Grāmatzīmes

Black Mirror 2

Citi nosaukumi: Melns Mirror 2, black spogulis 2

Procesors: Pentium 4/Athlon XP 1. 5 GHz

Operatīvā atmiņa: 512 MB

Video: 256 MB atmiņas

Disk Space: 6 GB

Black Mirror 2 - otrā daļa no populārākajām spēlēm žanrā klasisko piedzīvojumu, ar nelielu Vācijas komanda dzērveņu ražošana attīstīta. Turpinājums spēli neatklāj mums visus noslēpumus slēptās pirmajā spēlē, bet, pastāstiet mums pilnīgi jaunu dzīves stāstu par lāsta Gordons, žēl īpašniekiem tumsā un noslēpumainas muižas. Melns Mirror 2 spēles tur nenododamu drūmu atmosfēru un vidi, savu priekšteci.

Uzzīmē

Ja radītāji pirmā daļa no spēles pagroza ap visu stāstu ar tādu pašu nosaukumu un muižu no sākuma throwing spēlētājs bieza lietas, noslēpumaina, mistiska un biedējošas, autori nolēma turpināt nedaudz citu ceļu, līdz spēlētājs pakāpeniski atklājot gabala deformē. Black Mirror 2 viss sākas no nekaitīga pirms mums ir maza un ļoti jauka pilsēta, kur, šķiet, lielākais traucēklis ir kašķīgs galvenais varonis. Un neviens no paša sākuma mums nebija teicis par kalniem līķu vai briesmīgs lāsts, tikai izpūstas drošinātāju, kas būtu novērsis iet uz leju uz pagrabu. Nopietnas pagriezienus sākumā nebūs, mēs saskaramies regulāri puisis, Darren Michaels būs klīst pa skaistā pilsētā, iepazīstoties ar viņa tikpat jauki cilvēki, un nightmarish ģimene Gordons mēs tikties, izņemot uz yellowed fotogrāfijas. Bet tas ir pagaidām, kādā brīdī spēlē Black Mirror 2, viss pagriezās otrādi un notikumi sāk risināties ar biedējošā ātrumā. Šeit traģiski galvenais varonis slimnīcā neizmanto savu māti, un noslēpumains svešinieks, ar kuriem mēs tikāmies cietumā un vietējā policijas iecirknī nav pateikt mums kaut ko briesmīgu un biedējoši. Soli pa solim Black Mirror 2, spēle tikai nesen šķita mums gaismu un saules, būs pārspīlēt, kas aptver visas migla baiļu un vispārējās aizdomām.

Spēle

Spēles plāns, tāpat kā daudzi spēlēm šī žanra, ir samazināts risināšanā noslēpumus nepārtraukts, unraveling mīklas un meklējot atbildes uz jautājumiem, pop up kā stāsts gaitā. Galvenais Black Mirror 2 neapšaubāmi stāsts, viņš būtu spēlētājs pavadīt laiku uzskaites intonācijas dialogos, skatoties video un atmiņas par spēli rakstzīmes. Drīz varētu pilnībā izprast visas deformē un pagriezienus stāsts, visa tehniskā puse spēles paši atkāpjas uz fona, un lēmums būs nākamais puzzle ir ne tikai vēl viens grūts puzles, bet gan veids, kā uzzināt, ko tālāk piedāvāt mums spēli Black Mirror 2.

Adventure 2. 0

Black spogulis 2, spēle ir piepildīta ar klasisko, kā visu šo konkrēto spēli žanra locekļiem, un galvenie inovācijas, kas meklējumi nav tik izplatīta prakse. Ikvienam, kurš jebkad spēlējis quests, varēja redzēt loģisko nekonsekvenci pārceļas risināšanā visvairāk mīklas, kad kopums tīru ūdeni, kļūst sarežģīts ķēdes darbības ar meklēšanas spaiņiem, labi pielāgota, lai atrisinātu šo ir ļoti labi, ja tas būtu daudz vieglāk iegūt ūdeni tuvumā atvērta ūdens vai strūklaka. Šeit ir loģiski gadījumi, ja tāds ir, tas nav tik acīmredzama, un visa spēle nav daudz ietekmējis. Turklāt visi būtiskākie raksturīgi žanrā spēles saglabātas gandrīz tās sākotnējā formā - slēdzenes un seifi, dažāda noderīgas lietas, tad pārvēršot tās darba vienībās, remonts bojāta, tas viss būs pārpilnību šeit.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more