Grāmatzīmes

Chibiki

Citi nosaukumi: Chibiki

Chibiki internetā - bezmaksas multiplayer spēle žanra fantāzijas, kas ir ieguvusi milzīgu pēc visā pasaulē.

Online spēles Chibiki nes uz datoru atskaņotājs šādām minimālajām prasībām:

· Windows XP / Vista / 7

· Ātrgaitas interneta pieslēgums,

· Procesors: Intel P4 3 GHz un augstāk

· RAM 1 GB RAM

· Video karte: GeForce FX 5800 un iepriekš

· Vismaz 5 GB brīvas vietas cietajā diskā

· DirectX 9. 0C un virs

Pievienoties spēlē Chibiki ir trīs vienkārši soļi. Pirmais solis ir

· Lai izvēlētos vēlamo lietotājvārdu - nosaukumu, ar kuru jūs zināt spēli;

· Ieviešana e-pasta adreses

· Jums ir pieņemt lietotāja līgumu un izlasīt spēles noteikumus

· Un ievadiet ciparus no attēla.

Reģistrēties Chibiki turpināt apstiprinot paroli. Tad jums būs nepieciešams lejupielādēt spēli klientu - īpaša programma, kas palīdz attēlot grafikas un samazina kļūdas. Klientu izmērs - apmēram 1,5 GB. Chibiki online reģistrācija ir pabeigta, un jūs esat gatavi ienirt pārsteidzoši spilgtu karikatūra pasaulē.

Chibiki online spēle balstīta uz ārkārtīgi populāro romānu Ķīnā Zhu Xian . Sāk spēlēt spēli online Chibiki, jūs nonākat pasaulē, kur divas frakcijas iebilst

· True doktrīna

· Ķeceriem .

Jums būs nepieciešams izvēlēties, kura puse būs turēt savu raksturu. Un ķeceri, un atbalstītāji patieso doktrīnas ir trīs burvju skolas.

Patiess mācība:

· Temple tīrs mākonis . Tās piekritēji var izmantot masu burvju uzbrukumiem, kopā un kopējo jaudu nogalināt ienaidniekus

· Klosteris debesu skaņa - Šajā rezervātā dziednieki, palīgi uzbrukt kaujinieki;

· Sect dedzināšana vīraks ir visvairāk spēcīgs viļņus, turklāt veiksmīgi pretoties indes.

Ķeceriem var izvēlēties sev kādu no šīm skolām:

· Celtni karalis spokiem cīnītājiem kas ir slavens rada ievērojamu fizisko kaitējumu un izturīgi pret maģiju;

· Ģilde akācija var kļūt neredzams un atdzīvināt savus sabiedrotos, un tie arī patīk izmantot uzbrukumiem, kas nodarīt fizisku kaitējumu;

· Skolas svēts witch - ļoti nopietni pretinieki, kuriem piemīt spēcīgas lāstus un laba iespēja, lai uzbruktu.

Game Chibiki tiešsaistē piedāvāt savu raksturu unikālo palīgs - pet. Pet palīdz savam saimniekam kaujas, kam ir īpašas spējas. Viņš var arī vēlēties veikt jebkuru uzņēmēju, tomēr, ja viņa līmeņa apņemšanās ir pietiekami augsta. Pet jūs varat saņemt cīņa vai kas sekmīgi pabeiguši visus uzdevumus, lai iesācējs, lai saņemtu savu balvu.

Spēle ir labi izstrādāta cīnīties sistēma, kas nav mazāka par labākajām spēlēm šī žanra. Cīņas walkthroughs, un uzvara ir atkarīga no izvēlētās taktikas, kā arī par apjomu un īpašībām, savu raksturu un mājdzīvnieku. Kad tu spēlē Chibiki, jūs varat saglabāt kaujas automātiskajā režīmā, izmanto pirmās palīdzības kaujas laikā, lai atjaunotu savas pilnvaras. Masveida cīņas spēlētāji pret spēlētājiem - simts dalībniekiem katrā pusē, neatstās kāds vienaldzīgus.

Kad jūs spēlēt spēli Chibiki online, tad jums nebūs garām. Ar katru jaunu līmeni, pirms jūs atvērt jaunas spējas un iespējas. Kvesti - Īpašu uzdevumu izpildi, no kuriem nāksies cīnīties un sagraut galvu uz mīklas laikā - jāatjaunina ik pēc pieciem līmeņiem.

Laikā, ka jums būs Chibiki spēlē, jums būs prieks ar lielu sociālo elementu spēli. Jūsu raksturs var atrast palīgs šajā spēlē, un visi varianti mijiedarbību ar citiem spēlētājiem noteikti.

Skatot šajā spēlē, jums ir pasaulē, atgādina multiplikācijas filmu anime un ne drīz iespējams saplēst sevi prom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more