Grāmatzīmes

Clan Wars

Citi nosaukumi: Clan War

Clan Wars online - ir multiplayer lomu spēle, kas ir noteikts viduslaiku Skotijā: asiņainas cīņas starp klaniem Highlanders.

Online spēles Clan Wars ir pārlūkprogrammu balstīta, tāpēc tas nav lejupielādēt un instalēt papildu programmas un nerada īpašas sistēmas prasības pret datoru atskaņotājs. Jums vienkārši nepieciešams, ir interneta pieslēgums un interneta pārlūka versiju.

Pievienoties spēlē Clan Wars atšķiras no reģistrēto citām spēlēm. Lai sāktu ar Clan Wars Online reģistrācija lūgs jūs iepazīstināt ar sevi, un norādiet savu dzimumu, un tad nekavējoties zvaniet uz cīņu apmācību. Lai jūs varētu noteikt, vai jums ir tiesības saņemt šāda veida spēli, vai ne, un justies uztraukums aizraujošā cīņā. Pēc kaujas, pārbaudiet Clan Wars lūgs aizpildīt standarta laukos reģistrācijas formu: Vārds un seksa esat jau rakstīts, atliek ievadiet savu e-pasta kastē, un izvēlēties paroli.

Clan Wars online spēle balstās uz cīņas. Tādēļ, jums tiks dota raksturs, galvenais mērķis - visefektīvāk cīnīties. Tāpēc, jūsu uzdevums, kad jūs sākat spēlēt spēli Clan Wars Online ir pareizi sadalījums tā īpašībām, spēli sauc rakstus. Jūsu raksturs būs

- Force (atbild par izturību un caurumošanas jaudu)

- Veiklība (nepieciešams izdomāt uvorotlivosti un antiuvorotlivosti)

- Intuition (atbildīgais par kritisko hit un spēju antikritu)

- Life (ļoti svarīgi summu bruņas nēsā)

- Intelligence (nepieciešams lasīt rūnas un svarīgi dažās profesijās)

Clan Wars online spēle sadalās ieročus klasēs, uz kuru tas attiecas dod rakstura ieroči: āmuru, klubs, cirvis, nazis, šķēpu un zobenu.

Katrai klasei ir sava īpaša sniegumu un jaudu. Veterāniem ir ieteicams izlasīt spēles forumu, lai izlemtu, kāda taktika no kaujas ir piemērots jums labāko. Tikai divi no tiem: aizsardzība un uzbrukums. Vienā kustībā, jūs varat veikt vienu uzbrukumu hit un nodot aizsargājošu vienību.

Tiklīdz jūs sākat spēlēt spēli online Clan Wars, jūsu cīnītājs iegūs pieredzi, cīnoties ar datoru bot. Šī cīņa režīms ir pieejams, pirms jūs sasniedzat 3 līmeni. Kaut gan, ja jums nav ļoti interesanti cīnīties ar mākslīgo intelektu, 1 līmeņa jūs jau tagad var piedalīties duels - viens pret vienu kaujas ar citu spēlētāju. CO 2 līmeni jūs jau var būt loceklis haotiskā cīņā, kurā cīņas tiks nejauši nodot komandai.

Pēc katras veiksmīgas kaujas, kad tu esi Clan Wars spēlēt, jūsu raksturs iegūs pieredzi, kas ietekmē līmeni un iegūt ups - īpašas brilles, kas uzlabo jūsu funkcijas. Arī ar katru cīņu jūs palielināt prasmes ar ieročiem.

No otrā līmeņa, Jūs varat pievienoties klana un piedalīties īpašos klanu cīņas - cīņas par Guardian. Uzvarētāja puse saņem dažādas trofejas, balvas un prēmijas.

Šajā spēlē ir daudz dažādās vietās - vietas un teritorijas, no kuriem katrs veic spēli funkciju. Tas

- Banka

- Guild mednieki

- Outland

- Forest

- Dark wood,

- Quarry

- Mine

- Azartspēļu māju.

Play Clan Wars un veikt savu raksturu uz ieročiem, munīciju un citas lietas, jums būs iespēja saņemt 2 līmeņi. Profesijās, piemēram: burvis, mežstrādnieks, kalnraču, Rockshaper.

Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai iet uz mežu, raktuves vai karjera. Darba laiks rakstura - stundu. Tā var darboties pilnīgi bez instrumentiem, ar izremontēto instrumentu vai pēc remonta rīku. Ir atkarīga no šo resursu ieguves darbavietā un attiecīgo pieaugumu iemaņas.

Ja Jūs interesē spēle ar labu iespēju cīnīties un sajust atbalstu sava klana, kas Clan Wars jums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more