Grāmatzīmes

Command and Conquer: Remastered

Citi nosaukumi:

Command and Conquer Remastered Ikoniskās reāllaika stratēģijas spēles atjaunināta versija. Jūs varat spēlēt ar datoru ar vidējiem parametriem, tagad tam nav nepieciešamas spēļu konsoles. Grafika ir pilnveidota un uzlabota, visas faktūras ir atjauninātas, bet spēle ir palikusi atpazīstama, klasikas cienītāji nebūs vīlušies. Balss spēle joprojām ir lieliska, un mūzika spēlēs jūs nomodā.

Šajā izdevumā ir iekļautas gan Command Conquer, gan Red Alert viss neaprobežojas tikai ar faktūru atjaunināšanu, bet vispirms vispirms.

Pat ja spēlējāt oriģinālo izdevumu, nebūs lieki atgādināt menedžmenta pamatus, galu galā ir pagājuši 25 gari gadi. Pabeidziet pamācību, pirms sākat spēlēt Command and Conquer Remastered. Ja esat iepazinies ar šo šedevru no remastered versijas, jums ir jāmācās.

Tāpat kā vairums šī žanra spēļu, sākumā labāk koncentrēties uz ieguvi:

  • Izpētiet apgabalu, nenokļūstot pārāk tālu no bāzes
  • Sāciet ieguvi
  • Apgūstiet tehnoloģijas, kas ļaus pēc iespējas ātrāk sākt militārā aprīkojuma ražošanu un kājnieku vervēšanu
  • Rūpējieties par aizsardzību

Tie ir tikai pirmie soļi ceļā uz panākumiem. Netērējiet savu laiku, tam visam vajadzētu aizņemt dažas minūtes, it īpaši, ja pret jums spēlē reāls cilvēks. Tas, kurš pirmais izveido kaujas gatavu armiju, iegūst ļoti nopietnu priekšrocību, kas var atnest pat uzvaru. Jūs varat vienkārši uzvarēt pretinieku, kamēr viņš vēl nav gatavs sevi aizstāvēt.

Spēlējot viena spēlētāja režīmā, jebkurā laikā varat pārslēgties starp klasisko grafiku un modernām tekstūrām augstā izšķirtspējā.

Cīņas sistēma nav sarežģīta, jums vienkārši jānovirza karaspēks un jānorāda uzbrukuma mērķi. Bet uzvara vai sakāve ir atkarīga no tā, kā un ar kādām vienībām jūs uzbruksit. Skaitliskais pārsvars ir svarīgs, taču tas neaizstās taktiku kaujas laukā.

Lai gan spēle galvenokārt ir paredzēta cilvēkiem, kuri ir pazīstami ar sākotnējo izdevumu, tā var interesēt arī jaunāko paaudzi. Vienkārši sāciet spēlēt, ja jums patīk reāllaika stratēģijas spēles, visticamāk, šī spēle jums patiks, jo tā ir viena no labākajām.

Jaunajam izdevumam ir vairāk nekā tikai augstas izšķirtspējas faktūras. Ir pievienots daudz satura. Kampaņā ir parādījušās vairāk nekā 100 misijas. Ir pievienotas aptuveni 250 jaunas kartes. Visās pievienotajās misijās ir ietverta tāda pati balss darbība kā pirmajā izdevumā, jo to balss darbību veica Kia Hantzingers, kurš sākotnēji tika ieskaņots spēlē.

Mūzika pievienota ar 7 stundām jauniem ierakstiem klasiskā stilā. Ir režīms, kurā pats izveido atskaņošanas sarakstu un klausies to spēles laikā. Mūzikas izvēle spēlē ir patiešām iespaidīga.

Pārvaldība ir uzlabota un pilnveidota. Tagad ir vēl vieglāk un ērtāk pārvaldīt savu armiju.

Command and Conquer Remastered bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Iegādājieties spēli Steam portālā vai apmeklējiet izstrādātāja vietni, lai to iegādātos.

Spēle ir mūžīga klasika, kurai vajadzētu būt katram RTS fanam!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more