Grāmatzīmes

Komandieris: Mūsdienu karš

Citi nosaukumi:

Mūsdienu kara komandieris - klasiska uz gājieniem balstīta militārā stratēģija. Spēles grafika ir vienkāršota, taču šis faktors īpaši neietekmē šī žanra spēļu panākumus. Ar skaņu viss kārtībā un pretenziju nav.

Ar savu izskatu un spēļu mehāniku šis projekts ir ļoti līdzīgs galda spēlei, kas daudziem pazīstama ar nosaukumu Risk. Bet, ja Risks ir kara spēle, kas norisinās 18.-19. gadsimtā, tad Commander Modern War jūs vadīsit mūsdienu karaspēka veidus, kas paver jaunas spēles stratēģijas un papildina dažādību.

Pat ja ar šādām spēlēm nodarbojaties pirmo reizi, jums nav par ko uztraukties. Izstrādātāji ir parūpējušies par skaidru apmācību, kas palīdzēs ātri apgūt vadīklas.

Tālāk, jums ir jāizvēlas, kurā pusē spēlēt Commander Modern War, un pēc tam spēle sāksies.

Jums būs viss nepieciešamais, lai uzvarētu kaujas laukā.

Pārvaldiet visas militārās nozares, tostarp:

  • Kājnieki
  • Artilērija gan lielgabalam, gan raķetei
  • Aviācija
  • Flote
  • Bruņu vienības
  • Raķešu karaspēks

Un pat transports, lai izveidotu loģistiku, kas nepieciešama katrā karā.

Commander Modern War ir interesanti spēlēt, jūs pārmaiņus mainīsities ar ienaidnieku. Nav nekādas steigas, kas ļauj rūpīgi pārdomāt katru darbību un kādas sekas tai var būt nākotnē. Spēle, kā jau minēts, daudzējādā ziņā atgādina galda spēli, taču ērtākā formātā.

Ir diezgan daudz stratēģiju un taktiku. Pieejamo karaspēka skaits ir tieši atkarīgs no jūsu armijas resursiem. Mēģiniet notvert un noturēt teritorijas ar minerāliem un citiem vērtīgiem priekšmetiem. Tas ienesīs vairāk naudas un celtniecības materiālu.

Cīņas sistēma ir vienkārša un vienlaikus sarežģīta. Viss tiek ņemts vērā, ieskaitot veidu un reljefu. Pat ja jums ir vienība, kas pēc spēka ir pārāka par pretinieku, to var sakaut, ja tā atrodas kaujas laikā apgabalā, kas nav piemērots šāda veida karaspēkam. Reizēm nevajag steigties uzbrukt, bet labāk ieņemt izdevīgāku pozīciju un pagaidīt, kamēr ienaidnieks pats izdarīs pirmo sitienu. Turklāt daži karaspēka veidi veiksmīgāk pretojas citiem. Piemēram, artilērija iegūst priekšrocības pār kājniekiem, un tas ir jāņem vērā.

Iegūstot pieredzi kaujas operāciju laikā, jūsu vienības var kļūt ievērojami spēcīgākas vai pat palielināt savu klasi, kas dos bonusu vienības uzbrukumam un aizsardzībai.

Spēlē ir vairākas kampaņas, un tās var iziet cauri pa vienai, uzvarot septiņus dažādus pretiniekus, no kuriem katrs atšķiras ar taktiku un stratēģiju kaujas laukā.

Ja spēlē jau atrodat dažus scenārijus, varat izveidot savas misijas. Šiem nolūkiem ir ērts redaktors.

Spēle joprojām ir agrīnā piekļuves stadijā, un laika gaitā tajā būs vēl vairāk funkciju. Tajā brīdī, kad lasāt tekstu, izlaidums var būt jau noticis.

Commander Modern War lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Ja jums patīk galda kara spēles, jums jāsāk spēlēt Commander Modern War tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more