Grāmatzīmes

Atlantīdas pilsēta

Citi nosaukumi:

City of Atlantis ir reāllaika stratēģija, kas veltīta slavenā zudušās Atlantīdas kontinenta un tā civilizācijas ziedu laikiem. Spēlē jūs atradīsit skaistu grafiku un augstas kvalitātes balss darbību. Mūzika ir mierīga un neuzbāzīga.

Jums ir jāpārvalda pilsētas celtniecība un dzīve kontinentālajā daļā, par ko ir dzirdējis ikviens mūsu planētas iedzīvotājs.

Jūs iegūsit iespēju savām acīm redzēt noslēpumainas civilizācijas dzīvi spēles laikā un pat tieši piedalīties kādas no pilsētām liktenī.

Īsas apmācības laikā jūs iemācīsit mijiedarboties ar spēles interfeisu, kas nepavisam nebūs grūti. Pēc tam jūs varat sākt spēlēt City of Atlantis.

Būs ko darīt:

  • Labot ekonomiku
  • Attīstīt pilsētu
  • Apgūstiet jaunas tehnoloģijas
  • Nostipriniet savu aizsardzību

Šeit ir dažas no galvenajām aktivitātēm, zemāk par to visu varat lasīt nedaudz sīkāk.

Pārvaldiet resursu ieguvi, izpētiet jaunas vietas to ieguvei. Pilsētas attīstībai būs nepieciešams būvēt daudzus objektus, kas nozīmē, ka koks, akmens un dzelzs būs nepieciešams lielos daudzumos.

Būvējiet akveduktus, tiltus, ceļus un citas infrastruktūras, kas nepieciešamas attīstītai apdzīvotai vietai. Šo un citu ēku celtniecībai var nepietikt jums pieejamo tehnoloģiju. Attīstīt zinātni un atklāt jaunas iespējas.

Mēģini, lai iedzīvotājiem neko nevajag. Uzbūvēt nepieciešamo dzīvojamo māju skaitu. Cilvēkiem kaut kas ir jāvalkā, svarīgi ir arī pietiekami daudz pārtikas. Turklāt rūpējieties par reliģiju, celiet vairākus tempļus un lielas kultūras vietas. Veidot skolas, kurās var izglītot jaunas paaudzes. Galu galā jums būs nepieciešams daudz zinātnieku un inženieru, ja vēlaties, lai pilsēta attīstītos.

Neapmierināti cilvēki strādā slikti, kas nozīmē, ka jūsu pilsētā būs nopietnas problēmas. Vispirms izlemiet, ko būvēt, neuzņemieties uzreiz sarežģītus projektus, ja viss neiet labi.

Tirdzniecība palīdzēs jums iegūt resursus, kuru jums nav pietiekami, un pārdot pārpalikumu. Mēģiniet nodibināt tirdzniecības attiecības ar kaimiņu pilsētām.

Kad jūsu izlīgums būs pietiekami veiksmīgs, būs tie, kas būs gatavi ar varu atņemt pilsētas bagātības un iznīcināt visu, ko esat tik smagi strādājuši, lai izveidotu.

Būvēt aizsardzības būves. Izveidojiet jaunus ieroču veidus. Spēcīga flote arī nebūs lieka.

Veiksmīgas militārās kampaņas var nest taustāmu peļņu. Spēlē ir vieta kariem, bet vispirms tā ir veltīta attīstībai, jo kaujas režīms nav pārāk grūts. Uzvaru parasti izcīna armija ar skaitlisko pārsvaru.

Spēle tiek regulāri atjaunināta, un pašlaik tai ir agrīna piekļuve. Līdz izlaišanas brīdim daudz ko var būtiski uzlabot un pabeigt. Bet tagad nopietnu kļūdu nav un var spēlēt diezgan ērti.

City of Atlantis lejupielādēt bez maksas uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un uzziniet visus pazaudētās Atlantīdas noslēpumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more