Grāmatzīmes

Chaos Rage

Citi nosaukumi: Chaos Rage

Chaos Rage: uz mītu taka.

Guži no Asgarda panikā - jau bija redzamas pirmās prognozes par Ragnaroku. Reiz sauca par mirušo Veshchunov v lva, un viņa stāstīja briesmīgajam priekšstatu par dievu un pasaules nāvi, kas sāksies ar niršanu tumsā, kad draudīgs vilks Fenrir zaglotnet saule. Dieva izmisumā, izsaucot varoņus un leģendāro kauju savā pusē, bet spēle „Heroes” cīņā ar šiem laikmeta notikumiem izmanto krāsas un dinamiku.

Razrabatyvala pārlūks MMORPG produkts BBG studija turnīru bāzes stratēģijai un skandināvu episkajiem mītiem. Rotaļlieta atstāja oriģinālu, pievilcīgu, lai gan tas ir izgatavots divdimensiju plaknē.

Otsenit visu šarmu apbrīnojamo rotaļlietu var ikviens, kurš ir nolēmis spēlēt Chaos Rage, jo tas ir pieejams bez maksas. Jums ir jācīnās līdzās ar Odinu, Loki, Thoru un citiem dieviem Asgardam un iepazīstināsim ar dievu Skuld pasauli.

Sava kunga izvēle.

Pered jums šķiet krāsains, nezināms, fantastiska pasaule, kurā dabiski izmantot burvju, atbilst Titāniem, neticami monstriem un milzīgs pūķis, kas palīdz cīņā uzvarēt. Jūs būsiet mājās starp dieviem, ja tu spēlē spēli Chaos Rage.

Pirmkārt, mums ir jāizlemj, kas būs jūsu Kungs, un kas tas būs sekss. Pārbaudīt pretendentu kvalitāti un doties kopā ar viņiem. Kā arī izvēlētā varoņa viena no klasēm nevar būt unikāla, jo mēs varam redzēt pozitīvu brīdi, kas nav jāuztraucas par kaut ko, kas nepieņem nekādu labumu.

  • Warrior darbojas kā tvertne - bezbailīgi virzās uz priekšu uz ienaidnieka, gatavs to saplēst. Viņš ir pārliecināts, pārliecinošs un mežonīgs, un pārākuma sajūta dod viņam drošu aizsardzību, vareno spēku un hit punktus, kas ir pietiekami ātriem un efektīviem uzbrukumiem.
  • Assassin dod priekšroku ātram uzbrukumam, viltībai, veiklībai un precizitātei. Viņa manipulācijas grūti pamanīt, ka viņš mierīgi uzlec, lai sniegtu letālu šāvienu.
  • Mag neizmanto parasto ieroci, jo viņa arsenālā ir pietiekami daudz burvestību, lai iznīcinātu vairākus ienaidniekus, bet paliekot prom no tiem. Viņam ir lielāka vara un pastāvīgi uzlabojas.

Jūsu Kungs attīstīsies, uzlabojot viņu iemaņas cīņā un quests. Uzkrājiet pieredzi un apgūstiet jaunas prasmes, ja jūs neaizmirstat no darba. Arī obligāts ir arī nepilngadīgs, un jūs izlemjat, cik daudz jums ir nepieciešams. Un, ja pievienosies ģildei, arī no tā būs darbs. Apzinoties dažādu misiju īstenošanu, jūs uzlabosiet Kunga kvalitāti un labāk parādīsieties šajā lietā. Tomēr pirmā lieta, kurai ir jānokārto kāds spēlētājs, šī kaujas varoņu reģistrācija.

Armed ar zobenu un burvju.

Odnomu uz lauka neatbalstīja ienaidnieka armiju, un jums ir nepieciešami palīgi, kurus ir viegli nomāt krodziņā pēc viņu talantu analīzes. Tagad jūs esat gatavi izaicinājumam, tikoties ar ienaidnieku, pārvietojoties pa karti iPlayer Chaos Rage.

Sakārtot rakstzīmes atbilstoši savām prasmēm. Ņemiet vērā, ka nomātie karavīri automātiski izmantos savas prasmes pretēji Kungam, kurš var izvēlēties savus talantus, kas vairāk atbilst pašreizējai situācijai. Palielinoties varoņa līmenim, palielināsies arī talantu diapazons, un, ja jūs uzkrāsiet daudz dusmas, jūs varat izmantot šo burvestību kā aicinājumu pūķa palīdzībai.

V Chaos Rage Arena ir paredzēta vienai un masai izklaides cīņai un PVP cīņai, pēc kuras uzvarētājs saņem vērtīgus atalgojumus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more