Grāmatzīmes

Castlot

Citi nosaukumi: Castlot

Kastlot spēle - fantastiska spēle ar lomu spēles elementiem stratēģijas, kas var veikt tevi senajā pasaulē 6 gadsimtā. Jums būs iespēja izjust savā ādā, kas bija par brutālo anglosakšu kara. Tāpat kā valdnieki pēdējos gados, jums būs nepieciešams, lai veidotu un stiprinātu viņu pilsētu. Sākumā savu īpašumtiesību gaping tukšumā, bet atdzīvina mazpilsētā, veidojot savu infrastruktūru un uzpildes skaļš iedzīvotājiem - tas ir jūsu aicinājums. Zinot, ka uzticams cietokšņa sienas aizsargāt jūs, var justies droši šajā asiņainajā karā. Spēlēt Castlot - līdzeklis aizsardzībai pret briesmīgs ienaidniekiem un veikt dizzying uzbrukumu, lai attēlotu. Sēdēt un pasīvi gaidīt, kamēr galva gāzt nelaime, protams, nav tā vērts. Jums vajadzētu mēģināt tos paredzēt un rūpīgi sagatavoties. Rūpējas, lai jūsu pilsētas ekonomika bija atbilstoša līmeņa, rezerves dažāda veida resursiem, un komandēt spēcīgu, labi apmācītu armiju.

Lai izjust viduslaiku piedzīvojumu, reģistrēties spēlē Castlot . Jūs varat ātri ievadīt aizraujošu pasauli bez bailēm, ka jebkādas problēmas, jūs apstāties. Spēle Castlot nav dīvains uz sistēmas prasībām, viņi tiešām ir minimāla

 • Operētājsistēma Windows
 • Jebkura pārlūkprogramma
 • Flash spēlētājs
 • Video

Un viņa Castlot reģistrācija nav nepieciešams daudz laika. Jāstājas šādu informāciju:

  1. Pieteikšanās
  2. Password
  3. E-pasts

Nospiežot "Reģistrēties" pogu, tajā pašā laikā, jūs piekrītat ar spēles noteikumiem.

Saprast galvenos punktus geymleya palīdzēt, sākot darbu. Pildot savus pirmos quests, jūs gūt kādu pieredzi. Tad jūs varēsiet izlemt, vai veikt tikai pamata instrukcijas, vai veikt vairāk un vairāk. Sakarā ar palielināta pirmais virsraksts, un otrais tieši labumu. Līdz papildu quests jūs saņemsiet atlīdzību, vērtīgi resursi, kas labprāt izmanto pilnveidojam savu cietoksni laikā.

Domāju, ka tas, ko vēlētos redzēt savus īpašumus. Torņa galvenā ēka - Senāts var laist tās teritorijā militārās iekārtas, māju un citu ēku. Vasaras mājas iedzīvotājiem būtu jāaprīko pareizi. Mēģināt izvietot cilvēkus ērti. Galu galā, cilvēki - vissvarīgāk savu bagātību. Bez darbiniekiem un karavīriem jūs nevarēsiet sasniegt šajā bīstamajā pasaulē. Nopelnīt par viņa jautājumiem, un viņi atbildēs uz jūsu ziedošanos.

Galvenie resursi, kas piedāvā Castlot tiešsaistes spēli

 • Graudu
 • Tree
 • Gludekļi
 • Stone

Ir arī gold un šie spēlē valūtā veidi, kā burvju dziru un dimanti . Lai nodrošinātu plūsmu graudu, koka, dzelzs un akmens, vajadzētu uzbūvēt iekārtas, kas specializējas to ražošanā. Lai to izdarītu, tomēr, jums vispirms nepieciešams, lai iegūtu noteiktu teritoriju. Lai uzvarētu šādus nepieciešamos "kvadrātiņus", uz ziemeļrietumu pusē, jānosūta atpakaļ aplokā stingri noteikta mērķa. Resursu ēka nodrošinās pastāvīgu ienākumu, un šajā laikā, jūs varat darīt, misiju, lai iegūtu zeltu. Protams, dažos gadījumos jums elementāru laupīšanu nekā Brokeback veltīgi. Let ne sirdsapziņa moka tevi. Galu galā, ja jūs neesat gatavojas to darīt, tas nenozīmē, ka konkursanti nav ilgas garšīgs kumoss, un jums būs izņēmums. Attiecībā uz spēļu naudu, jūs varat saņemt burvju dziru, izmantojot tradicionālas metodes, bet dimanti ir pieejami tikai pa īstam. Nav skopoties uz iegādi, bez dimantiem ir tugovato.

Spēlēt spēli Castlot daudz vieglāk, ja jūsu izglītība atbilstoša līmeņa. Regulāri apmeklē Avalon, mājas nepieciešamo apmācību. Spēlētājs, kurš lieliski apguvis zinātni, noved savu armiju, lai pieveiktu savu pretinieku, dažkārt var spēcīgāka, bet nav tik gudriem.

Neaizmirstiet pienācīgas munīciju. Bruņas nopirkt veikalos vai nopelnījis arēnā, bet par ieroču iegādes nepieciešams vērsties pie pieredzējušiem amatnieks, apmeklējiet viņa smēde. Sistēma joprojām izmanto PvP kartes, kas ir ļoti spēcīgs ierocis. Jums kartes pieejamas prasmes, talantus un kaujas elementiem. Nepalaidiet garām iespēju gūt labumu no šādu pabalstu.

Tāpat kā daudzi pārlūka projektu Castlot , var būt kā daļa no līgas. Līga - apvienība vairāki desmiti dalībnieku saskaņā aizbildniecībā viens vadītājs. Jums ir iespēja pievienoties esošo līgu vai izveidot savu.

Intuitīvu saskarni, interesants sižets, spēlētājiem ir iespēja attīstīt spēli apmeklējiet vietni bieži. Tas var kļūt par jūsu mīļākie ikdienas nodarbošanās. Izmēģiniet to un redzēt pats, cik atkarību šī spēle ir lieliska. Atliek novēlēt jums lielu sasniegumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more