Grāmatzīmes

Call of Duty: Black Ops 2

Citi nosaukumi: Call of Duty: Black Ops 2

Game CoDBlackOps 2 - devītais leģendārais projekts Izsaukuma un Nodoklis , un otrā daļa spēļu sērijas [_3_ ] Black Ops . Global atbrīvošanu spēles notika 2012.gada novembrī. Īpatnība CallofDuty: Black Ops 2 [_4_ ] , kā arī tās priekštece - klātbūtni nozīmīgu un saskaņotu zemes gabalu. Tagad spēle nav haotiska kopums kara ainas, viņa varēja iemieso kompetento gabalu. Projekts ir tik satriekts sirdsapziņu Gamers, ka daži no tiem ir galvenie varoņi, kas saistīti ar varoņiem no populārākajiem Holivudas filmas.

Black Ops 2 [ _4_] neattiecas uz jebkuru īpašu marķējumu, bet negaidīti izstrādātājiem un spēlētājiem ir izdevies kļūt par vissirsnīgāko (jā, tā bija sirsnīga) projektu gadā. Šodien šāvēja CoD Black Ops 2 var saukt par vienu no populārākajiem šāvējiem. Viņš veiksmīgi sochetaetv izcili gabals, atmosfēras dekorācijas, sākotnējo uzdevumu.

Lai jūs varētu spēlēt var sākt, jums būs nepieciešams (tradicionāli) Lejupielādēt CoDBlackOps 2. Torrent trackers palīdzēs padarīt lēkt un klienta uzstādīšana ātri un problēmu-free process. Nonākšana projektu, jūs varat redzēt, ka pirms sākuma katru jaunu misiju, spēlētājs ir aicināta izvēlēties divas galvenās veidu ieroču un savākt visas nepieciešamās detaļas un piederumi pielikumiem.

Jaunais projekts savu darbību un savu raksturu būs tieši atkarīgs no turpmāko iznākumu spēli. Šajā spēlē ir dažas īpašas gabals punkti, kuros raksturs parādīsies pirms šīs. Pieņemtais lēmums BO 2 mainīt turpmākos notikumus spēlē.

Kampaņā "Tools" varonis katram jaunam misijas tiks piedāvāta prēmijas. Tas varētu būt sapieris vestes, un jaunas šķirnes, ieroču un spēcīgu slazdu. Katra jaunā misija atklāja 10 darba vietas. Saskaņā ar spēli testēšanas nolūkā varonis paļauties atlīdzības veidā papildu ieročus. Komandējumi pievienoti daži jauninājumi, kas padara vairāku rakstzīmju vadību var veikt vienlaicīgi.

Izsaukuma un [_6_ ] slodzes : Black ops 2 - spēle , kurā jūsu galvenais uzdevums būs vadīt. Tas ir, jums būs nepieciešams, lai sniegtu norādījumus un attīstīt dažādas kaujas taktiku. Ir iemācīties ātri reaģēt uz uzdevumu pie zibens ātrumā un radīt pasūtījumus. Jums ir aizstāvēt kontroles punktus vētra ienaidnieka pajumti, uzraudzīt un aizstāvēt savu teritoriju.

Lai pārbaudītu uzticamību iepriekš, un personīgi apskatīt jaunu projektu, jūs varat skatīties uz CoDBlackOps 2 video piekabe, kas detalizēti apraksta visas īpašības un priekšrocības spēlē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more