajiem, viņai izdevās uzvarēt apbalvojumus visvairāk Avid spēļu kritiķi. Izstrādātāji nav pamest savus pēcnācējus atvairīt par sevi un nepārtraukti nodoties spēlētājiem jaunus papildinājumus vairāk interesantu un intriģējošu misijās. Nepatikšanas daudzi uzņēmumi izstrādā spēles par karu ir tas, ko viņi dara pārāk traģiski. CoH spēle ir tieši attiecināmas uz militāro stratēģiju, veiksmīgi iemieso nopietnību laika un nav pārspīlēt to ar traģēdiju. Galu galā, nevis nepieklājīgi Gamers, jo datora ar nepatīkamu nogulsnēs, tas ir tikai spēle dators.

Šo projektu var saukt par patiesi skaista, neskatoties šausmas no laika, kas tiek attēlots tajā. Faktiski, veidotāji spēles izdevās izdarīt neiespējamo - jauns interesants projekts par šķietami banāls tēmu (iespējams ne atzīmēt faktu, ka 80% no labas spēles veidot tēmas karu).

Lai sāktu spēli, Company of Heroes būs nepieciešams iepriekš nopirkt. Spēles izmaksas par oficiālo vietni šodien ir apmēram $ 40. Galvenais būtība spēle - attīstība. Jums būs nepieciešams, lai masveidā būvēt ēkas, un pēc tam uzlabot savu struktūru. Turklāt jūsu raksturs būs iespēja resursu ieguves - ne gluži tipisks risinājums, militāro stratēģiju. Un, protams, jūs atradīsiet daudz darbavietu slēpjas galvenokārt notveršanā kontroles punktus.

Gandrīz visi lielākie notikumi ievada rulli Company of Heroes. Video līdzināties to apjoms un saturs līdzinās amerikāņu kara filmas. Norādot joslu blakus video, veidotāji spēli nācās izturēt pilnu kino spēli, līdz gada beigām. Tas ir iemesls, kāpēc spēlē, reizēm jūs jūtaties kā dalībnieku filmā.

Tiklīdz jūs varat lejupielādēt Company of Heroes, jūs redzēsiet par sevi, ka lielākā daļa misijas, kas paredzētas atsevišķiem maršrutiem, nedaudz, piemēram, stāsti par amerikāņu kino.

Visās projekta attīstību būs tieši atkarīgs no jūsu lēmumiem un stratēģijas, kas ieviestas. Tātad, lai iegūtu vienu nepareizu kustību, jūs varat zaudēt dažas duci iebūvētu vienībām un otrādi. Daudzi spēlētāji nepatīk šo attīstību, un, savukārt, mēs redzam šajā konkrētajā šarmu, kas izraisa daudz nopietnākas par spēli kopumā un stratēģiju izstrādi, jo īpaši.

Lai lejupielādētu spēles Company of Heroes, jūs varat vienkārši doties uz oficiālo mājas spēli. Jums priekšā sagaida nopietna spēle, kas var uzturēt jūs aizņemts ilgi ziemas vakaros.

Un jums nevajadzētu sajaukt par to, ka spēlē Company of Heroes par brīvu, kamēr jums izdodas. Šis projekts ir tiešām vērts pieprasīto summu, jums nebūs žēl!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more