Grāmatzīmes

Varoņu kompānija 3

Citi nosaukumi:

Company of Heroes 3 Spēle, kas apvieno divus žanrus. Kustība pa karti notiek gājienu režīmā, un cīņu laikā spēle pārslēdzas uz reāllaika stratēģijas režīmu. Grafika ir lieliska, viss izskatās diezgan reālistiski. Arī muzikālais aranžējums ir kārtībā.

Tavs uzdevums spēlē ir izglābt sagūstīto Eiropu no nacistu okupācijas.

Kā jau viegli nojaušat, darbība risināsies Otrā pasaules kara laikā.

Kampaņa ir sadalīta divās fāzēs, pirmā sākas Itālijā.

Pēc operācijas Husky, kad angloamerikāņu karaspēks izkāpa Sicīlijā, bet pirms pussalas atbrīvošanas no ienaidnieka karaspēka.

Spēles karte ir dinamiska, kampaņu var iziet vairākas reizes, un tas nekļūs garlaicīgi, jo kaujas lauks katru reizi būs atšķirīgs.

izstrādātāju pievērsa lielu uzmanību detaļām. Papildus spēku sakārtošanai kaujas laukā kauju iznākumu ietekmē arī ārējie faktori. Vai tuvumā ir lidlauki, no kuriem var pieprasīt gaisa atbalstu un vai krasts ir tuvu, lai draudzīgi kuģi varētu izmantot artilēriju, lai palīdzētu. Turklāt var izmantot partizānu vienības, kas ļoti palīdz kauju laikā. Sabotāža, kas tiek veikta īstajā brīdī, var atcelt ienaidnieka skaitlisko pārākumu.

Pirms varat spēlēt Company of Heroes 3, jums ir jāizvēlas, par kuru armiju vēlaties cīnīties. Ir pieejams angļu karaspēks, amerikāņu vai jauktās vienības.

Pārvietojoties pa karti, jūs varēsiet tikt galā ar ienaidnieku automātiskajā režīmā, iznīcinot nelielas ienaidnieka vienības. Uzbrukuma laikā nocietinātajām pozīcijām pati spēle pārslēgsies uz reāllaika karaspēka vadības režīmu, kas ļaus kaujas laukā izmantot taktiku un stratēģiju, nepaļaujoties uz datora lēmumu.

Šeit ir daudz dažādu karaspēka veidu:

  • Snaiperis
  • Rekruti
  • Partizāni
  • Sappers
  • Bruņtehnika
  • Aviācija
  • Jūras korpuss

Šis ir īss saraksts, patiesībā to ir vēl vairāk.

Lai uzbruktu pilsētām vai lieliem stratēģiski svarīgiem objektiem, kur ienaidnieks ir labi iesakņojies, jums iepriekš jāsagatavojas. Pirms ofensīvas izmantojiet gaisa un artilērijas triecienus. Tas ievērojami vājinās ienaidnieku. Tam lielu ieguldījumu dos arī partizāni.

Dažus atskaites punktus nebūs viegli sasniegt pat ar labu iepriekšēju sagatavošanos. Iegūstot pieredzi, jūsu vienības kļūs stiprākas. Būs iespējams uzlabot dažas īpašības, piemēram, palielināt jūsu karavīru nodarīto kaitējumu un palielināt to izturību. Kustības laikā izvairieties no ienaidnieka uguns. Uguns slāpēšana uzreiz atņems divus kustības punktus.

Spēlei pastāvīgi ir jāapvieno uz gājieniem balstīta darbība ar reāllaika cīņu. Tam visam vajadzētu papildināt vienam otru, tad jums nebūs problēmu, un uzvara nonāks jūsu rokās.

Spēles kampaņa atkārto vēsturi, un tas padara spēli tik interesantu.

Spēle tiek prezentēta agrīnā piekļuves režīmā, taču pat tagad mēs varam teikt, ka tas būs vēl viens šedevrs.

Company of Heroes 3 bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Jums ir iespēja iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, Eiropa noteikti netiks izglābta bez jūsu komandiera talanta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more