Grāmatzīmes

Pilsētas XL

Citi nosaukumi:

Cities XL ekonomiskā stratēģija ar pilsētvides simulācijas elementiem. Spēle tagad ir klasiska ar atbilstošu grafiku. Spēlē jums ir jāveido un jāpārvalda pilsētas visā pasaulē.

Viss sākas ar nelielu ciematu, kas jāattīsta līdz milzīgai metropolei.

Šeit jums būs nepieciešams:

  • būvēt dzīvojamās ēkas
  • Attīstīt transporta infrastruktūru
  • Izveidojiet un izveidojiet ražošanu rūpnīcās un rūpnīcās
  • Izvēlieties piemērotas vietas jaunām apmetnēm
  • Kalnrūpniecība

Šeit ir ļoti vienkāršots uzdevumu saraksts, kas jūs gaida spēlē.

Spēle no pirmā acu uzmetiena var šķist pilsētas veidošanas simulators. Taču uzdevumi tajā ir daudz plašāki par pilsētas apbūvi. Veiksmīgai attīstībai jums būs nepārtraukti jāpapildina jūsu resursu krājumi, no kuriem daži var nebūt atrodami jūsu apmetnes tuvumā vai pat vispār nav sastopami kontinentā.

Kalnrūpniecībai ir jāierīko apmetnes neviesmīlīgās vietās, piemēram, tuksneša vidū. Šajā agresīvajā vidē ir jārada piemēroti apstākļi cilvēku dzīvei šādās pilsētās.

100 000 Katra no pilsētām ir celta no nulles, un tai ir jāiet visā evolūcijas ceļā no maza ciemata līdz tehnoloģiski attīstītai metropolei.

Playing Cities XL būs diezgan sarežģīts uzdevums, jo jums būs jāpievērš pietiekama uzmanība katrai pilsētai un jāpārliecinās, ka tā ir ideālā līdzsvarā, lai viss darbotos tā, kā vajadzētu.

Pievērsiet uzmanību ceļu projektēšanai. Tas ir svarīgāk, nekā varētu šķist. Pat lielākās ražotnes nespēs strādāt ar pilnu jaudu, ja būs grūtības ar loģistiku. Iedzīvotāji arī nebūs priecīgi, ja pilsētu pastāvīgi ierobežos sastrēgumi.

Spēlē svarīgu lomu spēlē

pilsētas iedzīvotāju. Veidot pietiekami daudz iestāžu, kur cilvēki var iegūt izglītību. Izveidot izklaides centrus, kur iedzīvotāji var atpūsties pēc darba.

Spēlē ir vairāku veidu mājas. Katram pilsētas rajonam ir sava tipiskā ēka. Cilvēki ir apmetušies pēc izglītības. Jo izglītotāki īrnieki, jo ērtāki apstākļi viņiem būs nepieciešami dzīvošanai. Diezgan dīvains lēmums, bet acīmredzot tā šķita pareizajiem izstrādātājiem.

Spēle var jūs aizņemt ilgu laiku. Globuss ir liels, kontinentu ir daudz un visu uzbūvēt nebūs viegli.

Pilsētas viena no otras pārāk neatšķiras. Ar laiku varēsiet pamanīt labus lēmumus un izmantot tos nākotnē, projektējot jaunas apdzīvotas vietas.

Izstrādātāji ir parūpējušies par tiem, kuri vēlas paši veikt spēles modifikācijas. Ir ērts iebūvēts redaktors, kas ļaus īstenot gandrīz jebkuras idejas.

Protams, internetā var atrast daudzas gatavas kopienas radītas modifikācijas. Dažas no šīm modifikācijām var šķist daudz interesantākas nekā pati spēle.

Cities XL lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai ne oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli, visa planēta gaida, kad sāksit spēlēt un padarīsit to apdzīvotu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more