Grāmatzīmes

Dievu kaujas

Citi nosaukumi: Olympus sadursme

spēļu kaujas dievi saskaņā ar Olympus likumiem.

seno leģendu ir maģiska aura, kas piesaista pagānu dievu stāstus. Viņi veidoja daudzu spēļu produktu pamatu, starp kuriem izceļas pārlūka spēle Battle of the Gods.

spēlētāju ienirst seno grieķu leģendu atmosfērā un kļūst par dievu uzturēšanās vietas - pašas Olympus - spilgtāko notikumu dalībniekiem. Katrs jaunais spēlētājs kļūst par Visuma Radītāja pēcnācēju un ir spiests stāties pretī savam tēvam. Viņš kļuva par īstu tirānu, un ir pienācis laiks viņu gāzt.

Jūsu priekšā ir atvērtas

grandiozas izredzes, kurās jūs varat draudzēties ar Haosu, sacensties ar Zevu, palīdzēt izglābt Prometeju, atrasties uz Atlantis, apmeklēt pazemes karaļvalstīm izkaisītos grāvjus. Nekas neliedz jums šobrīd spēlēt Gods cīņu, jo spēle tiek pasniegta bez maksas. Un ja tā, tad ir laiks sākt medīt milzīgus titānus, bīstamas ehidnas, nepiedodamus dēmonus ar ciklopiem, minotauriem un kentauriem.

varoņa izvēle.

Lai spēlētu Dievu kaujas spēli, jums ir nepieciešams attēls, kurā jūs dodaties iekarot Olimpu, un, tā kā ir tikai trīs klases, jums nevajadzēs ilgi sakrāpt savas smadzenes.

  • Bruņinieku no ienaidnieka uzbrukumiem aizsargā bruņas, un tas ir apveltīts ar drosmi uzbrukt priekšgalā ienaidniekam. Viņam ir rezervē vairākas iznīcinošas tehnikas, kuras nopietnākais pretinieks neizturēs.
  • Loku strēlnieks dod priekšroku metodiski iznīcināt ienaidnieku no attāluma, precīzi raidot viņam bultas, bet tuvcīņas uzbrukumā viņš ilgi neizturēs.
  • Tēvs ir izsmalcināts, ar viltīgiem burvestībām steidzas uz ienaidnieku un jūtas neuzvarams. Bet, kad viņš nonāk pārāk tuvu viņam, viņš nespēj piedāvāt nopietnu pretestību.

Šīs pazīmes vienmēr paliek rakstzīmēm, lai arī tās palielinās. Parādās papildu talanti, kā arī spēja pieņemt Dievu templī līdz pieciem palīgiem.

Mēs turpinām uzdevumus.

Tā kā šī ir pārlūkprogrammā balstīta, uz gājieniem balstīta stratēģija, Battle of the Gods reģistrācija tiek nodrošināta ar vārda un paroles izveidošanu. Ja esat jau izlēmis par spēles klasi, uzņemieties uzdevumus, kuru netrūkst.

Gandrīz uzreiz jūs saskaraties ar izvēli, uz kuru pili doties varoņdarbā un godībā. Jums jātiek galā ar chimerām, jātiecas titānos un jānomierina Cerberus. Pirmajās misijās jūs iegūsit zināmu pieredzi un pilnveidosit prasmes tikt galā ar bīstamākiem uzdevumiem - tikšanos ar ciklopiem, minotauriem un citām senām radībām.

Ar uzvaru, papildus slavai, jūs saņemat valūtu. Sudrabs ir praktiski zem kājām, un to ir viegli dabūt, bet zelts tiek dots visgrūtākajiem meklējumiem un tiek nopirkts par reālu naudu.

Finanses ļauj iegādāties jaunu aprīkojumu, un Dieva kaujā iPlayer tas tiek pārdomāts ļoti ērti - iesūknēto priekšmetu spējas tiek mainītas uz jaunām. Tas ietaupa jūs no mokām, atstājot vecu uzlabotu lietu vai iegādājoties jaunu ar minimālām īpašībām.

cīņas Olympus sadursmē notiek pārmaiņus ar ienaidnieku, un, lai gūtu panākumus, ir jāpārdomā formācija kaujas laukā, ņemot vērā savu varoņu un ienaidnieka talantus. Pēc tam, kad esat ar burvju un ekipējuma palīdzību pieveicis parastos pretiniekus, dodieties tikties ar priekšniekiem, pēc kura varat atvērt noderīgu prasmju karti, un, jo izturīgāks bija priekšnieks, jo efektīvāka bija iegūtā prasme.

Spēlētājiem ir noderīgi periodiski apskatīt arēnu, lai pieņemtu spēlētāju izaicinājumu un iemācītos noderīgu artefaktu vai atlīdzību par uzvaru. Un, lai kļūtu par spēcīgu spēku, kas spēj pieveikt jebkuru briesmoni - apvienojieties aliansēs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more