Grāmatzīmes

Kolonijas tiešsaistē

Citi nosaukumi:

Kolonijas spēle stāstīs par plaukstošu koloniju Zel'var, kas ir galamērķis daudziem piedzīvojumu dvēselēm, kuri ir nolēmuši pamest Saules sistēmu, un veco labo planētas Zeme meklē jaunu dzīvi un laimi - bet ne visiem atrast to, ko viņi meklē. Daudzi bija vīlušies un nolēma vērsties pie pirātismu plaukstošu tirdzniecības ceļus starp piecām planētām Game Colony, diemžēl kolonijas vadītāji, kuriem ir lielāka vajadzība pēc tirdzniecības ienākumiem, lai iepriekš tehnoloģijas un radītu darbavietas nesen ieradušies kolonisti.

Pirms spēles kolonijas , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Kolonijas reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties "Izveidot kontu"

2. Dot nosaukumu savu raksturu,

3. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4. Ievadiet drošu paroli, apstipriniet to,

5. Izvēlieties "Izveidot".

Kolonijas Spēle - ir pāri starp radošumu, šausmu un piedzīvojumu. Spēle Colony cenšas būt kā neviens cits ORPG. Klejotāju, izveidot ciematu un aizsargāt savus draugus no briesmīgajiem radības, kas slēpjas mežā - tas ir jūsu darbs. Jūs varat mainīt ainavu, saimniecības vai medības, lai izdzīvotu šajos apstākļos kolonijas online - tas viss ir atkarīgs no jums. Ciems kolonijas spēle, ko rada un paši spēlētāji izdevās. Spēle kolonijas Online ir pamata darba vietas, piemēram, lauksaimniecību (mājdzīvniekiem un lauksaimniecības dzīvnieki), Ieguves rūpniecības, būvniecības un ēku (jūs varat uzbūvēt māju atbilstoši savām vajadzībām), makšķerēšana, kokapstrādes un vārīšanas.

Kolonijas online - spēle, kurā jums kontrolēt resursus tālu vietās, kur spēlētāji konkurē dominēt tirdzniecības politikas un tehnoloģiju attīstību. Katrs spēlētājs kolonijas Online pārvalda administrēšanu planētas ar piekļuvi unikālu resursu. Lai uzvarētu, spēlētājs kolonijas Online ir savākt tik daudz kredītu koloniālās tirdzniecības resursus, uzlabot tehnoloģijas, saglabājot brīvās tirdzniecības ceļiem pirātus, un, iespējams, vadot Padomes lēmumus pareizajā virzienā .

Sākumā katra pagrieziena, atskaņotāji kolonijas Online saņem ienākumus no saviem līdzekļiem. Padome sanāk balsot, kā izturēties attiecībā uz pašreizējiem notikumiem. Rezultāts var apbalvot tos, kuri ir gatavi nodot pūles kolonijas spēli vai sodīt tos, kuri nav piemērojami tiem. Atskaņotāji kolonijas online var veidot alianses, lai ietekmētu balsojumu labvēlīgā virzienā.

Jūs varat saņemt ienākumus kolonijas spēle, izmantojot kolonisti, kas dažkārt nāk lielā skaitā, dažreiz mazām, un tiek izmantoti, lai panāktu progresu piecās jomās: kopiena, militārais, tirdzniecība, rūpniecība un ietekme. Pēc balsojuma, Padome, spēlētāji Colonies Pašreiz pagriezienus vai uzlabot šīs jomas, vai aktivizēt vienu no tiem un sniedz patvērumu pirātiem apmaiņā pret resursiem. Jums būs kolonijas spēlē un pārdot resursus aizdevumu slēgt tirdzniecības nolīgumus izdevīgākus jums, vai veikt papildu resursus. Atskaņotāji kolonijas iegūt tiešsaistē un samaksāt par resursiem saskaņā ar tirdzniecības nolīgumiem.

Kolonijas Spēle ilgst desmit līmeņiem. Jūs varat nopelnīt uzvaras punktus ar citiem spēlētājiem (VPS), no koloniālās aizdevumiem un tehnoloģiju attīstību. Galu galā, spēlētājs kolonijas tiešsaistē ar visvairāk uzvarām ir uzvarētājs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more