Grāmatzīmes

Code Lyoko

Citi nosaukumi: Code Lyoko, Code Lyoko Code Lyoko

Game Code Lyoko - bezmaksas, sociālo un aizraujoša RPG žanra. No pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka spēle Code Lyoko tiešsaistē diezgan dīvaini. Bet tas ir nepieciešams saprast būtību un izrādās, ka viss ir viegli un vienkārši. Daudz celms jums nav. Galveno uzsvaru liekot uz spēli.

, Lai neradītu slogu procesu spēles, un šajā procesā nav notecina uz sliktu bootable vai kaut kas tamlīdzīgs, lūdzu, salīdzināt noteiktās sistēmas prasībām datora iestatīšanas. Nekas sarežģīts par to, tikai, lai būtu diezgan

• Vidējā datoru sistēmas parametrus;

• savienojums ar internetu,

• tastatūra;

• peli.

Kā to darīt. Piemēram, jau tagad var sākt spēlēt spēli Code Lyoko, bet tad tur ir šķērslis ceļā - Code Lyoko jāreģistrējas šeit arī visu ātri un viegli. Mēs iesakām pārbaudīt tikai savu informāciju un atcerēties, tas nav izplatīt savu paroli. Process ir šāds:

1. apmeklējiet oficiālā vietne spēli Code Lyoko;

2. noklikšķiniet uz bultiņas - spēlēt;

3. izvēlieties opciju - reģistrēties bez maksas;

4. norādiet savu e-pasta adresi;

5. izveidot paroli, kas sastāv no ne mazāk kā sešas rakstzīmes

6. Ja jūs piekrītat noteikumiem izmantošanas spēli, tad pārbaudiet atbilstošo lodziņu, lai tas,

7. pēc tam noklikšķiniet uz - reģistrāciju.

Tagad Jūs varat doties uz izklaides, un sākt spēlēt Code Lyoko.

Vai esat kādreiz - kādreiz varētu iedomāties pasauli, kas pastāv, no otras puses, pasaulē. Tas ir šajā spēlē jūs apmeklēsiet paralēlā pasaulē. Tāpat kā kaut kas dīvains, bet stāsts sākas ar to, ka vienkāršie studenti, kas nolēmuši tikai izpētīt, paklupt brīnišķīgi radījumi, monstri. Tas ir nepieciešams, lai izdzīvotu. Šķiet, ka jūs esat viens no tiem. Kas tieši - izvēlaties. Code Lyoko spēles veidotāji ir jums izvēlēties no četrām personām:

• Ulrich;

• TL;

• Yumi;

• Jeremy.

Kā jebkurā spēlē, visi varoņi ir savas individuālās īpašības. Un jūsu dalībniekiem. Tie visi ir unikāla, katrs savā veidā, katram ir savas spējas, liek sasniegšanu katra konkrētā uzdevuma.

Jūsu tiesības spēlēt dažādas spēles režīmi, veicot dažādus uzdevumus spēļu. Par šo jūs saņemsiet atlīdzību. Jūsu raksturs veikli skriet, pārvietoties pagriezienus rotaļīgi atbildēt uz neparastām situācijām. Tas viss jums ir jādara ātri. Kā jebkurā spēlē, jūs ne tikai spēlēt, un rūpīgi jāpārdomā viss, jūs domājat, kā stratēģis. Bet tas nav daudz aizrāva, jo tas nav tik grūti, kā tas var likties.

Kods Lyoko spēli tirgū diezgan ilgu laiku, nevis veterāns, protams. Grafikas mazliet primitīvs, bet kvalitāte tā līmeņa, spilgti, izraisa šādas pozitīvas sajūtas. Mūzika ir īpaša, taču joprojām nav pārtraukt spēli.

Spēle tika izveidota bez vecuma ierobežojumiem, bet tomēr, ja jūs domājat, ka labi, tas ir ideāli piemērots jauniešiem.

Šķiet, ka viss ir skaidrs un zināms. Atslābināties un ļaut sevi spēlēt. Tagad jūs varat doties uz spēles procesu. Gaida, lai jūs šeit. Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more