Grāmatzīmes

Civilization 5

Citi nosaukumi: Civilization 5

Pēc agrīnā daļa no acclaimed Civilization V projektu attīstītājiem bija darīt neiespējamo, lai piesaistītu interesi par spēlētāju un izpildīt visas viņu vēlmes. Un ir vērts atzīmēt, viņiem izdevās! Piektajā daļā leģendārā projekta īsteno pilnīgi jaunas specifikācijas, bet mugurkauls spēlē nemainījās un atšķirīgās iezīmes civilizācijas pat lasīt starp rindām.

Civilization 5 spēle kļuvusi interesantāka un aizraujošs projekts. Izstrādātāji uzņemties atbildību ievērojami paaugstināt latiņu kvalitātes, un tāpēc spēle tiek realizēts būtiski uzlabot un paplašināt iespējas attīstībai. Tagad pretinieki ir kļuvuši daudz grūts un gudrs, un, lai uzvarētu, jums ir izstrādāt sarežģītākus stratēģijas un plānus. Tāpat kā iepriekšējās daļās, ir iespēja piektajā tīkla spēli, bet tagad tas ir kļuvis daudz vieglāk un dinamiskāks. Un, protams, tas ir neiespējami, lai pievērstu uzmanību grafikas spēli - nav godīgi, jūs varat zvanīt šo spēli īsts mākslas darbs.

Civilization 5 Spēle piedāvā faniem interesants stāsts. Galvenais mērķis spēle - attīstība. Jūsu raksturs darbosies kā līderis savas cilts. Un primitīvas sabiedrības vadītājs radīs patiesi modernu un kultūras tauta. Jūs sakāt, gabals ir nedaudz līdzīgs visas iepriekšējās versijas civilizācijas? Mēs ne apgalvot, tur tiešām ir dažas līdzības, tomēr, nav lēkt pie secinājumiem, tas ir faktiski jauna spēle, lai nodrošinātu, ka jūs varat vienkārši lejupielādēt Civilization 5, un mēģināt nodot pāris misijās.

Izstrādātāji nolēma atkāpties mazliet no parastā ekrāna iekšpolitikas, un tagad izvēlne, kas parāda visu no galvenajām izmaiņām rakstura vairāk līdzinās līdzīgu izvēlni Diablo.

Ja jūs vēlētos redzēt mierīgāku spēli ar mazāk asiņainas cīņas, tad, diemžēl, nesteigsies pievilt jums. Ja jums jau ir iepazinušies ar projektu, mācīt jūs, kā spēlēt Civilization 5, nav nepieciešams, tomēr brīdina, ka jautājums par diplomātijas piektdaļa pastiprināts atpakaļ. Jā, tagad ir jūsu raksturs būs jāuzlabo prasmes kara. Tomēr šis fakts un dod spēli sava veida šarmu.

Viens no interesantākajiem jaunievedumiem ir pilsētas valsts. Kamēr lielas apmetnes var atteikties noslēgt savienību, mazpilsētā varētu būt uzticīgi sabiedrotie.

Lai lejupielādētu Civilization 5, jums būs nepieciešams iegādāties pirms piekļuves taustiņus. Spēle ir iespējams iegādāties daudzos veikalos, bet, piemēram, Tvaika regulāri krājumus, un jūs varat nopirkt spēli, ar izdevīgām atlaidēm.

Spēja tirdzniecībā atjaunināto versiju ir aizstāts ar iespēju līgumu slēgšanu, kas ļauj kopīgus pētījumus.

Kaut kas spēlē Civilization 5 par brīvu, kamēr tas nav iespējams, daudzi spēlētāji rindās katru projekta dalībniekiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more