Grāmatzīmes

Ceļš caur haosu: Radītāji Pasauļu

Citi nosaukumi: Chaosroad

Online spēles Road caur Chaos - bezmaksas pārlūka spēle RPG fantāzijas žanrā. Kopš tās pirmsākumiem 2005, spēle ir izdevies ieinteresēt plašu auditoriju, un ir kļuvusi par daudzu lietotāju. Tas ir viss, ka spēlētāji, piemēram, tā: raksturu attīstību un impērijas uz savu garšu, kas veic interesantu kvestu darbus ceļot pasaulē, izvēloties profesiju, episkām cīņām, izveidojot klanu. Un tas viss, bez pienākuma veikt ikmēneša maksa! Ceļš caur spēli Chaos Online pieejama, ja jums ir interneta pieslēgums un dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām. Lejupielādēt spēli klients nav nepieciešama. Nokļūt šajā brīnišķīgajā pasaulē palīdzēs ceļu caur haoss tiešsaistes reģistrāciju. Nedomāju, ka tas prasīs daudz laika. Pievienoties spēli ceļu caur Chaos - vienkārši aizpildīt reģistrācijas formu. Jums galvenajā lapā raksturs, ar ko var spēlēt un sākt ceļu caur Chaos. Uzmanīgi izlasiet to, kā arī sakārtotu par rakstura īpašībām, kas var uzlabot visā spēlē.
Lai spēlētu šo spēli online Road caur Chaos būtu jāpieņem lēmums, ar baudu. Saņemt tendence var pievienoties klanam, pirktas no dīleriem, vai arī saņemt atlīdzību par noteiktiem pakalpojumiem. Apsvērt, kādas izvēles piedāvā ceļu caur haosu tiešsaistes spēli
1. Dark tieksme - fani Lielās Dark tieksme vampirism. Zīmēšanas spēku no objekta dievkalpojumu, var sūkāt vitalitāti savu upuri.
2. Bright tieksme - jautrs kalpi grandiozs gaismu. Ir laba veselība, lai ātri atjaunot pēc avārijas.
3. Guard nepieskaramajiem - iedzīvotāju pasaulē, kas ir paredzēti, lai uzraudzītu atbilstību kārtībā. Argus pieprasot visi ievēro likumus.
4. Neitrāla tendence - karavīri, kas atrodas uz malas starp tumsu un gaismu.
5. Izstumtie - pārkāpēji par spēles noteikumiem, kas ir lāsts. Viņi neievēro citiem spēlētājiem pie nemainīga maldiem.
6. Gods - noslēpumains majestātisko radības, vēlmes, kas ir grūti saprast.
7. Tirgotāji - amatnieki pelnīt naudu burtiski no nekā. Jebkurš spēlētājs var sniegt visu nepieciešamo, lai pēdējo maksā daļu no savas dvēseles.
Galvenā nodarbošanās spēlē - saimniecības cīņas. PvP sistēma ir labi pārdomāts radītāji. Ceļš caur haoss tiešsaistes līdzeklis, kas iesaistīti šāda veida cīņu, dueling, līgumattiecību cīņas, daudz mazu un sienas līdz sienai. Duelis - duelis ar diviem spēlētājiem piedalīties, kurā ir iespējams jebkurā līmenī. Līgumiskās cīņas būtībā ir tādi paši duels, tikai šeit naudas likmes. Pāļu-small - grupa apkarošanai, kurā serveris nosaka savu saistību ar vienu no pusēm. Bet kaujas sienas līdz sienai jūs jau varat izvēlēties, kurā pusē cīnīties. Cīņas notiek ar dažādu iekārtu. Inventāra spēlē ir munīcija, burvju sastāvdaļas, potions un sīkumi.
, Lai būtu jautri un atpūsties no šausmīgs cīņām, jūs varat staigāt apkārt dēļ. Apmeklējiet ēkas, kas redzēs pa ceļam. Pēc spēles Spēle Ceļu caur Chaos Online jūs, izmantojot veikali, tirgus, pasts, banka, smēde, templi, raktuves. Veikaliem un tirgiem, piemēram, būs iespēja iegādāties nepieciešamās lietas. Jo smēdē podremontiruete šķelto munīciju. Ar banku uzkrājumi uzkrāt līdzekļus un pastu ar citiem personāžiem. Raktuves arī savākt vērtīgus resursus. Un tas nav pilns saraksts no ēkām, kas atradīs pasauli daudzveidību šajā unikālajā spēlē!
Ceļu caur haosu spēles kļūst interesanta ar pieaugošo līmeni. Jums ir nepieciešams, lai iegūtu pieredzi. Starp līmeņiem ir ups - sava veida apstāšanās uz nākamo līmeni. Katru apom atlīdzību, kas skaidrā naudā vai papildus pantiem. Veicināšanas līmenis paver jaunas iespējas. Un ko sākotnēji bija pieejama, kļūst reāls.
Pievienojieties pasaules pārpildīti haoss tiesības tagad, un pārliecinieties, ka jūs žēl, vienkārši nav! Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more