Grāmatzīmes

Ceiron Wars

Citi nosaukumi: Ceiron Wars

Ceiron Wars Online - bezmaksas pārlūku balstītu lomu spēlē stratēģijas spēle. Tas ir pilnīgi fantāzijas pasaule piepildīta ar sulīgu saturu un Pestryaev daudzveidību. Šis projekts - ir ne tikai tehnoloģiju šedevrs un demonstrēt augstu estētikas, tas ir arī neparasts savā būtībā ir leģenda, kas ir pamats aizraujošu gabala. Vēsture Ceiron Wars online jums pastāstīs par grand karu, kas ar biedējošu ātrumu izplatās uz visiem nooks un crannies burvju Visumu. Divi milzīga impērija nevar nomierināties un to opozīcijā iesaistīties arvien vairāk mazo valstis. Spēlētājs izvēlas vienu no konfliktējošām pusēm risinot tautas labad vēl spēle pēc tam. Jums būs neaizmirstama pieredze piepildīta veidā, ka jūs parasti sākat amatpersona. Bet nav tālu, kad jūs apzināties varoni un slavu smashed uz visiem stūriem neredzētas zemes. Sākas Ceiron Wars spēlēt tieši tagad, lai pierādītu visiem ap jums, cik talantīgs komandieris!

Lai spēle ietilptu dažādas operētājsistēmas. Tseyron Wars spēle atbalstu Windows , Linux , Ābolu Mac . Galvenais ir, lai būtu pieejams internets un instalēta datorā Adobe Flash . Jums nav jātērē laiks, mēģinot instalēt kaut ko. Vienkārši Ceiron Wars reģistrācija ļauj ievadīt spēli jebkurā laikā un no jebkura datora. Atvērtu savu kontu, jūs varat mājās, darbā un uz ceļa. Konts ir izveidots šādi: ievadiet savu e-pasta adresi, paroli un parole ir jāatkārto. Papildus lauki tiek aizpildīti tikai tad, ja tam piekrīt. Pabeidzot reģistrācijas procesu, Jūs saņemsiet ziņas no radītāji, kas attiecīgajā vietā tiek pārbaudīta pēc noklusējuma, un jūs automātiski izņemt abonementu. Turklāt, paturiet prātā, ka noklikšķinot uz "Reģistrēties" jūs atzīstat piekrišanu noteikumiem.

Sāka spēlēt Ceiron Wars , jums atrast sev apkārt neticami šķirni. Get vismaz, ka, piemēram, fantastisks zemi apdzīvoja dažādu tautu. Te viņš satika un Pirokantsy un Galentsa un Asna, un turki un Nippontsy, un Norvēģijā, un Asnardakiytsy un Firokantsy un uiguru, un Arābijas un tibetiešiem, un Altaja, un Gul, un Latina un daudzi citi. Ir trīs lielas federācijas. Proti, Atiyskaya federācija, federācija Fara Grunts un federācijas Dienvidu Soriena. Turklāt, iedzīvotāju un dažādās reliģiskās pārliecības. Gaismas Lukturis-Uni, Alternative Reality, Šamanisms, patiess Dievs - tas nav pilns saraksts no apliecināja ar milzīgo milzīgs pasaules reliģijām. Būtu labi uz šo zarošanās viedokļiem beidzās, tāpēc nav! Nemierīgs iedzīvotāji Tseyrona izplatīt vairāk un dažādas pieejas, dievkalpojumu idejas pretējas strāvas. Lūk, daži no tiem: Semazhenizm, perfekto, brālība Vilka, liecina par izturību, cultists un citu debesu leģions Nu, kā jums tas viss? Garlaicība vienkārši nebūs jāmirst!

Tātad, ko darīt, lai šo ārkārtas pasaulē, ne tikai izdzīvot, bet arī, lai gūtu panākumus? Jums nevajadzētu gaidīt, kamēr viņi paši kļūst par upuri. Justies brīvi iet uz priekšu, apkopot savu squad, izmantojiet retro-futūristisks tehnoloģiju, podyschu uzticamus sabiedrotos, pastāvīgi uzlabot savas prasmes karavadonis. Būs ļoti labi, ja jums būs palīdzēt satelītu, bet viņa uzticību un atrašanās vietu, pirms jums ir nepieciešams, lai uzvarētu. Ceiron Wars spēle sūta jums satelīti, piemēram varoņiem

- Selina - pirokanskaya skaista sieviete, kam neatvairāmu izskatu un prātu;

- Bogdan - absolvents Temple kultūras. Pat tad, kad bērns paliek bez vecākiem. Viņa liktenis nav bojāti, un tas nav pārsteigums, ka laika gaitā viņš kļuva ventilatoru no skarbākajiem Debesu leģiona;

- Eva - dzīvojamā klaiņo dzīves meiteni no noble ģimenes. Strūklas stiepjas viņas noziegumus, bet visi Eva nevēlas apmesties.

- Yavuzalp - ideāls karavīrs ar spēcīgu raksturu un tērauda slēģus. Kas nav bijis savā dzīvē, bet visas rūpes viņš izturēja ar cieņu. Bet viņa vēsums un nežēlība bieži nesaprotama citiem.

Laikā spēle spēlētājs stykatsya ar pārstāvjiem no dažādām rasēm. Šajā spēlē ir pārstāvji no augstākās sacīkstēm, bet viņi nevar redzēt. Tikai dažas norādes par to esamību, bet jautājums par šī fakta atzīšanas joprojām ir atvērts. Otrais sacensības - vecāki radības. Tā izstrādāta veidu radības, kas dzīvo visā kontinentā. Trešais sacensības - ir jaunāka, kas pārstāv sugas ar vāji attīstīta kultūra. Viņi pat nav spējīgi kaut ko darīt, lai organizētu un sazināties vienam ar otru. Vai Jūs saņemsiet uz raibā pūļa - laiks rādīs, pats galvenais - uzticību.

Un visbeidzot, kā varētu es neminēšu majestātiskie cīņas rodas gandrīz nepārtraukti. Spēlētājiem ir tādas kaujas laukā, kā Altāra Minis, Crystal alas, White Pass, Skadzhersky mežs, lava tiltu Basnaksky Falls robežsardzes Galenski Tower Tavern. Come on! Apmeklējiet šos ciemus redzēt firsthand, ka protokolā pavadīja tur patiesi neaizmirstamu!

Var tikai novēlēt jums veiksmi un baudīt spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more