Grāmatzīmes

Call of Duty 2

Citi nosaukumi: Call of Duty 2, vairāki biroja nodokli, menca 2

Spēle Call of Duty 2 ir aizraujoša datorspēle. Šī spēle ir turpinājums pirmo daļu spēli. Call of Duty 2 notikumi notiek pirmajā personā. In-Game Call of Duty 2 tiek izveidots stila šāvēja.

Spēle Call of Duty 2 var lejupielādēt tikai no oficiālā mājas spēli. Lejupielādēt Call of Duty 2 var tikai pieaugušos lietotājus. Nepilngadīgajiem piekļuvi šo spēli ir slēgts.

Jūs varat redzēt par spēli Call of Duty 2 video. In video, jūs varat uzzināt par sevi daudz noderīgas informācijas: klases, notikumi, ieroču un frakciju.

Spēle Call of Duty 2 iepazīstinās jūs ar visiem saviem varoņiem:

1. Vasilijs Kozlovs ir Red Army of 13-th gvardes strēlnieku divīzijas. Viņš ir pārstāvēta spēli kā galvenais varonis darbojas padomju kampaņā. Tu sāks spēli rakstzīmi preventīvās diapazonā Padomju armijas, kas ir 30 km attālumā no Maskavas. Viņš piedalās kaujas Staļingradas.

2. John Davis ir seržants mana 7 bruņotais nodaļa. Viņš piedalās Ziemeļāfrikas kampaņu.

3. David Welch ir kapteinis 7 bruņotais nodaļa. Viņš bija tvertne komandieris otrajā skatuves britu kampaņu. David piedalās supertankovyh aizskarošu Ziemeļāfrikas kampaņa, kā arī ziemeļrietumu Lībijā.

4. Kaprālis Bill Taylor ir otrais uzņēmums "D" 2 Ranger bataljonu. Viņš ir galvenais varonis amerikāņu kampaņu. Bill piedalās Normandijas nolaišanos ("D-Day"), kā arī kaujas pie 400 in Bergshtayne. Viņš piedalījās arī krustojumā Reinas.

In-Game Call of Duty 2 ieroču, dalīts ar kampaņu. Visas kampaņas ir kopīgas veidu ieroču, bet tie ir dažādi modeļi

1. Pistole.

2. Kurjers.

3. Šautene.

4. Snaiperis šautene.

5. Granātas.

6. Gun.

7. Gun.

8. Grenade.

Šajā spēlē Call of Duty 2 var spēlēt dažādos veidos, viens spēlētājs režīmā un multiplayer. Atkarīgi no izvēlētā veida spēļu iespējas.

In-Game Call of Duty 2 mehāniķi, jūs varat lejupielādēt torrent failu, bet tas jums ir nepieciešams, lai instalētu programmu datorā.

In-Game Call of Duty 2 pc ir vairākas kampaņas:

1) Padomju kampaņu. Šī kampaņa sastāv no vairākām epizodēm. Dalībnieki šajā kampaņā jāveic septiņas misijas. In Staļingrada, visi notikumi kampaņas.

2) British kampaņu. Sastāv no četrām epizodēm darbības šajā kampaņā. Britu kampaņas pasākumos notiek visā 13 misijās. Notikumi spēle notiek trijos Francijas reģionos, Ziemeļamerikā un Normandijā.

3) American kampaņu. Sastāv no trīs epizodēm darbības šajā kampaņā. Septiņus misijām notikumi notiek spēlē. Amerikas kampaņas pasākumos notiek Berlīnē.

Spēle Call of Duty 2 tiek piedāvāts vairākos veidos:

1. Shootout - pasākumi notiek dažādās vietās.

2. Team Deathmatch - pasākums notiks vārdā divām komandām.

3. Capture the Flag - jums šajā režīmā, lai attēlotu karogu viņu pretinieki un aizsargāt savu.

4. Head - jauns režīms, kurā jums ir nedod greifers viņa mītnē.

5. Meklēt un iznīcināt - tas ir režīms, kurā jums ir vai nu augu bumbu vai novērst šo notikumu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more