Grāmatzīmes

Call of Duty: Modern Warfare 3

Citi nosaukumi: Call of Duty: Modern Warfare 3

Game CoDModernWarfare 3 kļuva astoto cikls leģendārā projekta Izsaukuma un Nodoklis , turpinājums mīļākie daudzi [ _6_] Warfare 2, pēdējā daļa svinēja triloģijas Modern Warfare . Projekta komanda ziņoja, ka Warfare 3 joprojām pastāv 2010.gadā, un līdz 2011.gada beigām, oficiālu izlaišanu projektu. Esošie projekti bija jānokārto vairākas tiesas prāvas, kas ar bremzēm darbu. Tomēr, kā mēs to redzam šodien, tas beidzās veiksmīgu projekta prezentācija CallofDuty 8 , neskatoties uz apgalvojumiem un citas problēmas.

Prieks vienlaicīgi izstrādājot strādājis vairākos uzņēmumos. Katrs no uzņēmumiem, kas ir atbildīgas par īstenošanu dažāda darba, piemēram, Raven Programmatūra - kvalitatīvu multiplayer.

Paziņojumiem laikā CallofDuty: Modern Warfare 3 [_4_ tika prezentēts viens no interesantākajiem pārstāvniecības projekta] - Black pirmdiena . Šī misija palīdzēja visskaidrāk demonstrē galvenos inovācijas projekta - jaunāko hibrīda redzes un granātu 9 - Bang .

2011.gada sākumā, veidotāji CoDModernWarfare 3 video piekabes tika uzsākta Youtube . In reklāmas parādīti tikai dažas starta vietas: Manhattan, Londonā, Parīzē un Berlīnē. Grafika un spēles mehānika uzreiz piesaistīja pateicīgs spēlētājiem. Pēc tam, patiesība ir, pēc spēles brīvā velmēšanas, spēlētāji gabals tika kritizēts. Tomēr tas būs maksas uz problēmām, kas saistītas ar nošķiršanu izstrādes komandu un padarīt savu secinājumu, ka neatkarīgi no tā bija, un spēle bija tiešām laba.

Tiklīdz jūs izlemt lejuplādēt CoDModernWarfare 3 un testa personīgi, paturiet prātā - pārāk daudz iedziļināties detaļās zemes gabala, un mēģināt saprast, tas nav nepieciešams. Tātad, spēle izskatās daudz interesantāk. Un tie, kuri ir lūgts sniegt šo spēli sci-fi nokrāsu projekts tiks apmierināta pilnībā.

In CoDModernWarfare 3 Play būs favorīta parastajā režīmā kopīgu uzdevumu. Jāatzīmē, ka, salīdzinot ar iepriekšējo spēli, ir liels uzlabojums - spēļu ainas izskatās dažādi. Kaut gan uz to, ka ne visas darbavietas spēlētāji, piemēram, tie ir ļoti praktiska un noderīga.

Izsaukuma un Nodoklis : Modern Warfare 3 - pirmais savā sērijā spēle, kurā tā ir piešķirta virkni klasēm balvas. Vēl izgudrojumu - tagad, lai uzlabotu CoDModernWarfare 3 Ierocis vai darbības raksturs visu no jauna ir jāveic personīgi sūknēšanas nepieciešamajām īpašībām, nevis pērkot uzlabot, kā tas bija agrāk.

Tā ir arī pievienoti vairāki jauni veidi spēlē - tieši tas, kas jums nepieciešams, lai jaunu projektu. Kas negribēja teikt, ko varētu būt, CallofDuty: Modern Warfare 3 - Game [_3_ ] ir pelnījis uzmanību un to, ka tā attīstās pat laikā konflikta notiek rindās galvenajiem izstrādātājiem tikai palielina punkti "par" viņas cūciņa banka. Visi CoD ir labas kvalitātes un astoto daļu no projekta - nav izņēmums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more