Grāmatzīmes

Pilsētas: Skylines

Citi nosaukumi:

Cities: Skylines ir viena no retajām veiksmīgajām pilsētas celtniecības simulācijām. Spēlei ir laba grafika, kamēr nekas nepalēninās un nesasalst. Mūzikas izvēle šādām spēlēm nav galvenais, šeit katrs var izvēlēties, ar kādu mūziku spēlēt.

Pašā spēles sākumā apbūvei būs pieejams tikai neliels zemes gabals divu reiz divu kilometru garumā. Bet laika gaitā šī telpa palielināsies, līdz jūs uzbūvēsit pilnvērtīgu pilsētu ar priekšpilsētām.

Spēlē jūs gaida daudzas lietas:

  • Būvēt ēkas
  • Veikt saziņu
  • Parkojiet parkus
  • Nodokļi
  • Izveidojiet ceļus un krustojumus
  • Izvirziet likumus, kas iedzīvotājiem padarīs dzīvi ērtāku.

Var šķist viegli spēlēt Cities: Skylines, bet tā nav. Papildus nepieciešamo ēku būvniecībai ir jāattīsta arī cita infrastruktūra. Mums vajag labus ceļus. Jo vairāk iedzīvotāju jūsu pilsētā, jo svarīgāks būs šis parametrs. Būs jādomā arī par to, kā izveidot ērtus transporta mezglus un kuros rajonos būtu jāierobežo kravu transporta kustība. Pretējā gadījumā jūsu pilsētu pastāvīgi ierobežos satiksmes sastrēgumi.

Ūdens attīrīšanas iekārtas, ūdensvads un kanalizācija ir neaizstājami mūsdienu pasaulē, rūpējieties par to izbūvi.

Visas mūsdienu pilsētas ir nodrošinātas ar elektrību, un bez tās mēs šeit nevaram iztikt.

Mums jādomā par ainavu labiekārtošanu, lai to izdarītu, ierīko pietiekamu skaitu parku un skvēru.

Visi šie projekti prasīs daudz naudas, tāpēc ir jānosaka nodokļi. Ērtības labad teritoriju var sadalīt rajonos, izdomāt tiem nosaukumus. Piešķiriet dažādas nodokļu summas atkarībā no zemes vērtības.

Rūpes par ugunsdrošību ir ļoti svarīgas, īpaši lielajās metropoles teritorijās. Sagatavot attiecīgus tiesību aktus. Uzlikt iedzīvotājiem pienākumu visas telpas aprīkot ar ugunsgrēka detektoriem. Smēķēšanas aizliegums sabiedriskās vietās palīdzēs arī cīnīties ar ugunsgrēkiem, turklāt padarīs dzīvi ērtāku cilvēkiem, kuri rūpējas par savu veselību un nevēlas elpot dūmus.

Katrai pilsētai ir nepieciešami poligoni un pārstrādes rūpnīcas. Šīs vietas vislabāk aprīkotas piepilsētas zonās.

Neskatoties uz rūpēm par vidi, mēbeļu būvniecība un ražošana nav pilnīga bez koka. Veidot mežizstrādes uzņēmumus pilsētas nomalē.

Lai piegādātu pārtiku, būs vajadzīgas saimniecības, jo lielāka pilsēta, jo vairāk tās būs vajadzīgas, lai nodrošinātu pārtiku visiem iedzīvotājiem.

Spēlē nav vairāku spēlētāju, taču šādās spēlēs tas nav vajadzīgs. Jūs varat izbaudīt spēli, izstrādājot jaunas zonas, un neviens jūs nenovērsīs no šīs aktivitātes.

Kādā posmā jūs varat atpūsties no plānošanas un būvniecības un vienkārši vērot savas pilsētas izmērīto dzīvi. Jūs varat dot vārdu jebkuram no ciema iedzīvotājiem un redzēt, kā viņiem klājas. Jūs varat nosaukt jebkuru ēku vai pat dzīvnieku.

Cities: Skylines bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam spēļu portālā vai oficiālajā vietnē.

Spēle izrādījās veiksmīga visos aspektos, ja jums patīk šie simulatori, jums tas noteikti jāspēlē! Instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more