Grāmatzīmes

Clash of the Dragons

Citi nosaukumi: CoD

Spēle Clash of the Dragons ir pārlūkprogrammu balstīta tiešsaistes spēli, kas attiecas uz kāršu spēlēm.

In pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes spēli Clash of the Dragons reģistrācija tiek veikta, izmantojot īpašu mājas spēle Clash of the Dragons, kā arī, izmantojot labi zināmo sociālo tīklu internetā - Facebook. Reģistrēt tiešsaistes spēli Clash of the Dragons nāk angļu valodā.

Lai reģistrētos, apmeklējiet tiešsaistes spēli Clash of the Dragons Jums būs nepieciešams veikt šādus pasākumus:

1) atrast oficiālajā mājas lapā spēles Clash of the Dragons. Tiklīdz jūs doties uz vietni redzēs pieteikšanās veidlapu jūsu kontā.

2) Uz šo veidlapu, jums būs nepieciešams uzklikšķināt «Reģistrēties», lai reģistrētos.

3) Pēc tam, pirms tam, kad uzklikšķināt, reģistrācija veido pati. Aizpildiet to uzmanīgi.

4) pirmajā rindā, ievadiet savu e-pasta (e-pasta adrese).

5) Pēc tam izvēlieties otro rindu paroli (paroli). Tas drošībai personīgās lapas nevar pateikt kāds.

6) Pēc tam uzrakstiet lūdzu nosūtiet (savu lietotāja vārdu).

7) Izlasiet noteikumus, kas atrodas zemāk. Ja esat apmierināts ar visu, kas viņiem, atzīmējiet tos. Lai to izdarītu, nospiediet peles pogu virs šūnas, kas ir pretēja šiem noteikumiem.

8) Pēc tam noklikšķiniet uz «Reģistrēties».

Tagad jūs tiekat uzskatīts reģistrēts lietotājs interesants un pamācošs spēle Clash of the Dragons.

Play spēli Clash of the Dragons, kas ir reģistrēti uz vietas tikai lietotāji. Sakarā ar to, ka spēle Clash of the Dragons ir pārlūkprogrammu balstīta tiešsaistes spēles, vislielākā uzmanība jāpievērš jums izveidot savienojumu ar internetu, tas ir augsts.

Sistēmas uzstādījumi PC vai klēpjdatoru, jābūt vismaz vidējā.

Ieejot spēlē, jums tiks lūgts izveidot savu iemiesojumu.

In tiešsaistes spēli Clash of the Dragons spēlē jūs varat izvēlēties vienu no klasēm:

1) Ierocis bāzes - tā ir cīnīties klasē.

2) Magic bāzes - šī klase piemīt burvju pilnvaras.

By Ierocis bāzes ietver šādas rakstzīmes:

1) Guardians - tie vienmēr ir priekšplānā tuvcīņa. Šī klase stends firma kopā ar saviem sabiedrotajiem līniju laikā, un ignorē jebkuru uzbrukumu ienaidniekiem, kuri uzdrošinās, lai uzbruktu viņiem.

2) Assassins - ievērot ceļu Krustiņš. Viņi dod priekšroku pēkšņu, negaidītu uzbrukumu - un nodrošināt ar nežēlīgu vardarbību un viltīgs ātrumu un precizitāti.

Magic Magic bāzes klase ietver:

1) Pyrelords - izmanto burvju mākslu, un paļaujas uz saviem slepenajiem pilnvaras, kad cīņa ir nikns. Viņi īpaši patīk manipulēt liesmu, izmantojot destruktīvas elements uzbrukuma un aizsardzības.

2) Druids izvēlas dzīvot wilds un pavada savas dienas, sarunājoties ar dabu. Bet, kad kaujas aicina tos, un ienaidnieki ir jāiznīcina, viņi var izmantot milzīgu jaudu.

Clash of the Dragons online - tā ir spēle ar daudz pārsteigumiem. Pierakstīties Clash of the Dragons par brīvu un baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more