Grāmatzīmes

Sadursme: Haosa artefakti

Citi nosaukumi:

Clash Artifacts of Chaos ir neparasta spēle, kas apvieno RPG žanrus ar cīņas spēli. Grafika ir ar roku zīmēta, ļoti savdabīga, bet izskatās skaisti. Balss spēle un mūzika ir neticami un papildina dīvainās spēļu pasaules atmosfēru.

Spēlei ir interesants un humoristisks sižets.

Pēc īsas apmācības pabeigšanas, kurā jūs apgūsit kustību kontroli un dažas kaujas tehnikas, jūs tiksit pārvests uz neparastu pasauli, ko sauc par Zenozoiku.

  • Ceojiet un izpētiet fantāzijas pasauli
  • Atrodiet savu unikālo cīņas stilu
  • Sakaut pretiniekus
  • Pirms kaujām veiciet īpašu kauliņu rituālu

Šeit ir neliels spēles uzdevumu saraksts.

Ceļojuma pašā sākumā jūs satiksit dīvainu radījumu, ko sauc par zēnu. Šim radījumam piemīt noslēpumainas spējas, kuru dēļ radījumu nomedīja artefaktu īpašnieks Dvīņi. Vēlme aizsargāt mazo draugu piespiedīs galveno varoni, kura vārds ir Pseido, izaicināt visspēcīgākos Zenozoikas iedzīvotājus. Par laimi, viņš ir ļoti talantīgs cīnītājs.

Pasaule spēlē izskatās ļoti dīvaina, taču katra vieta ir uzzīmēta ļoti detalizēti. Ceļojuma laikā varat apbrīnot skaistās ainavas un dīvaino arhitektūru.

Attīstoties, izstrādātāju iztēle pastāvīgi pārsteidz. Tikai ļoti talantīgs cilvēks varēja izdomāt tik neticamu vietu kā Zenozoiks. Varoņi izskatās atšķirīgi no visa līdz šim redzētā. Daži no tiem ir smieklīgi, citi ir rāpojoši, bet citi ir pilnīgi biedējoši.

Jums būs jācīnās ar lielāko daļu satikto iedzīvotāju. Uzvarēt viņus visus iespējams, tikai kļūstot par īstu cīņas mākslas meistaru. Iegūstot pieredzi, jūs apgūsit jaunas tehnikas un kļūsit stiprāks. Jūs izvēlaties cīņas stilu, trenējat triecienu spēku un spēku vai mēģināt kļūt par ļoti ātru cīnītāju.

Uzvarēt visus priekšniekus, izmantojot vienkāršu uzbrukumu, nedarbosies, jums ir jāizmanto dažādas taktikas, lai atrastu ienaidnieka vājās vietas.

Pirms dueļiem jums būs iespēja ķerties pie rituāla. Uzmet kauliņus uz speciāla dēļa, un tas, kurš uzvar, nosaka gaidāmās cīņas noteikumus.

Jūs varat ieskatīties katrā milzīgās spēļu pasaules stūrī, meklējot maģiskus artefaktus. Tikai savācot tos visus, jūs varēsiet uzveikt ļaunos Dvīņus.

Iepazīstiet Boy labāk ceļojuma laikā un kļūstiet par draugiem. Šim mazajam radījumam ir neticami talanti, kas noderēs jūsu piedzīvojumos.

Šī spēle stāsta par pasauli, kas jau pazīstama tiem, kuri spēlēja Zeno Clash un Zeno Clash II, taču ir atsevišķs stāsts, kam nav nekāda sakara ar iepriekšējām daļām.

Ikvienam patiks spēlēt Clash Artifacts of Chaos. Jūs atradīsiet daudz negaidītu sižeta pavērsienu un smieklīgas situācijas.

Clash Artifacts of Chaos bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam vietnē vai oficiālajā vietnē. Jūs bieži varat iegādāties spēli par pazeminātu cenu, sekojiet līdzi izpārdošanai!

Instalējiet spēli tūlīt, lai dotos bīstamā ceļojumā un uzvarētu visus ienaidniekus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more