Grāmatzīmes

Combat Arms

Citi nosaukumi: Combat Arms

Combat Arms tiešsaistē - skaista un ļoti interesanta spēle, kas ilgu laiku, kas jau iepazinušies ar žanra - šāvēja. Spēle savā pastāvēšanas laikā ir ieguvusi diezgan plašu auditoriju faniem. Krievu Combat Arms ir salīdzinoši nesen, un tagad jūs varat spēlēt ar reāliem cilvēkiem, kuri dzīvo ne tikai savā valstī, bet visā Eiropā un Āzijā. Kaujas ieročiem, jūs varat spēlēt no jebkura datora, kas ir savienots ar internetu, un ir uzstādīta uz klienta.

Minimālās sistēmas prasības:

 • Procesora ātrums - 2GHz
 • RAM 1GB
 • Video karte - 128MB

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams lejupielādēt spēli klientu. Tā ir samērā nelielu summu, un tas nav nepieciešams daudz laika. Combat Arms varat lejupielādēt to tikai iet uz vietas Combat Arms. Bez tam, jums būs nepieciešams, lai pieteiktos uz klientu, kas reģistrētas tīmekļa vietnē. Kaujas ieroču reģistrācija ir bezmaksas un ļoti vienkāršs. Tas aizņem mazāk nekā piecas minūtes. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams:

  1. Piešķirtais pieteikšanās kontu
  2. Ievadiet stipru paroli savam kontam
  3. Sniedziet derīgu e-pasta adresi
  4. Lasīt un pieņemt lietotāja līgumu

Šis pabeidz savu reģistrāciju Combat Arms Online gatavo. Tagad jūs varat palaist spēli klients, ievadiet savus datus un sākt spēlēt Combat Arms. Spēle Combat Arms ir visa spēle pasaulē. Dažādi veidi spēlē, diezgan liela izvēle ieroču, pievilcīgs un funkcionāla spēle padara spēli ļoti interesanta un aizraujoša.

Kāpēc spēlēt Combat Arms? Jā, vismaz, jo tikai ieroču arsenālu un visu veidu losjoni ir desmitiem tūkstošu vienību. Un tas vēl nav viss. Dažādi spēļu režīmi neļaus jums garlaikoties ne uz sekundi. Lūk, piemērs, daži no tiem:

 • Medības spiegu - aizraujošākajām no visiem. Līdz nesen, visi dalībnieki ir uz serveri ar vienu komandu. Bet dažās vietās kartēm ar slēpto glabāšanai konfidenciālus datus. Meklējot šo lietu, par jums visiem ir dramatiski mainās. Katrs spēlētājs uz servera cenšas tevi nogalināt un apturēt savākt pilnu komplektu ar šīm koferiem. Tās pilnīgums ir četri. Neskatoties uz to, ka jums būs medīt visu serveri, problēma ir vēl veicams. Jūs saņemsiet dažas spējas, kas palīdzēs jums ļoti daudz. Jūs kļūstat gandrīz nemanāms. Neparasts veiklību bonuss veselību un spēju slēpt ievērojami palīdzētu jums veikt šo grūto uzdevumu.

 • Karantīnas režīms - diezgan slavens šodien spēle režīmā. Pamatideja ir tāda, ka pēc nejaušības principa atlasītu daži spēlētāji, savukārt par zombijiem un mēģināt inficēt citus. No pirmā acu uzmetiena tas varētu šķist diezgan triviāli, bet tas ir tikai pirmajā acu uzmetienā. Pirmkārt, pieņemsim, ka zombiji praktiski nav punches. Rezerve skaudība jebkura veselību. Bet, izvēloties pareizo taktiku spēli var izvairīties no inficēšanās, un ļoti iespējams izkļūt uzvarošs no šķietami nevienlīdzīgo cīņu.

 • Fireteam Mode - klasisks režīms, kurā komanda astoņiem spēlētājiem pretstatā tā sauktajiem "roboti", tas ir vieglāk pateikt - datoru. Diezgan aizraujoša spēle režīmā, kas ļauj jums mijiedarboties ar citiem spēlētājiem.

Online spēles kaujas ieroču vērts vismaz mēģināt spēlēt. Arī tad, ja jūs mēģināt vismaz vienu reizi, lai atskaņotu to, jūs apzināties visas tās priekšrocības, kā arī citas spēles, šī žanra vienkārši pārstāj eksistēt jums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more