Grāmatzīmes

Civilizācija tiešsaistē

Citi nosaukumi: Civilizācija tiešsaistē

Civilization Online - multiplayer, vēsturiska spēle. Uzņēmuma ražotāji nodrošina visiem faniem iespēju spēlēt, kas ir reālajā pasaulē, spēle, kuras mērķis ir radīt, veidot mieru, jaunu civilizāciju. Un tas viss tiešsaistē.

Ļoti gandarīta, ka spēle Civilization Online neprasa spēcīgs iestatījumus datorā. Un tikai tādus pamata sistēmas prasības, piemēram:

 • Vidusmēra datora sistēmas parametri;
 • Savienojums ar internetu.

Sakarā versija, spēle Civilizācija Online vēl nav noteikti pasaulē spēļu, protams, veidotāji nav domājuši procesu Formalizēt spēlētājiem, kas spēlē procesā. Bet domājams secība un datus, kas jums būs nepieciešams, lai nodrošinātu procesā - Civilizācija Online reģistrācija ir šādi:

  1. Ieeja oficiālajā mājas lapā spēles Civilization Online;
  2. Norādiet savu derīgu e-pasta adresi,
  3. Izgudrot un pierakstīt savu paroli, kas sastāv no ne mazāk kā sešiem burtiem vai cipariem,
  4. Atkārtot paroli un neatkārtot paroli citos tīklos, lai nodrošinātu drošību jūsu spēles kontā;
  5. Iet spēle.

Droši vien nav tik vienkārši, jūs nodot šo standartu attiecībā uz jebkuru spēli, tā, ka varētu spēlēt Civilization Online. Un varbūt pārbaudiet jūsu konts būs diezgan ātri un viegli. Bet tas nav mums, lai izlemtu ar jums.

Ko jūs spēlēt spēli online civilizācijas Online nav jādomā soli pa solim, jo ​​tas nav saistīts ar tiešsaistes versiju šo.

Jo sākumā, jums tiks piedāvātas četras civilizāciju. Pie šī summa nebūs beigās, kad jūs staigāt pa spēli, parādīsies vairāk civilizāciju. Jūsu raksturs nebūs kavēties vienā civilizācijas visu spēli. Tas automātiski uzsist spēle, katru reizi, kad jūs sasniedzat noteiktu mērķi, veikt uzdevumu kādā konkrētā jomā.

Arī tas ir ļoti interesanti, ka jūs nākt dažādos laikmetos. Šeit viņi būs seši

 • Ancient ,
 • Klasika ,
 • Viduslaiku ,
 • Renaissance ,
 • Rūpniecības ,
 • Modern .

Tu redzēsi pasauli visās krāsās. Un tas palīdzēs jums augstas kvalitātes grafikas un labu animāciju spēlē.

Bet tomēr, tāpat kā jebkurā spēlē, ir beigas viņa uzvarēt. Uzvara būs smaids tikai tad, kad jums izveidot spēcīgu civilizāciju. Ar iespējām, kas būs uztveršanas lielākajā daļā pasaules, vai viens no nosacījumiem, uzvaru - lai sasniegtu aug Modern Age un pilnveidotu kosmosa braucieniem.

Iespējams, ka jums būs spēlēt Civilization Online bezmaksas. Ir tas, ka par reālu naudu, jūs iegūsiet nepieciešamās detaļas un elementus, vai lai uzlabotu kvalitāti rakstura labāku spēle.

Solījums, ka spēle būs labākais no tās veida. Nu jūs ne vienmēr piedāvāt pastāvēt civilizācijas, jo tas būtu radītājs pasaulē.

Vai ir vērts mēģināt! Šķiet, ka spēle Civilization Online jau vajadzētu būt neskaitāmi fani, kas vēlas uz brīdi nedrīkst atkāpties no aizraujošu procesu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more