Grāmatzīmes

Sabrukums

Citi nosaukumi: Sabrukums

Sakļaut - spēli, kas atbilst visām labākās tradīcijas kaujinieki, ko trešā persona. Laikā spēle spēlētājs var izmantot dažus pamata veidus tuvcīņa. Turklāt, projekts piedāvā izmēģināt savu veiksmi ar šāvienu un plazmas ieročiem. Kā to ieteicis pieredzējušiem spēlētājiem, kuri jau bija tikt galā ar spēli, diezgan efektīvi un efektīvi ir energoudary.

Visi galvenie posmi projektā ir lielākā mūsdienu reālo pasauli. Spēle stāsta par likteni alternatīvo cilvēces vēsturē. Galvenais varonis nosaukts Rodan varēja izmantot šo taustiņu, lai nokļūtu centrā anomālija. Tāpēc viņš varēja paveikt savu misiju uz saviem pleciem tikai daļēji.

Šajā spēlē jums ir, lai sabrukumu, pārdomājot notikumus, kas notiek pēc tam, kad anomālija nav sagrautas tūkstošiem mazu daļiņu, un no tā lauza daudz jaunas monstriem. Tomēr, Rodan un izdzīvoja. Tagad varonis ir starp monstriem, kriminālas bandas un militārpersonām. Viņa galvenais uzdevums - atbrīvoties no šīs elles.

Priotkroem maz plīvurs slepenības un pateiks, ka sabrukums - spēle, kas parādīs mums notikuši pēc briesmīgās katastrofas, kas notika 2013. Pēc tam, lielākā daļa zemes ir mainījies, tagad tas izskatās vairāk, piemēram, dažiem mysterious zonas anomālijas, kas pastāvēja agrāk tikai zinātniskās fantastikas stāstus un noveles. Gandrīz visa dzīvība uz Zemes nomira, cilvēki iet crazy, un patiesais iemesls negadījuma nevarēja atrast vienu.

Uz spēli sākusies, un jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu sabrukumu un instalēt datorā. Pēc tam, kad spēle ir uzstādīts jums būs iespēja pievienoties projektam. No turienes jūs uzzināsiet, ka tā saucamā aizlieguma zona šķiet briesmīgi dēmoniem. Un pilsētas iedzīvotāji, saprotot, ka, lai tiktu galā ar šo spēku viņi nevar izvēlēties tikai pirmklasīgs žogu zemes nopietna - likt betona plātnes, zonu ap mīnu organizēt un sakārtot kur vien iespējams pistoles automātisko atbildi.

Collapse varat lejupielādēt to tikai vienu augstas kvalitātes grafika. Nodotas visas krāsas pareizi, rada īpašu atmosfēras noskaņu. Jums ir veikt uzdevumus un misijas, spēlējot RODAN. Spēcīgs raksturs, kas ir apveltīta ar pārdabiskiem spēkiem. Viņš dzīvo izslēgšanas zonā, jo laikā, kad vecāki nav spējuši evakuēt laikā. Redzot viņu, esmu sapratusi, ka šis cilvēks ir spējīgs atjaunot taisnīgumu, un lai atjaunotu kārtību.

Mehānikas spēle ir vienkārša, to var saprast no šāviena sabrukuma video piekabes: galvenais varonis ir dažādi ieroči pie ienaidnieks, bruņojušies ar nažiem, jūs varat izmantot zobenu, un tie, kas atvases nepieciešams "atbildēt". Šie noteikumi palīdzēs jums ātri sasniegt panākumus šajā spēlē. Pārliecināts, ka projekts būs vilinātu jums palikt. Nedomāju, ka man, pārbaudiet sevi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more