Grāmatzīmes

Projekts

Citi nosaukumi: Tiešsaistes projektu spēļu projekts

2009 Uzņēmums Omerta Online un "Stārķis" tika izlaists pasaulē tik lielu auditoriju orientētu projektu, piemēram, tiešsaistes spēli projektā. Un šī auditorija un skatītāji tiek pastāvīgi pasūtījis, ka nav ierobežot saturu un galvenā priekšrocība projekta - uzlabotas cīnīties sistēma, kas var apmierināt lielāko daļu "pārlūka" spēlētājiem.

Pirms uzsākt soli projekts Reģistrācija spēlē , pārliecinieties, ka jums ir:

1) dators ar interneta pieslēgumu;

2) 1 GB RAM

3) monitors ar 1024x768 izšķirtspēju,

4) Adobe Flash atbalstu (vismaz 9. 0), un pārlūkprogramma to atbalsta.

Ja jūs esat lepns īpašnieks visu iepriekš minēto, jūs varat droši doties uz oficiālo mājas spēli, uz lapu Projekts Reģistrācijas . Obligātie lauki šeit ir šādi:

· Jūsu nekustamā e-pastu; [_11_ ]

· Lietotājvārds - vārdu spēle,

· Vakar,

· Drawn apstiprinājuma kodu.

Pēc lasījums un pieņemšana lietotāja līgumu, ievietojot ķeksīti tukšajā maz loga posmā reģistrācija projekts pilnībā pabeigta. Tālāk jums vajadzētu izveidot raksturu, bet, ja jūs vēlaties, - un "visu" no trīs. Šajā gadījumā pēc prēmiju sistēma:

→ radīšanai I varoņa balstās 1000 monētas;

→ par II - 200,

→ trešo - Kopā 100 sudraba gabalus.

Viss jūsu (un tikai jūsu) rakstzīmes var būt unikāls izskats, laba spēle resursus (dažādības pieejamo ārējiem kritērijiem), ļauj ne taupīt uz izskatu.

Augt un attīstīties projektu online jūsu varonis var veidot, izmantojot saņemti kaujā, uzdevumi, utt pieredzes punktus Daudzi NPC palīdzēs , spēlēt spēli online projekts , nodrošinot jūs ar tiem pašiem uzdevumiem un misijām. Jā, un, pateicoties tās izcilo interfeisu Play projekts būs viegli un ērti: atrisināt visas detaļas, jums būs nepieciešams ne vairāk kā 20 - 30 minūtes. Plus, ka spēlēt spēli online projekts viss bija pat vieglāk, šeit ir brīnišķīga lieta, jo karti, kurā pašreizējo atrašanās vietu un ļoti raksturu un citiem objektiem, cik nepieciešams (Rātsnams, remonts, mazumtirdzniecības vietās utt

Jums noteikti būs jānosaka, ar ko ieroci jūs vēlētos pievienoties kaujas, lai gan tas būs grūti: vietējā dažādas ieroču ir pārsteidzoša: vairāk nekā 300 sugu kājnieku ieroču, pamatojoties gan uz bioloģiskiem un enerģijas tehnoloģiju. Lai sašaurinātu izvēli nedaudz, Projekts Online spēle tiešsaistē sniedz iespēju iegūt kādu no šīm specializācijām:

1) snaiperis - lietpratīgi šaušana pie lieliem attālumiem. Ar palīdzību liela kalibra precizitātes šautene ietekmē visneaizsargātākie no ienaidnieka ķermeni, vienlaikus paliekot ārpus atriebības iznīcināšanu.

2) uzbrukums - karavīru tuvcīņa.

3) Shooter - daudzpusīgs cīnītājs, kas spēj iznīcināt ienaidniekus, gan tuvu un tālu.

Tātad, ja jūs vēlaties, Play projekts online pietiekami, tas būs nepieciešams, lai izskatītu konkrētus kaujas spējas, atverot jaunus apvāršņus par dažādām fotografēšanas un militāro taktiku kopumā.

Īsi par zemes gabalu: projekts Online online spēles ir balstīta uz diviem romānu C. Lukyanenko, marķēts "Melnraksts" un "tīru kopiju." Tā ir ideāla kombinācija pasaulēm, kurus vieno kopīga Visumu sauc Veer. Izdzīvot šeit nav tik viegli, bet ļoti interesanti. Ja jūs vēlaties, lai pārbaudītu sevi un iet cauri aprakstītos notikumus vislabāk pārdoto grāmatu personīgi, pievienoties mums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more