Grāmatzīmes

Civilizācija 6

Citi nosaukumi:

Civilizācija 6 ir vēl viena spēle uz gājieniem balstītu stratēģiju ciklā. Sākumā spēle netika labi uztverta, taču pēc papildinājumu izlaišanas šīs spēļu sērijas fani to apstiprināja. Grafika spēlē ir diezgan augstā līmenī, valdnieku iemiesojumi ir veidoti multfilmu stilā, bet ar labu detalizāciju. Spēlē arī nav komentāru par mūziku, viss kārtībā.

Izvēlieties valsti no deviņpadsmit pieejamajām valstīm un sāciet spēlēt. Tradicionāli jūs sāksit spēlēt Civilization 6 tikai ar kolonistiem.

Vietas izvēle savai pirmajai pilsētai ir rūpīgi jāizvērtē. Lai izveidotu pilsētu, jums ir nepieciešams ne tikai konkrēts reljefs, bet arī katrai ēkai ir prasības. Pilsētas spēlē aug platumā. Dažām ēkām spēles sākumposmā var būt nepieciešama vieta, ko fermas aizņems. Tagad ne visas aktivitātes būs vērstas uz vienu pilsētu. Līdz ar reģionu parādīšanos ir jēga sadalīt uzdevumus starp dažādām valsts pilsētām. Piemēram, centrālajā koncentrējieties uz tehniskā progresa sasniegšanu, citās uz resursu ieguvi un darbinieku ražošanu, kas spēlē būs nepieciešami visu laiku.

Resursi nav vienmērīgi sadalīti, daži derīgie izrakteņi var nebūt jūsu valsts teritorijā un tad tie būs jāiegādājas no kaimiņvalstīm.

Neaizmirstiet par izlūkošanu, ja jūs uzdursit dabas brīnumu, tas dos ievērojamu daudzumu kultūras punktu.

Neatklātā telpa izskatās ļoti jauka un stilizēta kā veca karte.

Varēsiet izvēlēties atbilstošu politisko sistēmu.

Dažādos laika periodos viens vai otrs var būt ērts, to izvēle ir diezgan liela:

 • Ziemassvētki
 • Senā Republika
 • Oligarhija
 • Senā autokrātija
 • Teokrātija
 • Monarhija
 • Tirdzniecības republika
 • Demokrātija
 • Fašisms
 • Komunisms

Katram gadījumam ir savas priekšrocības un trūkumi.

Ēku izveides process ir diezgan labi animēts un izskatās diezgan reālistisks.

Spēle ir kļuvusi grūtāka, ir parādījies daudz jauna. Tagad tev jācīnās par sava laika ģēnijiem, kā arī par pasaules brīnumiem. Mēģiniet radīt nepieciešamos apstākļus ātrāk nekā jūsu pretinieki.

Pastāv arī tādas parādības kā dabas katastrofas un katastrofas, kā arī globālā sasilšana un okeāna līmeņa paaugstināšanās.

Ir atzīmētas

teritorijas, kurās pastāv dabas katastrofu risks. Uz tiem balstīties vai nē, tikai jūs izlemjat. Dažas problēmas, piemēram, plūdus, var novērst, upē uzbūvējot dambjus un hidroelektrostacijas.

Ja jūs nekad nevarat saskarties ar dabas katastrofām visā spēlē, tad globālā sasilšana un tās sekas skars visas valstis.

Uzvaru spēlē var sasniegt daudzos veidos.

 1. Kultūra
 2. Diplomātija
 3. Zinātne
 4. Reliģija
 5. Militārie

Jūs varat izvēlēties vienu virzienu un sekot tam, vai arī attīstīt visu vienmērīgi un izmantot situāciju, ja rodas iespēja veikt izrāvienu attīstībā.

Civilization 6 lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, visa pasaule jūs gaida šajā spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more