Grāmatzīmes

City of Transformers

Citi nosaukumi: Pilsēta trasformery

City of Transformers online - tas ir jauns bezmaksas tiešsaistes MMORPG spēles klients pēdējās paaudzes Transformatori, kas izveidota balstoties uz savu grafikas dzinējs. Šī spēle ir veikti žanrā Sci-Fi, kur milzīgs metropoli pārvērtās vietā militāru darbību, un milzīgs Humanoīdu roboti ir kļuvuši pilnu ihnimi iedzīvotāji.

Tātad, kas nonāk spēlē, jums ir nepieciešams, lai iet City transformatoru reģistrāciju. Jums būs nepieciešams ievadīt savu e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli. Un pēc tam lejupielādēt spēli klientu.

Reģistrācijas Pēc spēles pilsētas Transformatori, jums tiks lūgts izveidot rakstzīmi svogo: vispirms izvēlieties grīdas, tad izvēlieties raksturs klase (tos spēles 6, un visi no tiem ir vairāk nekā 80 prasmes), tad jūs varat mainīt izskatu jūsu raksturu un piešķirt svogo viņa vārds. Ņemiet raksturlielumiem vashogo raksturu, to 23 gabali, un tie visi ir svarīgi cīņā. Nu, principā viss. Tagad aplūkosim sīkāk esošajā tiešsaistes spēli pilsēta Transformatori klasēm, kas tika minēts

Assault - šī īpašā tuvcīņa attīstīta spēku un veselību. Teicamas dažādu griešanas un slashing ieročus;

Ghost - tas ir ātrs, veikls, un noslēpumains raksturs. Pieder dvīņu asmeņi;

Tehniķis - ir meistars bija ieroči un dažādu veidu fotografēšanai.

Vai uguns izplatīšanos un nodot pretiniekus pa ceļam maskētas mīnas;

Psionics - var ietekmēt ienaidniekus no attāluma un nodarīt lielu kaitējumu viļņus katastrofu un nekustīgas tās;

Defender - var dziedēt sabiedrotie (pat visu grupu), un papildu aura paaugstinātu rakstzīmes;

Technomage - ietekmē ienaidniekiem, uzliekot tām tādas sekas kā: saindēšanās, erozijas, prāta kontroles zudums, samazinātu pretestību, var zvanīt uz palīdzības droids.

Tātad, jūs esat spēlē. Uz ekrāna, jūs redzēsiet, instrukciju ziņa, ka jums ir nepieciešams rūpīgi apsvērt. Nozvejotas kādā no 2 mazas nometnes atkarībā no klases, pirmā lieta, kas jums jādara, ir runāt ar NPC (NKK), kas ir nepieciešams veikt darbu.

Visā spēle pilsētas Transformers tiešsaistē, jums tiks piedāvātas dažādas interesantas, daudzveidīgu un izaicinājumu uzdevumiem, kas ir sadalītas vairākos veidos: Main, Side, ikdienas un sērijas.

Pēc pirmās pāris quests tiešsaistes spēli pilsētas Transformatori, jūs saņemsiet atlīdzību par tās pirmo transformators. Tiesa, viņš sākotnēji nav piemīt liels spēks un to nevar pārvadāt pasažierus, bet pirms pirmās ienaidnieks tas izskatās gangbusters. Nogalināšanu monstriem un pabeigt quests, Jūs regulāri saņemsiet trofejas un balvas.

Play spēles City of Transformers tiešsaistē, jums būs kaujas ienaidniekiem un aizsargāt Matrix, kas tur daudz noslēpumus. Visi notikumi risināties 21 reģionos planētas, kur jūs sagaida dažādus testus un briesmām. Bet tas vēl nav viss spēlēt City of Transformers Jums būs iespēja apmeklēt mēness, mēness Amikrona, un pat pagātnē vai nākotnē.

Ja jūs zināt, viens no noslēpumiem, Matrix, jūs varat kontrolēt transformatoru (kas spēlē vairāk nekā 50 sugas). Katrs transformators ar spēli pilsētas Transformers tiešsaistē var pārveidot vienā no transportlīdzekļiem (katrai klasei ir sava veida transporta), tas aeromobile, Aerobayk pastaigas vai AIM.

Spēlēt online spēles City of Transformers jums būs pieejami 11 profesijas, ar kuru jūs varat iegūt līdzekļus, lai izgatavotu dažādus priekšmetus ekipirovok, eliksīri, čipsi, un pat savu transformatoru. Tirdzniecības pilsēta Transformatori tiešsaistes spēļu tirgus un ierosināto izsolē.

Šeit Jūs varat veidot ģildes, turklāt, pilsētas Transformers play varat saņemt sev mājdzīvniekiem (vairāk nekā 50), kas vienmēr būs ar jums, bet nekad stājas kaujas. Šajā spēlē, ir arī citi objekti, kas var mijiedarboties: mehāniskās un elektroniskās ierīces, datori, Teleporters, lauku resursi ...

Vai vēlaties izmēģināt? Pievienoties City Transformers dod jums šo iespēju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more