Grāmatzīmes

Call of Juarez spēlējas ar uguni

Citi nosaukumi: Call of Juarez spēlējas ar uguni

Game CallofJuarezGunslinger– turpinājums slaveno projektu. Jaunā daļa attīstītāju tika nolemts atcelt Meksikas narkotiku karteļiem uzbāzīgu režīmu labs policists, slikts policists. Šajā spēlē, viss atgriezīsies normālā, projekta tiksies atkal ar savu klasisko pazīstama daudziem normām un standartiem.

CallofJuarezGunslingerрс sākas ar to, ka vienā no mazākajām salonu nāk izmanīgs veco kovboju, kas faktiski griežas leģendārais slepkava Silas Greaves. Apmeklētāji salonā, protams, varētu ne tikai staigāt pagātnes slaveno kovboju, tāpēc vecais vīrs krita tūkstošiem pieprasījumu runāt par savu dzīvi, lai dalītos vismaz pāris no interesantākajiem un naveivayuschih šausmu stāsti. Patiesībā, tas izskatās kaklasaiti mūsu jaunajā projektā. Viss CallofJuarezGunslingerдуэли, cīņas un ķirurģija - ir vecās atmiņas Greaves. Katrā jaunā līmenī, jaunā stāsts šķiet spēlētāji vardarbīgu jauniešu kovboju.

Lai sāktu spēli, tev vispirms lejuplādēt CallofJuarezGunslinger. Uzreiz pēc uzstādīšanas projekta un spēles sākumā jūs sajutīsiet mazliet neērti. Fakts, ka šāda uzskaite, piemēram, Silas dradži spēlē Izsaukuma un Juarez nav bija, lai apmierinātu pat visnopietnāko Holivudas Westerns. Visas vecās kovboju minētie rakstzīmes, rodas spēlē tikai nekavējoties pazust no tā uz visiem laikiem. Tomēr, ņemot vērā grafikas un vispārējās konstrukcijas spēle, galu galā viss sāk izskatīties diezgan harmoniski un pilnīgi pieņemams.

Turpināt mūsu CallofJuarezGunslingerобзор atzīmēt, ka pat pārspīlēti cieņa kovboju stāsti par dradži nebojā kopējo iespaidu, gluži pretēji - tie rada unikālu atmosfēru. Turklāt nosakot izplūdēm plānas kovboju humoru, kura spēle ir piesātinātas caur un cauri - sarkastisks jokiem attiecas uz visām situācijām un burtiem. Tiklīdz jūs nokļūt šajā atmosfērā projekta, jūs sapratīsiet visu nozīmi stāsts. Pēc šī play CallofJuarezGunslinger būtu daudz interesantāk, jo tagad jūs sapratīsiet, ko stāsts aiz rašanos kovboju kādā salonā, un kāpēc viņš tagad dzīvo.

Jaunajā daļu no projekta visu gulstas uz pleciem varonis, šeit viņš nav atbalsts - visas misijas un uzdevumi ir jāveic atsevišķi. Kas ir patiesība, "vientulība" varonis kompensēja iespēja iegūt dažādas prasmes, kas var tikt izstrādāti atsevišķi. Dradži mācīsies studija šaušana divas pistoles, bise un glabāt izveicīgs metodes tuvcīņa vai snaipera gadījumā.

Pat no izstrādātājiem gatavs CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера liecina, ka varonis parasti var nopelnīt pieredzes punktus, tādējādi palielinot apjomu un tērēt nopelnīto prasmju attīstību. Pelnīt punktus ir pavisam vienkārši - galvenais uzdevums, kas jāpilda, un nav jābaidās pieņemt jebkuru darbu piedāvāja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more